Jump to content

Moto Zajednica

Honda VF1100C, Magna

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Uvezena je letos preko Tehnodroma,faktura je na moje ime, uradjen je i tehnicki-vazi do 4 .12. Igrom slucaja mali GSF650, oglasavao sam ga i na forumu, sam menjao sa prijateljem za FJR1300 gen 1, vijam ga od prosle godine, tako da imamo motor za leto (sto je najvaznije,zar ne), pa Magna ide na dobos. Uzeta je od vlasnika vozena , nije uzeta sa placa, stavljene nove gume, gel akumulator, uradjeni svi servisi, teflonska creva na kocnicama, jos originalno sediste. Osim velikog servisa, ispolirani su svi alu delovi, na motoru je sve originalno, cak i ruzni fabricki volan.Ovo mi je druga 1100c i uvek me odusevi brutalna snaga v4 agegata sa skoro 100ks. Magne uglavnom kupuju ljubitelji i oni koji  cene ovaj spoj custom i sportskog motora. Za ostale info mozete me zvati na 0649760896

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodaje moj prijatelj za 60000din Orion Oziris lep kineski skuter 250ccm i registrovan jos, eto ti sanse za dobru kupovinu. Hvala ti inace  zaboravih cena za Magnu je 2590e, a  evo i novih cena za neupucene: placena tamo (u evrima koji je slabiji od franka) 1150, 540 e carina i porezi sa amss-po novom, 350e prevoz . Plus  ulje , filteri, svecice, dve nove gume, gel akumulator i poliranje kod radeta u Uzicu 7000din, skup nam je sport a ove veterane sto ja volim kolju na carini i na homologacijama, itd itd, pozz svim ljubiteljima starudije.

Promenio član Lukac
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3980 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Honda je strašna.
Buraz jamija jednu 750ccm, lakiranje, poliranje, ful tretman.
Enoje ko nova…..


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Lep motor. 

 

Ko polira motor ljudi? 

Dugo sam trazio na forumu nekoga ko pristojnoj ceni pere i dobro polira motor i time se bavi, a tih 7000 rsd sto je gore napisano mi zvuci ok cena?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Rade iz Uzica, divan covek i odlican majstor, pusti mi PP, pa cu ti poslati tel i adresu.Moras sve sto je za poliranje skinuti i lepo spakovati. Ja imam masinu  sa nosacima od 1,5kw, sa filcom za poliranje al je to krvav posao sav se usvinjis.

 

Inace filc  za poliranje i dve paste (kobasice), kostaju u DIA-cbn firmi oko 140e, ali traju dugo.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja