Jump to content

Moto Zajednica

Baxuz-BMW_a.

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Zadar
  • Motocikl: V-Strom 1000 XT

Kakvo vrijeme danas za djiradu...,krenio sam do Novalje,i skrenem na rotoeu za trajekt,prijedjem na drugu stranu,pa ljevo,prodjem Carlitos...Karlobag,prodjem Senj,i eto me u N.Vinodolskom...pauza,kavaSlag u Captains Club-Pub...djiradica uzbrdo-nizbrdo po N.Vinod...polazak nazad,stajanje u Senju,Chevapi,salatica mix,desert...na parkingu priprema,palim Stroma,kad ulazi na parking grupa motorista,i zadnji ...neznam sta mu bi,ode raaaavno u more...Austrijanac,bas mi ga zao,ostavim sve,prvo 2 slike...i akcija spasavanja,nas nekih 7,bez pogovorno pristupa spasavanju i izvlacenju-naravvno-BMWa-,na rivi jedno 50-60 ostalih se skupilo,i uredno daku potporu navijanjem...nakon nekih sat ,uspjevamo izvuci BMWa,odmah sam trazio i neki tip je spojio na hidrant gumu,te ispirao motor 15-20 minuta...Nakon toga,uredno ekipa zahvaljuje,pozdravljamo se,ja odlazim,motor je ostao na rivi sušiti se...nadam se da je i upalio poslje...

Brzo stizem u Karlobag,obavezna opet kavaSlag-Carlitos-...jos jedno stajanje na Masl.mostu,i pravac garaza...po magistrali je bilo cudo bajkera,poceo sam pozdravljati svjetlom-blicom-,jer mi je ruka previse pozdravljala...isto OK...Danasnji dan sasvim upotpunjen...

 

a,Di sad....jpg

cekanje trajekta.jpg

Zigljen.jpg

mmmm.jpg

desert.jpg

Senj.BMW..jpg

Senj.jpg

enjoy -Carlito,s.Karlobag..jpg

  • Sviđa mi se 23
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja