Jump to content

Moto Zajednica

Srafcici i delici Bmw r1100rt

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Treba mi par srafcica maske, prednjeg blatobrana , metalni deo na volqnu koji skuplja kablove itd. Nasao par zamenskih al ocu originalne srafove. Hvala unapred.
 
0637716465
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk
f846a896ba85b2fded6a7594b6a8dc81.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Druze imas nove delove da kupis tj narucis kod Radulovica . Bar sam ih ja tada narucivao . Oznacis ispises kataloske brojeve posaljes mail i ako ih imaju sutra su kod tebe . Ako ne onda za 10ak dana ti stize na adresu . Bukvalno sve delove sam tt narucivao i uopste nisu skupi za te starije motore . Evo i ja trazim RT 1100 ili 1150 jos ne mogu da se odlucim . Bas zbog toga jer su im delovi jeftini ( od ostalih motora ) a i imaju takvu podrsku da ces da nadjes i deo iz 50-ih godina . 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Stvarno me brukas, sta znaci orginal vijak, pa srafcina imas kakvi god hoces (jedino se razlikuju po glavi i kvalitetu,i koraku navoja.default_tuzno.gifdefault_2jee1.gif


Draga Baba Saveta, nisam tražio pogrešan savet, nego deo za motor, pa umesto pačije škole za prvi osnovne, procitaj moj vrlo jasan post. Ti ko’ da prodajes delove za supu a ne za motor. Onako baš drugarski.

default_0namigivanje.gif

Originalni šraf ima vrlo jasno značenje. Da hoću da guram u njega šrafove koji se prodaju po bravarskim radnjama, ili odokativno mastam o kvalitetu čelika ili se zadovoljim sa pribliznim velicinom glave i tela šrafa, da ne pricam onsrafovima koji su jedinsvenih dimenzija za taj model, vozio bih Quinqui a oni bi gurali u BMW random srafove raznoraznih proizvodjača i ne bi bili BMW koji placa milione za kvalitet nabavnih komponenti i kontrolu kvaliteta do mikroskopskih odstupanje svakog dela, pa i šrafa plastike da ne pričamo o šrafovima koji drže mnogo bitnije sklopove i onda bezbednisti tih sklopova. Ti bi valjda trebalo da znas razliku i posledice odstupanja i odokativne procene po sraf i po urezani navoj posebno u aluminijum, kod naizgled identičnih srafova, da ne pricamo o fabrickim stanju motora koje nekom ipak znaci umesto vašara. O kvalitetu čelika i ti i ja samo možemo da maštamo odokativno. A postoji i nesto sto je licni afinitet, a i fabricko stanje. I na kraju srafovi koje verovatno nisi video a konkretno za plastiku na odredjenim delovima imaju specifican vrh.

Eto resismo i to default_0a-smiley.gif

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Druze imas nove delove da kupis tj narucis kod Radulovica . Bar sam ih ja tada narucivao . Oznacis ispises kataloske brojeve posaljes mail i ako ih imaju sutra su kod tebe . Ako ne onda za 10ak dana ti stize na adresu . Bukvalno sve delove sam tt narucivao i uopste nisu skupi za te starije motore . Evo i ja trazim RT 1100 ili 1150 jos ne mogu da se odlucim . Bas zbog toga jer su im delovi jeftini ( od ostalih motora ) a i imaju takvu podrsku da ces da nadjes i deo iz 50-ih godina . 
 


Za koji bajk si tražio?

Ja imam nesto drugacije iskustvo, zvao i deltu i Radulovica, nemaju ni kociona creva ni srafova,, a kazu da ne narucuju za stari RT, tako da resavam iz Njemacke za sad a kais alternatora C Contitech bas juce nadjoh kod nas. Hvala. Ako treba nesto za 1100 cimni. Nece da se cimaju za stare motore kojih u Srbiji ima par komada, makar iz mojih poziva od pre 3 meseca. Ako pogledas net ili Ebay ne postoji npr niti jedan jedini originalni set kocionih creva a na oglasima kod nas niti jedan rt da se prodaje u delove.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999
Pre 4 sati, Endurac je napisao:

 

Ja sam odavno imao gs 1100 . I tada ih nije bilo mnogo nesto kod nas . Pa najeli se para goveda jedna inace oni nemaju nista sa tim samo proslede daljeu Hrvatsku i uzmu procenat . Ne znam videcu jer planiram da uzmem nesto za penziju ali moram prvo dobro da se raspitam oko delova gde da nabavljam . Cak sam i za hondu zvao za stare modele narucis i dobijes . Ne znam kako ide da se naruci iz Hrvatske direktno kod njih . Kazem ti bukvalno srafcic mi je stigo na adresu . Jbg platis ali to je sto si narucio . Secam se zamenski hidrospaner klizaci i lanci unutra . Sve mi je to stiglo upakovano a zvao sam Radulovica . 

 


Za koji bajk si tražio?

Ja imam nesto drugacije iskustvo, zvao i deltu i Radulovica, nemaju ni kociona creva ni srafova,, a kazu da ne narucuju za stari RT, tako da resavam iz Njemacke za sad a kais alternatora C Contitech bas juce nadjoh kod nas. Hvala. Ako treba nesto za 1100 cimni. Nece da se cimaju za stare motore kojih u Srbiji ima par komada, makar iz mojih poziva od pre 3 meseca. Ako pogledas net ili Ebay ne postoji npr niti jedan jedini originalni set kocionih creva a na oglasima kod nas niti jedan rt da se prodaje u delove.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Drazo nije mi nista uzaslo samo quote mog teksta.

Bmw motorrad u Radnickoj ima delova( narwvno ne i kociona creva) pa uprwvo narucujem nesto od njih za redovno stelovanje ventila itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999
Pre 6 sati, Endurac je napisao:

Drazo nije mi nista uzaslo samo quote mog teksta.

Bmw motorrad u Radnickoj ima delova( narwvno ne i kociona creva) pa uprwvo narucujem nesto od njih za redovno stelovanje ventila itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam odavno imao gs 1100 . I tada ih nije bilo mnogo nesto kod nas . Pa najeli se para goveda jedna inace oni nemaju nista sa tim samo proslede daljeu Hrvatsku i uzmu procenat . Ne znam videcu jer planiram da uzmem nesto za penziju ali moram prvo dobro da se raspitam oko delova gde da nabavljam . Cak sam i za hondu zvao za stare modele narucis i dobijes . Ne znam kako ide da se naruci iz Hrvatske direktno kod njih . Kazem ti bukvalno srafcic mi je stigo na adresu . Jbg platis ali to je sto si narucio . Secam se zamenski hidrospaner klizaci i lanci unutra . Sve mi je to stiglo upakovano a zvao sam Radulovica . 

 

Ovo sam napisao . Bas se cudim da kod Radulovica nema . Ne znam kako stize posta iz Hrvatske jer tada sta nisu imali stizalo mi je direktno od njih paket . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

To. Hvala. Jebemliga, rt ovi i ti motori se generalno mnogo i ne kvare. Ako uzmes dobar primerak, mozda i ne moras mnogo da se opterecujes a i Dane deda ima neke bitne sklopove kardana. Ja cu sad da odradim tj nabavim sva kociona teflonska creva, abs i metalna necu ni da pipnem, a creva za gorivo, pumpe i filteri ima al je zajebano zameniti i skupo jer su potapajuca sa dodatno velikim pritiskom, nesto 10 rated, osim ova dva intake i return. Nisam znao ovo za Hr . Medjutim evo npr, dihtung dekla x2 7000 din, plus po kruzna guma x2 8000 din, jeftinije nego igde na netu sto sam nasao u Jevropi, naruceno preko Bmw motorrad srbija. Plus podloske za rezervu za cep ulja i kardana iako to kod nas nalazim za 20 din komad, neka ga. Tako da dobar savet si mindao da ih opet okrenem, tj Bmw mS umesto delte ili radulovica.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja