Jump to content

Moto Zajednica

Sym ADX 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SYM MAXSYM 508 TL

Danima me vec svrbi pitanje zbog cega je SYM prosao kroz cimanje da na ADX stavi TFT displej u boji i to visoke rezolucije, koji od "naprednih" funkcionalnosti ima samo Trip kompjuter... Nemoguce da samo to moze...

 

Posle kraceg guglanja, dobio sam i odgovor, u Aziji se ADX 125 prodaje pod imenom Husky i umesto 125cc ima jaci motor od 150cc kao i mogucnost povezivanja sa telefonom, sem toga su prakticno isti! :staa2:

 

Ovo mi je dalo ideju da probam da se i ja povezem na moj ADX, te sam skunuo MotoFun aplikaciju kako su braca Kinezi instruirali i na moje veliko iznenadjenje, uspeo sam da se povezem preko Bluetooth a posle i preko WiFi. :jee1:

 

Medjutim, tu sam ujedno i stao, bice da je povezivanje telefonom softverski zakljucano jer sem toga sto se ADX vidi na mrezi i pokazuje da je povezan, razmena podataka je naizgled blokirana.. :lud:

 

Bilo bi lepo da u buducnosti ova funkcionalnost bude dostupna i za korisnike u EU, kad vec nisu hteli da nam daju 150cc motor ali cenim da su sanse za to skoro pa nikakve...

 

Promenio član suchpro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja