Jump to content

Moto Zajednica

Nestao motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet

Dugaru danas popodne kod Centralnog zatvora nestao motor MOTO GUZZI Stelvio 1200 8v 2012. godište, bele boje. Motor je koliko mi znamo jedini tog godišta i bele boje registrovan u Srbiji. nestanak je prijavljen policiji i češljaju se kamere ali rekoh i ovde da postavim možda se neko javi sa nekom informacijom. Br telefona je 0604394587 ili pišite meni na pp ako imate neki info.

 

0-02-05-d6496b98095827f0c0ce127bd6929e96a34b794c7ccbd482885f468497cfbecd_9179774376d8f418.thumb.jpg.11295d4881a91f14557fe9e8abd9fdb0.jpg0-02-05-d0c08e7c6daccd1d324db208d032aeb8a45059c8c9dff0ee79f968935eb008d2_e24d95a2f679aa3.thumb.jpg.6c7109b332e45a1166219b0a862a4324.jpg

  • Tužan 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 741 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L
Ironija... ali da...
Šalin se malo, želin mu svu sriću da ga šta prije nađe.

Poslano sa mog Redmi 6 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 741 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L
Pre sat vremena, cezarpa je napisao:

Ironija ,ali lopovi su napolju,ne u zatvoru.

Jel bio zakljucan?

Ako je neki lopv pobiga iz zatvora u tom trenutku.....:neznam:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 385 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD, Tomos A3 SL

Koji to ludak krade, tako redak motor!? Svakako ne umanjuje muku, ali ako su neki amateri, veće su šanse da ga nađe ubrzo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1317 postova

Pa verovatno ga zato i krade. Skoro sam pisao ovde o Laverdi koja je nestala. Ne mora da bude za potrebe u Srbiji, motori se rasturaju i zavrsavaju na sve 4 strane sveta. 

 

Ovaj model bas 2012 je imao opoziv u nekih 680 primeraka. Pucalo je zadnje vesanje...Delova ovde nema, a inace su slabi sa njima svuda.

 

Ono sto mene zanima je to da li je vlasnik imao neku zastitu? Disc lock, lanac, alarm, blokator kocnice? 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1675 postova
  • Motocikl: /
Pre 9 sati, cezarpa je napisao:

Motocikl tezak preko 200kg ,zakljucan kljucem u kontakt bravi,kako kradu po danu?Ona fora beli kombi i cetvorica tesko .

Pa bas tako...

Svako ko prodje ce da pomisli da je u kvaru...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1317 postova

Sad sam video objave na netu, ima i na PA koji detalj vise. U pitanju je Krizaniceva ulica. Zato sam i pitao da li je imao bilo kakvu vrstu zastite. Ta ulica ide uzbrdo tj preciznije nizbrdo i to dosta. Ako motor nije bio vezan ili bar necim malo obezbedjen, postoji i opcija da je neko samo seo i spustio se par stotina metara ili kilometar nize, i to u potpunoj tisini. 

 

Ako je volan zakljucan, to nije dovoljno. Napravi se poluga leva noga desna ruka i lagano se demolira korman tj brava. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Nadam se da ce vlasnik imati srece i pronaci Guzzi u  prvobitnom stanju , a kad ste vec kod ? , da li je bio tamo redovno parkiran ili prvi put …

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
On 6/12/2023 at 4:35 PM, cezarpa said:

Gore u prvom postu pise da je nestao popodne.Ne menja stvar,vise me kopka nacin kradje,koje su slabe tacke?

Zakljucan korman se lomi lagano. Disc lock itd. ubace ga na misice u kombi kao dobar dan, osim ako nisu neki entuzijazisti da seku. Sve u svemu, ako se ozbiljna ekipa nameraci na motor, malo toga mozes uraditi. Vidim da se ljudi tripuju sa novim garazama, sigurnosne, kartice, ovo ono... to otvore za bukvalno 5 sekundi i lepo isteraju motor i to po inostranstvu, kod nas bi se jos mucili sa ovim starinskim :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 757 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Dal' je realno da ga nisu pregledom kamera locirali. Bukvalno na svakoj raskrsnici su kamere, plus privatne kamere na radnjama, kućama, prosto mi neverovatno. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja