Jump to content

Moto Zajednica

Prednji migavac za Strom

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Juce ujutru je Koma aka G.... svratio do mene da pokaze rane junacke... Sepa li sepa na levu novu, vise froncle kao spagete sa jakne...... :D:D:D havarija

 

djuro, jes da se ne poznajemo, ali sam nekako prema tvom personality sa foruma zakljucio da bi ti pasovali oni migavci.......ja sam ti ih birao..

:):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

djuro' date=' jes da se ne poznajemo, ali sam nekako prema tvom personality sa foruma zakljucio da bi ti pasovali oni migavci.......ja sam ti ih birao..

:):)[/quote']

 

aaa cenim to! Tako nastaje drugarstvo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

djuro necu da ti se namecem da budemo drugari al cu ti takve migavce poklonim imam ih u garazi jos sa nekog ATX-a sto sam kupio u nekoj selendri i prvo sto sam uradio kad sam stigao kuci jeste da sam zamenio migavce pa tek onda otvorio masinu da vidim dal su me seljaci lagali koja je specijala.

A vidi ovi moji su bolji nego novi oni su testrirani na krosu(ATX) po banatskim atarima za to sokocalo od suze ima budu idealni :P a bas bih iskreno voleo da vidim to odusevljenje na smajserovom licu kad vidi bajk i jos da mu se pohvalim kako sam ja bio toliko velikodusan da sam ih poklonio ako coveku bas toliko svidjaju evo ja ih poklanjam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
djura dezinformatoru nije bilo u Zg i nismo ga navukli ko tebe!Kriv je AnteK!Èuvajte se tog èovjeka! Koma aka CB se sam vozio ali nije navikao na tako dobre puteve i takav bolid i flisnuo dva put' date='ali da je imao CRASH BAR ....

 

 

 

Zajebavaj stari,cutim,natratio sam se jos tamo u kafani i trpim trpanje u guzu,necu da se grcim i mrdam jer ce vise da boli i vise ulazi :D

bilo je ekstra momci.

pozdrav

vas CB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BTW To mu je sad i nick u našim krajevima![/quote']

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
Vidis da je zanemeo :D :D :D

poslah ovo gore ali omasih jednu zagradicu pa je ostao text u plavom delu :D a rekoh na Chalinu zajebnciju

 

"

Zajebavaj stari,cutim,natratio sam se jos tamo u kafani i trpim trpanje u guzu,necu da se grcim i mrdam jer ce vise da boli i vise ulazi

bilo je ekstra momci.

pozdrav

vas CB "

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
Vidis da je zanemeo :D :D :D

poslah ovo gore ali omasih jednu zagradicu pa je ostao text u plavom delu :D a rekoh na Chalinu zajebnciju

 

"

Zajebavaj stari' date='cutim,natratio sam se jos tamo u kafani i trpim trpanje u guzu,necu da se grcim i mrdam jer ce vise da boli i vise ulazi

bilo je ekstra momci.

pozdrav

vas CB "[/quote']

 

Nije da te kurim,ali jesi li se bacio u nabavku Crash Bara???? :baeh:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Mogu ja da ti prodam....ali sad je 200 e. gvozzdjurija! :wink:

 

""Djura strpljiv chovek....zzivi bili pa videli!"" (citat iz A1) :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Posto vidim da je cela rasprava pocela povodom mog ''nesrecnog mige'' red bi bio da javim kako se sve zavrsilo. Posle visenedeljne potrage za PREDNJIM DESNIM POKAZIVACEM SKRETANJA U LEVO :D " konacno se pojavio u Markusu. Cena-sitnica....3016 din za jedan migavac. Kupih ga a srce me zabole.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Posto vidim da je cela rasprava pocela povodom mog ''nesrecnog mige'' red bi bio da javim kako se sve zavrsilo. Posle visenedeljne potrage za PREDNJIM DESNIM POKAZIVACEM SKRETANJA U LEVO :D " konacno se pojavio u Markusu. Cena-sitnica....3016 din za jedan migavac. Kupih ga a srce me zabole.....

Smajseru ja lepo hteo da ti poklinim one sto idu bez drzaca (kao sa slike) al ti bas resio da bacas pare, nego hteo sam da te pitam jer si za te pare dobio i far ili?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Smajseru ja lepo hteo da ti poklinim one sto idu bez drzaca (kao sa slike) al ti bas resio da bacas pare' date=' nego hteo sam da te pitam jer si za te pare dobio i far ili?![/quote']

Hvala za ponudu. Hteo sam da stavim takvu ''suzu'' ali prevagnula je bolja vidljivost ovih ''izbocenih''. Jesu ruzne ali su daleko efikasnije.

 

Dobio sam i far u migi. Pederi iz Suzukija (mislim na gospodu iz Japana) ti lepo upakuju i sta ti treba i sta ti ne treba 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja