Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Drug član, 1359 postova

MlaDeR pozdrav sad sam gledao mapu na google interesovalo koliko je bilo daleko banatsko novo selo od one sumice i mogu ti reci da nije bilo daleko presli smo vise od pola puta . ono mesto do kog smo dosli je kacarevo sad kad sam gledao sateliski snimak mogu ti reci da je veoma zanimljivo podrucje . ako nestignemo da se vidimo pre puta kad se vratis mozemo da probamo da dodjemo do devojackog bunara .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

MlaDeR pozdrav sad sam gledao mapu na google interesovalo koliko je bilo daleko banatsko novo selo od one sumice i mogu ti reci da nije bilo daleko presli smo vise od pola puta . ono mesto do kog smo dosli je kacarevo sad kad sam gledao sateliski snimak mogu ti reci da je veoma zanimljivo podrucje . ako nestignemo da se vidimo pre puta kad se vratis mozemo da probamo da dodjemo do devojackog bunara .

 

Kako da ne, probicemo se do "devojackog"  ;D , samo da se sastavim ;)

 

Dobro je bilo juce, al me ubise one poljane i livade, sve je 2D  :) Treba nam neko blatiste i kamen da treniramo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

onda da sacekamo kisu bice blata nemozes ni da zamislis  ;)  mada imam u dvoristu jedno manje deblo mogli smo da vezbamo prelazak nisam se setio  ;) nema veze ostaje za drugi put .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1116 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

trazim od prijatelja ove teme da mi kazu kakav je motor KTM 640 ADVENTURE 2000g i sta mislite o njemu , imam opciju zamene za winda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1754 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Sinoc Suzuki TS 125r vs BMW 325tds 150ks na 200m :o :o Jeste da sam izgubio, al bmw-a su stisnuli do kraja, jedva me prestize ::) ::)8) 8) ;D ;D ;D :D :D Ipak je to bila neravnopravna borba... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Nek ti je za utehu da ovaj u BMW sigurno nije osetio adrenalin kao ti na enduru. Neznam kakav ti je prenos, ali ako je kreci, probaj sledeci put da kreces drugom uz ful gas. Meni je tako uspevalo da osisam i R-ove i jedan Camaro od 300 ks, doduse sa TT600, ali probaj na osecaj, nek poskoci prednji ali ti ne spustaj gas- samo guraj volan dole i saltaj na gore. Ako ih dobijes - placas pice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1754 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Ha,ha.. Moram probati ;D ;D ;D Prenos mi je srednji neki 15-50, u prvoj se dize na naglo zavrtanje gasa, u drugoj na kvacilu ;) Moj komsija je vozio bmw-a(150 ks :o :o), kaze da je dobro potopio, ja sam bio ispred nekih 200m, al kad sam nagurao 130 on me onda obisao, jer je to otprilike neka moja max brzina. Inace vreme do 100kmh nisam merio, ali stize bas, bas, bas brzo... Iznenadjujuce za 125-icu ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

trazim od prijatelja ove teme da mi kazu kakav je motor KTM 640 ADVENTURE 2000g i sta mislite o njemu , imam opciju zamene za winda?

 

Uzimaj, nećeš se pokajati  :D

 

Već sam ti odgovorio na PP ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Medvednik danas!!! ;)

 

Kuratista, zanima me jeste li se popeli kasnije do vrha motorima? Koliko je od ovog mesta do vrha?

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5027&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=14772d12945f895630cf4e1dd6c26226

 

Moj drugar Mica na slici je bio odusevljen time gde sam ga doveo...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Medvednik danas!!! ;)

 

Kuratista, zanima me jeste li se popeli kasnije do vrha motorima? Koliko je od ovog mesta do vrha?

 

main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5027&g2_serialNumber=1&g2_GALLERYSID=14772d12945f895630cf4e1dd6c26226

 

Moj drugar Mica na slici je bio odusevljen time gde sam ga doveo...  ;D

Do vrha se moze motorom ali ne ovim putem, mada smo mi dosta poodmakli dok nismo ukapirali da dalje ne moze Africom a bogami tesko bi bilo i sa nekim malim krosicem jer je pred kraj nagib takav da se bukvalno jedva penje i pesaka a stene po stazici su ogromne!!! Raspitali smo se kod mestana pa su nam objasnili kuda motorom do vrha!!!! Bila je to lepa avantura!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Par slika od juce...

 

2KgcA_59636970.jpg

 

tOB4r_51363226.jpg

 

22Q38_80870941.jpg

 

t9iXD_s12k.jpg

 

HlCux_s10n.jpg

 

kJqr8_50204533.jpg

 

Zg8UB_49483934.jpg

 

AsqnO_45066616.jpg

 

UoimX_41051661.jpg

 

Ovaj momcic je izrazio zelju da pozdravi sve BJB Endurase... :D

 

d2s2L_64612857.jpg

 

P.S.Boban i Mirko imaju posebne pozdrave iz suncem obasjane Paleznice i poziv da uzivaju u pravim prirodnim lepotama,od strane jedne male ali sirokodude devojke... ;D 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova
P.S.Boban i Mirko imaju posebne pozdrave iz suncem obasjane Paleznice i poziv da uzivaju u pravim prirodnim lepotama,od strane jedne male ali sirokodude devojke... 

 

vidim ja da si ti nekog morao da vodis da te slika  ;) ;D , pozdravi i ti devojku koja voli motoriste. ;) ;D . nego reci mi jesi li se to negde i zaglavio malo ili mi se cini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

P.S.Boban i Mirko imaju posebne pozdrave iz suncem obasjane Paleznice i poziv da uzivaju u pravim prirodnim lepotama,od strane jedne male ali sirokodude devojke... 

 

vidim ja da si ti nekog morao da vodis da te slika  ;) ;D , pozdravi i ti devojku koja voli motoriste. ;) ;D . nego reci mi jesi li se to negde i zaglavio malo ili mi se cini.

 

Cini ti se... 8)

Ali sam pre nekih nedelju dana dosao u situaciju da moram da zovem drugare da izvlacimo motor iz sume...Pri tom sam morao da sipcim dobrih sat vremena da bih izasao iz sume i jos nekih pola sata da bih izasao u civilizaciju i sacekao drugare-onda jos 1,5 sata hodanja do motora,pa posto smo motor morali da nosimo u nazad,jos pola sata fizikalisanja... :DKada sam motor izvezao iz sume,nije mi bilo dosta pa sam napravio krug preko Ravne Gore do Vrujaca,pa kroz sumske puteve do Ljiga...

Posle te voznje mi nije palo na pamet da sednem na motor nedelju dana... :D

Ma,provescu te tuda kada dodjes,da ti ne opisujem previse...

Pokvaricu ti iznenadjenje... ;D

;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Da ozivim malo temu  :) mi smo  danas imali prelepu enduro voznju - prvo dunavskim nasipom od Panceva do Kovina (oko 50 km), pa onda malo (neplanirano) Deliblatska pescara, pa Grebenac. Od motora su bili svi enduro - NX, KLR, TA i XL 600... Posto je padala kisa ovih dana, otisli smo i u pesak, medjutim na nekim delovima se bas dobro osusilo i bilo je peska i klizanja, takodje bilo je dosta bara i blata, ali svi smo dobro prosli i uzivali u voznji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja