Jump to content

Moto Zajednica

Kao se ne treba penjati na motor

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

To se ne računa, nisam imao nameru da se popnem, samo sam se naslonio na motor sa pogrešne strane  ;D

koje god da su bile namere zavrsilo se neslavno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

  Simpatično penjanje...  :)  mada treba uzeti u obzir da je dama niska, motor jako visoko i da bi joj drugačiji način bijo još teži.

  Lično sam imao iskustva sa malo "težim"  ??? suvozačima 120kg  za koje je ovaj način bolji nego kada mi stanu celom težinom

  na jedan nogostop... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

 

  Simpatično penjanje...  :)  mada treba uzeti u obzir da je dama niska, motor jako visoko i da bi joj drugačiji način bijo još teži.

  Lično sam imao iskustva sa malo "težim"  ??? suvozačima 120kg  za koje je ovaj način bolji nego kada mi stanu celom težinom

  na jedan nogostop... ::)

 

Za stajanje celom tezinom na jednom fusasteru secem nogu do kuka. Penji se sa zemlje, silazi na zemlju i to samo kad sam ja na motoru i drzim ga. I pazi na auspuhe! Vezbaj, duso, razgibavaj se... srecom moja tetka ima oca bajkera pa zna za jadac a i ima oziljak kao diplomu  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: SUBOTICA
  • Motocikl: Ferdinand

Tim može biti jako uigran. Videla sam dotičnu varijantu penjanja i silaženja kada je suvozač bila visoka oko 155 a suprug joj je vozio BMW GS 1200 adventure sa sve bočnim koferima i topom nazad. Sem hoklice ko pomoćni pribor teško da bi onako napakovani u ful opremi uspeli oboje da se smeste. Jedino je gospodin bio mnogo spretniji pa nije balasirao kao ovaj. Istina oni su već imali oko 60 -tak godina i mnogo km u točkovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja