Jump to content

Moto Zajednica

SYM NH-X 125 i NH-T 125 i 300

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ova tema je mogla i u naked, ali pošto je 2:1 u korist takoreći adventure ili dual motocikala, smestiću je ovde. SYM u svojoj ponudi ima NH-T 125 i 300 koji su relativno cenovno pristupačni, a prema onom što sam čitao i pouzdani su. Ako neko ima iskustva sa njima, neka slobodno napiše. Ove godine ćemo verovatno dobiti na test jedan od modela. Do tad jedan tekst predstavljanja.

 

BJBIKERS.COM

Jedan od proizvođača koji nudi motocikale po pristupačnim cenama je SYM koji u svojoj ponudi ima NH-T 125 i 300 i NH-X 125 i 300 modele.

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd okolina
  • Motocikl: Tomos 14M, Voge 500DSX

Bio sam u subotu u euro sumar u Beogradu da pogledam nht300. Nazalost, nisu imali u radnji nht300 vec nht125. Prodavac mi rece da je gabaritno identican s'tim sto se masine razlikuju. Cena je korektna, 3900E, samo je jedna boja u ponudi, moze se uzeti i na kredit preko inteze sa kamatom od 6.8%. Navescu stvari koje sam zapazio... Ima neku malu zastitu od vetra ali je nedovoljna, ne moze da se podigne. Kada sam seo na motor sediste kvrcka, cim se pomeris malo kvcrcka. Polozaj ruku mi ne odgovara, nekako imam osecaj kao da si na skuteru(mada, verovatno bi se to poboljsalo kada bi se korman gurnuo ka napred malo). Rad prednje viljuske mi se svidja. To su onako neke stvari koja sam ja kao pocetnik(koji bi presao naveci motor od trenutnog) primetio.

Promenio član viktor1986

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja