Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI ER-5 i GPZ 500

Recommended Posts

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Iz gore navedenog vidim da imate visak para i vremena,predlazem da kupite po polovan auto,on ce Vas resiti i para i vremena :-D mene moj svakodnevno iznenadjuje :-D ove zime mi je pojeo nosac kofera i rol barove ,tacnije novac koji je bio odvojen za to.. Uzgred da li je mnogo 120€ za ta dva? Po vama!

A Vasi motori su stvarno lepi nema sta ! Nista ja tu ne bi dirao. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Danas mi posalje lik poruku za onu cizmu, ako je sa foruma neka se javi slobodno.

Znaci video oglas na kp, kaze ima. Ok, odgovara mi i cena. Ja mu posaljem jos jednom da obavezno premeri sve, na sta da obrati paznju da ne vracam opet ako ne valja. Kaze garantuje,usmeno jel... ok posaljem ja adresu. Kaze on prvo da uplatim na ziro racun :stabre: Uplacivao sam ja na ziro racune na kupindu ali ti ljudi imaju svoje naloge i mogu da vidim da se time bave, koliko imaju pozitivnih ocena itd. Meni sad sve glupo, mislice covek da mislim da je neki prevarant al sta ti znas danas kakvo je vreme. Lepo ga pitam ima li neki nalog na kp ili bar neku sliku da mi posalje da vidim necu na slepo da uplacujem. Kao nema, ako necu da kupim ne moram :lol:

Eto ti sta ti je narod. Pa brate mili osnovno ako nesto prodajes valjda ces da prilozis neku sliku, neki dokaz bilo sta ako te vec uopste ne poznajem. Drugo, gledas da budes sto kulturniji itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7124 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Danas mi posalje lik poruku za onu cizmu, ako je sa foruma neka se javi slobodno.

Znaci video oglas na kp, kaze ima. Ok, odgovara mi i cena. Ja mu posaljem jos jednom da obavezno premeri sve, na sta da obrati paznju da ne vracam opet ako ne valja. Kaze garantuje,usmeno jel... ok posaljem ja adresu. Kaze on prvo da uplatim na ziro racun :stabre: Uplacivao sam ja na ziro racune na kupindu ali ti ljudi imaju svoje naloge i mogu da vidim da se time bave, koliko imaju pozitivnih ocena itd. Meni sad sve glupo, mislice covek da mislim da je neki prevarant al sta ti znas danas kakvo je vreme. Lepo ga pitam ima li neki nalog na kp ili bar neku sliku da mi posalje da vidim necu na slepo da uplacujem. Kao nema, ako necu da kupim ne moram :lol:

Eto ti sta ti je narod. Pa brate mili osnovno ako nesto prodajes valjda ces da prilozis neku sliku, neki dokaz bilo sta ako te vec uopste ne poznajem. Drugo, gledas da budes sto kulturniji itd...

dobro si uradio :takoje: ni slucajno ne uplacuj, to je neki prevarant 99% , ne kontam naivne ljude koji se upecaju na ovu foru :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Pa naravno nisam ni ja sisao veslo. Mislim takav sam da me pomalo sramota kada se ponesem prema nekome na taj nacin ali opet nisam ni ja lud. Ako ti neces da posaljes ni sliku, nemas account svoj, ma pali brate. A ako je u fazonu sto mi ne verujes, pa onda ti meni posalji lepo taj deo, ja kad proverim jel to to, uplatim tebi preko poste kes i gotovo.

 

Prosle godine mi covek posalje za dz obe cizme al jbg stari model nije pasalo ali nikakva frka vratio mu i sve ok. A ne ovakve fore uplati mi na racun...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Malo sam trazio po netu i ovo sam nasao na sajtu kawasakija:

Moj model je oficijelno F model tj. EX500F3 , Country: Austria

Frame range: EX500C-004001-999999

 

F modeli u Evropi su se jos prodavali u UK i Svedskoj a u ostatku uglavnom E model, koji ima 2 diska.

D oznaka je za US i Kanadu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 790 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Stigo mi LSL L02 naked, pa sam se zezo celo popodne, provlacio sajle drndo al ne ide moraju duze, sajla za gas mi i onako bila za zamenu otiso pancir na njoj pa eto taman.

post-19856-0-00520300-1421950152_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6914 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Odlicna investicija :)

 

Evo jedne liste super modova za ER5 koje svako treba ima

 

-Aftermarket upravljac (LSL, Renthal, Lucas)

-Top case

-Extender prednjeg i zadnjeg blatobrana

-Voltmeter

-Crasbarovi

 

Imate li nesto protiv da napravimo nekakav preliminarni spisak ljudi koji bi se okupili kako bih imao uvid koliko nas je aktivno i kako bih organizovao druzenje. Tj. da li ce mi dvoriste biti dovoljno veliko.

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Danas gledam ulja, filtere itd. potrosni materijal reko da vidim sta ima u Subotici. Prijatno sam se iznenadio sa izborom ulja u Cavrgovu- mislim da nigde nisam video vise ulja na jednom mestu ako je sve dostupno-castrol, shell,agip,motul silkolene,i jos par za koja nikada nisam ni cuo. Od akumulatora imaju Magneti marelli za 3800,nisu losi sto se tice potrosnog materijala.

 

 

@Alekre

Svaka cast za gest i druzenje samo ja ne mogu nista unapred znati a i Smederevo mi bas nije blizu mada bih voleo da se okupimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Stigo mi LSL L02 naked, pa sam se zezo celo popodne, provlacio sajle drndo al ne ide moraju duze, sajla za gas mi i onako bila za zamenu otiso pancir na njoj pa eto taman.

 

Baš mi se sviđa, moram ovo uživo da vidim :)

 

 

1. Alekre

2. Hard_Rock

3. Stilgar

4. zagadjenje

5.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ako me primate, evo i ja se prijavljujem. Mada trenutno nemam akumulator ali se nadam da cu to resiti do eventualnog okupljanja. Taman da upoznam kolege,a i vi da vidite nesto smesno,coveka od 110kg i 190cm kako se uz buku priblizava i posle shvatite da ja u stvari imam i motor ispod sebe :-D

 

 

1. Alekre

2. Hard_Rock

3. Stilgar

4. zagadjenje

5. astral

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 790 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Ako me primate, evo i ja se prijavljujem. Mada trenutno nemam akumulator ali se nadam da cu to resiti do eventualnog okupljanja. Taman da upoznam kolege,a i vi da vidite nesto smesno,coveka od 110kg i 190cm kako se uz buku priblizava i posle shvatite da ja u stvari imam i motor ispod sebe :-D

 

 

1. Alekre

2. Hard_Rock

3. Stilgar

4. zagadjenje

5. astral

ne se sekiraj i ja imam 190 cm i 105 kila :) al mi se ne cuje auspuh. To sto je kalup za motor radjen po japancu a prodaju ga u evropi je jedini razlog sto mi motor stoji na oglasima vec 2 godine :) al niko nece da plati sredjivanje svi bi da uzmu ako moze za dzabe i da nista nesredjuju :( zato se ja i dalje slatko vozim, a ako mu stavim i onaj FUEL auspuh ostace unucima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 790 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Stigo mi LSL L02 naked, pa sam se zezo celo popodne, provlacio sajle drndo al ne ide moraju duze, sajla za gas mi i onako bila za zamenu otiso pancir na njoj pa eto taman.

 

Baš mi se sviđa, moram ovo uživo da vidim :)

 

 

1. Alekre

2. Hard_Rock

3. Stilgar

4. zagadjenje

5.

mozes mozes, sad idem ko d Sinise u ruzvaltovu da mi napravi nove sajle za kvacilo gas i saug, pa cu onda da jurim ovde u lokalu majstore koji imaju fiksnu busilicu da izbusim granicnike i za vikend montiram, moz da dodjes da se cica ne nervira sam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

@ stilgar

Onaj fuel diablo carbon je prelep .. to bi mu leglo vrhunski,mada vidim i kostaju oni lepo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Yamaha Beluga 125

Izgleda da je u mom motoru sipan G11 umjesto G12 antifriz, odnosno po boji bi rekao da je g11 jer je onako zelenkast, ne znam ni ja. Šta sad da radim kada budem mijenjao jel samo da ispustim ovaj i da sipam G12 ili da isperem nekako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Isperi destilovanom,ona je jeftina a uradi posao mada imas i one tecnosti za ispiranje rashladnih sistema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Vrisnuo mi akumulator,ja kablovima povezem na aku od auta i upalim motor. Skinem klemu i on se ugasi. Vratim kabal upalim,skinem kabal on se ugasi. Stari akumulator je mrtav skroz. Odneo ga u servis akumulatora oni rekli da ga bacim.. to je ok al sto se gasi,zar ne bi trebalo da moze da radi i bez akumulatora. Lampica za punjenje ne svetli.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Vrisnuo mi akumulator,ja kablovima povezem na aku od auta i upalim motor. Skinem klemu i on se ugasi. Vratim kabal upalim,skinem kabal on se ugasi. Stari akumulator je mrtav skroz. Odneo ga u servis akumulatora oni rekli da ga bacim.. to je ok al sto se gasi,zar ne bi trebalo da moze da radi i bez akumulatora. Lampica za punjenje ne svetli.

 

Nemam pojma ali npr. ako skines klemu ne moze da radi, odmah se ugasi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja