Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem televizor

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 789 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Imam jedan ispravan, ne koristi se vec duze vreme AIWA, ekran 55cm, taman se uklapa u tvoje zahteve

Slikacu pa ti sibnem na PP

Promenio član Grnca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Imam ja Toshiba klasican tv, negde je kod majke, ako ti vrsi posao mogu da joj kazem da ga potrazi. Velicina je ono, klasicna za televizore iz 90tih,ne secam se tacne dijagonale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1660 postova
  • Lokacija: Paracin

Pa ajde Aco proveri to, to mi je najblize i kazi cenu, meni isto za kevu treba a dimenzija i oblik je bitan jer trenutno mu je takvo mesto, "zatvara rupu":). Kada budem imao vremena da prepravim tamo gde stoji mogu da uzmem neki od ovih sada "pravougaonih" jer ja nove sada a onog kvadratnog oblika kao stari 4:3 nisam video nigde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2047 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Па нећеш ни видети, не производе се

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 868 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Imas i jednostavnije resenje. Uzmi 4 aluminijumske lajsne i napravi ram tacno kako ti odgovara,ukroj lepo pod uglom da se spajaju. Na donjoj lajsni desno pri kraju izbusi rupu i stavi crvenu diodu na bateriju da stalno svetli,a na sredini lajsne stavi neki logo ili napisi markerom precizno recimo SONY to ti je najkrace. Odstampaj u sito stampi Vucicevu sliku kako nesto prica i razapni je izmedju lajsni ali sa unutrasnje strane fiksiraj. Nadji neki radio sa daljincem i stavi ga iza tog uokvirenog postera. Neka menja stanice povremeno a slika je fiksna svakako. Nece primetiti nista neobicno ,videces.

  • Sviđa mi se 5
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 2 sati, Biker Q je napisao:

Pa ajde Aco proveri to, to mi je najblize i kazi cenu, meni isto za kevu treba a dimenzija i oblik je bitan jer trenutno mu je takvo mesto, "zatvara rupu":). Kada budem imao vremena da prepravim tamo gde stoji mogu da uzmem neki od ovih sada "pravougaonih" jer ja nove sada a onog kvadratnog oblika kao stari 4:3 nisam video nigde.

Ma dacu ti ga dzabe samo da vidimo gde je. Mada mi nije jasno kako tvoja majka uopste vidi nesto na takvom tv-u, meni moja kuka kako joj je i 32 inca mali, slabo vidi slova kod titlova, a nov led tv mozes da okacis bilo gde na zidu, ne treba mu nikakvo posebno mesto. 

Sta znam, ja bi se za moju majku potrudio, ne bi joj sigurno donosio tv star 30 godina.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1660 postova
  • Lokacija: Paracin

Sada tv koji nece da upali je 80cm sirok kako sam napisao (ne dijagonala) i imao je sliku jasniju nego ovi sada novi. A ceo zid treba da prepravim da bi stavio drugaciji tv a to moze tek na prolece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1660 postova
  • Lokacija: Paracin
pre 8 minuta, aca-pn je napisao:

Ma dacu ti ga dzabe samo da vidimo gde je. Mada mi nije jasno kako tvoja majka uopste vidi nesto na takvom tv-u, meni moja kuka kako joj je i 32 inca mali, slabo vidi slova kod titlova, a nov led tv mozes da okacis bilo gde na zidu, ne treba mu nikakvo posebno mesto. 

Sta znam, ja bi se za moju majku potrudio, ne bi joj sigurno donosio tv star 30 godina.

Nemoj da trazis. Hvala u svakom slucaju.

Promenio član Biker Q

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 789 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Nemogu iz nekih razloga na PP da zakačim fotografiju, zato ovde

Imaš i daljinski

IMG20221010221854.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 789 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Po principu "uzmi-nosi" , eventualno za neki SMS kome je to stvarno potrebno

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja