Jump to content

Moto Zajednica

austrija, slovenija

Recommended Posts

  • U prolazu, 46 postova

pozdrav drugari nzm dal ovde da stavim ovu temu al ko ga jebe,zanima me jel neko ima da predlozi planiram da odem pocetak oktobra slovenija austrija pa me zanimaju rute mesta dal da idem po airbnb ili hotelima ili nosim sator i to ako ima neko podeli savet puno bi znacilo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova

7777b5e5063768914da89684f0f229c5.jpg
to je ruta otprilike jos da skontam gde da pauze pravim i nocim ali kontam to cu na nogama skontati i jos da doradim malo samo da vidim dal ce biti ok vreme i ako sve kako treba sl vikend ili sl sedmica pocetak samo da vreme posluzi


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova

pa nzm nzm kako se krecu cene po austriji pa kontam 2 ili 3noci zelim i malo da vidim nesto a ne samo provozam ovo je samo grubo mora to jos se razradi,pa jbg 2000km nije malo hahahaah nzm kolika je razlika dal od slovenije tamo kroz austriju da idem autoputevima ili da ih izbegavam i idem okolnim putevima zbog prizora i to


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Mislim da ti je loš tajming kao što ti doktor reče.. Groslokner teško da je prohodan u ovom periodu. Nekad u avgustu zna da zaveje. Moja preporuka, je da ideš Slovenija, preko Vršića i malo uz Soču, i onda u Italiju da udjes, obrnes krug neki po Dolomitima i nazad na Sloveniju, Austrija je maltene nezanimljiva za vožnju, hladnije je uvek nego na Italija svoj strani, prevoji se plaćaju ( velika vecina), kamere, panduri, ograničenje decibela na pojedinim deonicama ( sve ih je više), babe i dede koji šetaju i stavljaju ruke na uši kad prodjes ili zamahuju stapovima na tebe.. Nadam se da sam pomogao.. Srećan put

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr
On 26.9.2022. at 21:03, gambit998 je napisao:

od slovenije tamo kroz austriju da idem autoputevima ili da ih izbegavam i idem okolnim putevima zbog prizora i to

Naravno da ideš okolnim putevima, ako ćeš auto put, čemu mučenje na motoru? Auto je zakon ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova

iskreno bih u italiju ali mi dozvola nedozvoljava,pa znam gore je 3500m visina sneg haos tamo sam hteo ali sam odmah odustao neko kontam malo do beca i tuda,jos nista ne znam u ponedeljak ili nedelju bih trebao na put da krenem nisam nista odlucio haos


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 411 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Išao sam pre desetak dana do Graca automobilom (auto put kroz Hrvatsku), i baš razmišljam koji bi smor bio voziti tuda motorom.. Izuzeo bih jedan deo Slovenije, ali to je svakako zanemarljivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova

uglavnom mi je ruta vam autoputeva samo cu do hrvatske do zagreba autoput iz bga ostalo dobar deo ovako i na kraju ipak se odlucih za 5dana najmanje bio kolega u pravu,ali jos je podlezno promenama koliko budzet dozvoli


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Downtown LA
  • Motocikl: Tomos APN6 Grasshopper Benelli BN 125 ex-Red Baroness Honda VFR 800 VTEC Maleficent Ducati Multistrada 1200s

Najdosadnija deonica autoputa, koliko god da vozis cini se kao da sve vise km imas do Zagreba.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Jug istre
  • Motocikl: Honda st1300

Odradili smo vikend u Austriji, smještaj iznad Villacha u Luggwirtu. Smještaj za 2 osobe, 2 noći s doručkom 109 eura(čisto i ugodno), a imaju i manji restoran u prizemlju(hrana je ukusna i porcije su realne). Benzin (95) 1.7euro/l(benziske nisu tako česte a i cijena goriva skače prema 2 eura ili rade na karticu gdje rezerviraju 150 eura i naplate naknadno samo potrošeno),  Karavanke tunel 7.2 eura, Nockalmstrasse 15 eura ulaz(zapadna strana je zelenija i zavoji su manje pregledni od istočne strane).

Turracherstrasse besplatan i taman za dati malo gasa ako se naiđe na neke motore koji su tuda već prolazili. Preporuka: proći ga u oba smjera.

Ujutro 6 stupnja, a poslije je zagrijalo bilo ugodnih 9. Naravno sve uz kišicu(da se gume ne pregriju).  

Uglavnom Villach u kratkim rukavima, a ostalo u vunenim gaćama...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova

sve mi jasno,ja od petka bolestan prehlada neka i gledam prognoze zima hladno i odustao od puta iako sam bas hteo da odem ali boze zdravlja na proletos uzimam 10 dana umesto na more idem sve lepo da obidjem


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja