Jump to content

Moto Zajednica

yamaha virago

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova

pozz,

shta mislite o yamahi virago 125 kao modelu,

a shta mislite o ceni 2200 eu, 99 god 13000 km, uvezen iz nemachke, neogreban?

mashina radi super....jedino shto mi se ne svidja je to shto se pri svakom taktu neshto chuje, neshto kao pucketanje,...chovek kaze zato shto je hladan???

pa ako neko zna..

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
pozz' date='

shta mislite o yamahi virago 125 kao modelu,

a shta mislite o ceni 2200 eu, 99 god 13000 km, uvezen iz nemachke, neogreban?

mashina radi super....jedino shto mi se ne svidja je to shto se pri svakom taktu neshto chuje, neshto kao pucketanje,...chovek kaze zato shto je hladan???

pa ako neko zna..

hvala[/quote']

Dobio si privatnu poruku :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

malen motor, nejak agregat ali definitivno udoban i mali potrosac. Brzine maksimalno do 90 km/h ako si sam na njemu. Kada sednes na njega, zavisno od Tvojih gabarita znaces da li si smesan na njemu pa trebas malo vece nesto ili je i taj sasvim OK jer su gabariti tog motora sumnjivi bas u odnosu na gabarite vozaca. Spartanska oprema, kada ti je dosadno tokom voznje uvek mozes gledati u jedini cajger na raspolaganju - brzinomer ali mozde i ne zelis nista vise od opreme, to je vec individualno.

 

Cena je po meni previsoka, za tu cenu mozes pronaci i modele sa 250 ali i 535 agregatima a tu vec imas odredjenu snagu za uzbrdice, duza putovanja ili voznju sa dvoje na motoru, dakle, sva vanlokalna iskusenja. Neogrebanost kada je u pitanju custom nije neko posebno merilo, svaki ljubitelj ovakvih opcija motora svog ljubimca vremenom nastoji da customizuje dalje pa to ne gine najverovatnije bio motor u startu ogreban ili ne a padanja sa custom-a su ionako veoma retka pa verovatno nisu toliko bitan faktor kao kod ostalih tipova motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: zzr600

kod mene u garzi cuci 535 i na prodaji je !! a ako imas vozacu dozvolu a onda bi ja da sam na tvom mestu uzo yamahu diversion 600 odlican motoric za pocetnike,a kad otopli dodji do mene da ti dam da malo provozas 535 po ulici da vidis i osetis razliku da znas gdesi u svom svetu

 

pozdrav by joxa!! :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nisu toliko bitan faktor kao kod ostalih tipova motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd-Cacak

Ja kupujem svoj prvi motor tamo na proletje i bas sam razmisljao o viragu. Sta mislite kakav je motor? Koji josh preporucujete u toj klasi (Honda Rebel mozda???) ... Razmisljao sam o viragu 125 ali on je mozda previshe slab pa u obzir dolazi i 250. Mogao bih da izdvojim do 2000 evra za bike. Nalazim se u teskoj poziciji jer sam totalni pocetnik i ne znam da prepoznam mane na polovnom motoru, pa bi mi bilo kakva pomoc mnogo znacila. I da, mislite li da je ova klasa motora ok za pocetnika?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
...shta mislite o yamahi virago 125 kao modelu

 

Mozzda je ta kubikazza bash TO shto Vladko zzeli.....mada....kao shto i lancia88 reche motor je zaista mali po gabaritima a i Cena je po meni previsoka' date=' za tu cenu mozes pronaci i modele sa 250 ali i 535 agregatima[/i']

Siguran sam da cesh 125icu vrlo brzo prevazici i da ce ti biti zzao shto odmah nisi uzeo kapacitetniji model.

 

Inache,sedeo sam na 535(bez zzelje da je vozim) i sa mojih 187cm koleno mi je bilo u visini prednje viljushke....a mozzda to tako treba!? :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ja bih pre za te pare uzeo Suzuki Marauder-a 125,ili chak i 250 ccm.Meni je on lepshi od Yamahe,a i udobniji je za vece vozace...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd-Cacak

A ovaj od 250, nekako sve vise sam siguran da je 125 previshe slab, ipak ne bih da menjam motor bas brzo... Koji li je bolji marauder 250 ili virago 250?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Aman ljudi, 125 ccm je pravljen za zapadna tržišta iz praktiènih razloga jer se voze sa B kategorijom. Kod nas sve jedno moraš da polažeš i da bi vozio 125, pa zašto onda ne bi uzeo kršten motor od bar 25-30ks...

 

Taj virago 125 nije ni za devojèice, još firtaèa, ima bre jedva 15ks, a košta skoro ko i veliki...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

A Honda Rebel?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ima jedna u Mladenovcu, Honda Rebel 125.

Ide oko 110, a i ima znatno vise snage u odnosu Maraudera mada je nisam vozio. Valjda me nije zanimalo posto sam imao bolji motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja