Jump to content

Moto Zajednica

BMW F650 gs

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Nasao sam...  ;D, to kosta 48$ znaci ne mogu da verujem... Nek bude 50e i 70e ali 230e...  :-\.  Kataloski broj je 46542346383, ali nasao sam na nekom drugom veb sajtu isto u USA ali je drugi kataloski broj 5053774-001. To je bash za tu plastiku, ali ima i za bravicu, znak BMW-a koji ide na nju itd...  Sad imam broj i sta sad... Moram ponovo nekog da nadjem ko to moze da poruci...  ???

 

  Druze ja mislim da si se ti nesto presao oko te plastike . Poznavajuci Radulovicev nacin rada upoznat sam da je za skuplji od 20-30% . Ova cena  koju si ti napisao je prakticno jeftinija osam puta od cene u Srbiji , sto je prakticno nemoguce . Proveri to  malo bolje , bar je meni sumnjivo .

 

 

 

 

 

Ne znam jesi li ti potparol Radulovica sta li pa ljudi su nevidjeni smorovi i prepoptentni " gospodine ovo je ipak BMW'' I SIGURNO DA SISAJU kad mogu,i sta je cudno ako je covek nasao toliko jeftinije u Americi.Naso kupice i mirna backa,sta dramis oko toga.

 

Pa ne znam druze, moguce da si u pravu, zvao sam ih preko telefona i pitao, moguce da je doslo do nesporazuma izmedju mene i komercijaliste. Probacu po kataloskom broju da pitam, ako sam nashao dobar, nadam se da jesam. U USA je toliko proverio sam jos jednom, ostaje samo ovde da vidim, imam neke poznanike pa cu videti da mi donesu, samo sto sam ja tezak kad treba da trazim uslugu od nekog, malo mi bezveze, ne cujem se s nekim 5god i onda ga nazovem i pitam da mi nesto donese iz USA... Ako neko ima nekog poznanika ili prijatelja s kojim je ok, ako moze za neku proviziju da mi donese deo mozemo da se dogovorimo.

 

A da ti ipak proveriš taj kataloški broj? I da spremiš broj šasije, pa da odeš do Radulovića lično i da ti oni daju pravu cenu?

Ne mogu da verujem da si napravio celu frku kako je skupo kod Radulovića a još i ne znaš da li ste se razumeli?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Ne znam jesi li ti potparol Radulovica sta li pa ljudi su nevidjeni smorovi i prepoptentni " gospodine ovo je ipak BMW'' I SIGURNO DA SISAJU kad mogu,i sta je cudno ako je covek nasao toliko jeftinije u Americi.Naso kupice i mirna backa,sta dramis oko toga.

 

 

Neka kupi čovek gde hoće, samo ne znam što je pitao ako mu se ne sviđa odgovor? :)

A i ti ne znam šta si toliko emotivan?

Mora da su ti žešće stali na žulj?

Nego sam primetio na ovom forumu da kada neko hoće da pomogne obično nahebe. Zaboravi da sam išta napisao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Starcevo (Pancevo)

Ne znam jesi li ti potparol Radulovica sta li pa ljudi su nevidjeni smorovi i prepoptentni " gospodine ovo je ipak BMW'' I SIGURNO DA SISAJU kad mogu,i sta je cudno ako je covek nasao toliko jeftinije u Americi.Naso kupice i mirna backa,sta dramis oko toga.

 

 

Neka kupi čovek gde hoće, samo ne znam što je pitao ako mu se ne sviđa odgovor? :)

A i ti ne znam šta si toliko emotivan?

Mora da su ti žešće stali na žulj?

Nego sam primetio na ovom forumu da kada neko hoće da pomogne obično nahebe. Zaboravi da sam išta napisao :)

 

Ja sam se lepo svima zahvalio, to sto ti imas neki problem, i mislis da samo da nekog izprozivas to je tvoj problem. Rekao sam da je mozda doslo do nesporazuma bash zbog toga sto nisam pitao po kataloskom broju, ali oni kao prodavci su mogli da mi kazu da postoje dve vrste plastike, a ja da sam sve znao ne bih nista ni pitao na forumu.

 

Zahvaljujem svima sem coveku koji upormo spamuje moje pitanje a sad vidim da se pojavio i njegov prijatelj PIT. Posebno mom imenjaku vladas koji mi je tacno rekao koji kataloski broj i tako dalje! Provericu koliko su delovi po kataloskim brojevima. Nisam pun sebe ne dizem frku tamo gde je nema, volim da pitam, a oni koji pomazu da bi se pravili pametni..... Ne zelim da komentarisem!

 

SCUBA provericu prodavnicu, hvala na informaciji!

 

Hvala svima, da se nisu javili normalni ljudi koji su mi pomogli, verovatno bih vec izbrisao user sa ovog foruma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja