Jump to content

Moto Zajednica

Bicikl Bianchi Spillo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Sasvim korektan bicikll, evo da ponudim i ovde, mada je samo lično - Čačak:

 

NOVI.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!

 

Promenio član vujo032
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

BIANCHI...Bjanki...je poznati italijanski proizvođač bicikala. Nemoj Vujo da zameriš, na kraju nije ni neka greška...model bi trebalo da se zove SPILLO...sa P (umesto T)..i znači, igla. 

Sjajna sprava za asvaltnu podlogu pogotovo za gradske staze. Žabari to mnogo lepo naprave...i ovaj bi trebalo da je, ako nije ništa dirano, sa svim komponentama "made in Italy"

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Hvala na sugestiji, ja sam greškom otkucao pa tako iskopirao,

a gledao sam malo po netu, kod nas trkačke modele cene par stotina e.

Ima na ramu piše i koji je model, sutra ću videti pa dodati u oglas,

kao i dimenziju guma, ako to nekoga zanima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ako je Campagnolo, to je onda super.

Nekada davno sam dobio na poklon češki Favorit sa Campagnolo menjačem. Isto ozbiljna firma i super bajs. Dam drugaru, on na njemu (sportski ram) poveze neku ribicu...i njoj upadne noga, stopalo, u točak?!?!?

Sjebu sebe, sjebu i bajs...imao je, iako je bio prilično star....aluminijumske felne. Bile su nakon pada kao gudalo, krive žbice..kurzpalz... i batalio sam ga. Bilo mi žalije bajsa nego njih....beš mi sve.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Svaka grupa je dobra na svoj nacin. Bilo da je shimano, sram, campagnolo. Zavisi ko sta voli. U profesionalnom svetu biciklizma postoje znacajne razlike u rucicama ili kako se zovu samaraljkama na volanima. Npr campagnolo ima mnogo visoke rucke sto ja licno ne volim, dok sram ima jako niske, shimano je tu negde. Isto nacin saltanja brzina na samaraljkama se razlikuje. Iako sam ceo zivot vozio shimano ultegru, dve godine sam vozio sram, i odusevio sam se rucicama i nacinu kako se salta i sve. Campagnolo mi je bio cudan i nekako nezgodan a i prvenstveno skup. Makar se u srbiji ne vozi campagnolo u reprezentativnim krugovima jer je veca dostupnost shimano delova i svi ga voze pa se lako moze i pozajmiti sa drugog bicikla da se popravi. Sve ostalo, menjaci, kocnice, totalno je nebitno koja je grupa, kad su svuda nove sajle, podmazano, svaka radi perfektno.

 

E sad da se vratim na ove nase starije delove. Masa ljudi mi se zali kako im ne radi menjac, sranje itd, nebitno koja je marka u pitanju. Svi ti ljudi i ne koriste menjac nikad, pa samim tim sajla i zapekne pa ju je nemoguce posle koristiti. Znaci kad bi se sve doveo u red radilo bi. Ja imam mtb, ktm, nekih 15God vec, nikad nista nisam menjao sem guma, ali se sve redovno koristi i podmazuje i dan danas radi kako treba. 
 

Hocu reci, nebitno koja je grupa na koleginom biciklu, ako je sve to redovno koristeno, podmazano, moze biti i campagnolo a moze biti i najlosiji shimano pa da podjednako radi. A ako je kolega ovaj sa slike sa sve bidonom u biciklu ne sumnjam da je bicikl

odrzavan korektno. Makar u cacku odnese u klub Borac pa mu tamo srede sve :) 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Forumaski popust -10 €
Znaci obaramo cenu,
samo ovde, jos malo pa nestalo 80 €
Idemo

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja