Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

 

Ja bih ali nemam čime, a ne smem ni krv da dajem.  :(

Uživaj za mene ako ideš.

 

pozzzz

 

 

 

Ja ne volim ta globalna davanja, ja sam lepo otisao sa dragom,pre jedno 2 meseca u institut i tamo dao.

kao i skoro svaki put pre toga....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Dzaks pa nije to samo davanje krvi nego i defile kroz BG u kome nije lose ucestvovati, mozda nas i vide!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

 

Ja bih ali nemam čime, a ne smem ni krv da dajem.  :(

Uživaj za mene ako ideš.

 

pozzzz

 

 

Sta je bilo Vlado?

 

Motor mi je na servisu. Pre svega jer menjam rezervoar i plastiku zbog havarije  >:(, a moram i veliki servis da uradim. Prešao sam skoro 10000.

A što se krvi tiče ne mogu da dajem krv jer imam astmu.  :(

Još sam se naložio da idem barem da se provozam i krenem da odgovaram na temu i shvatim da mi je motor na servisu. Slepac!

Lep  provod momci ko ide!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

e ljudi niste trebali da propustite danaslnju voznju, bilo je extra.. e da, marko je imao malu nezgodu, pa je sad u kraljevu, tako da ako neko moze da ga kontaktira, da ga malo ohrabrimo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

e ljudi niste trebali da propustite danaslnju voznju, bilo je extra.. e da, marko je imao malu nezgodu, pa je sad u kraljevu, tako da ako neko moze da ga kontaktira, da ga malo ohrabrimo  ;)

 

Kakvu nezgodu, sta bi, o cemu se radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ispravio krivinu u Rogaci, krenuo covek u oranje al' nais'o na jarak  ;D :(

Bez sale, neobelezena krivina, jaaako ostra, i nizbrdo, malkice veca brzina, kramponi i eto ti belaja.

Slomio zglob leve sake, nije bas naivno. Ostalo odradila oprema. Odvezla ga hitna u Sopot, pa Urgentni u BG, pa KV. Sutra ga snimaju jos jednom, stavili su mu gips, do operacije. Bice izgleda i sipki...

 

Hondu smo ostavili u dvoristu coveka koji zivi ispod krivine, oprema mu je kod jednog naseg clana.

Motor nije u voznom stanju, trebacemo da smislimo neki nacin da ga doteramo za BG ili kv

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

:o

E Zile, al' si napisao onako kao usput. Ponadao sam se da mu se pokvario motor, ili da ga je spustio sa 10kmh, kao sto ima obicaj, ali se ovome nisam nadao, iako sam se zabrinuo. :(

 

Nedaj se Marko!

 

Lorde, one sto on ima na motoru su putne gume bez krampona, verovatno drze bolje nego ove na nasim motorima, mada to i nije bitno sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Cuo sam se sa Markom, kao sto rekoste ide za Kv, a sutra ili ovih dana ce na operaciju. Veseo je i kaze da se malo uplasio i to, vec ce vam on to objasniti. Duvao je i nema alkohola, sto je za svaku pohvalu i od njega me ne iznenadjuje! Ide zima, oporavice nam se marko za sledecu sezonu! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Takodje sam s cuo sa Markom, mora da su mu dali nesto dobro protiv bolova. :D

 

Malo sam ga zezao da trenira za kaskadera, ali da nece da prizna. :)

Kaze morace da se raspita i poprica sa Zeljkom o automaticima, moglo bi malo da ga zeza kvacilo u neko naredno vreme.

 

Svaka mu cast na pozitivnom duhu, ne bi covek rekao da mu se nesto deslo, zvuci veoma raspolozeno, a verovatno su za to najvise zasluzni drugari koji su ga nazvali da ga oraspoloze. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Pa, jel' smo Bajkeri il' smo p**cke ?  :D

Dobar je Marko, svaka mu cast na duhu !

A krivinu smo krstili, sad se zove Krivina Marka Traktoriste iliti Markova Krivina  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

i evo mene, cena levog guvernala, levog nosaca retrovizora sa prekidacima i zadnjeg levog zmigavca 4.000 din u servisu u cupriji,

kvalitetne gume na KeWe-u su odradile posao, ostaje mi samo da sredim zadnju levu plastiku ispod sedista, treba da se ofarba cudim se kako nije pukla? rezervoar isto netaknut.

pozz

 

 

 

 

(u krivini sam mislio da sam rosi, malo izbacio koleno i pao na njega  :-\ , ostalo sam se samo malo ugruvao, zadnjica je amortizovala pad  :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Nesicu, Speed-oliki, ili bolje da kazem YBR-oliki motori imaju katastrofalno ponasanje u krivinama, osetljivi su na svaku neravninu, vetar, kamencic, vradzbine i ko zna sta jos. ;) Lelujaju i ne drze putanju kako valja, a tek sto vole da prokliznu ako se pretera. Treba ih voziti totalno po ps-u i penzionerski u krivinama, sa veoma umerenim obaranjem i bez qrcenja. Vec sam spominjao na forumu, na Qingqi-jevoj verziji sam sve to i osetio, uz proklizavanja sto prednjeg sto zadnjeg tocka, a vozio sam ga sasvim normalno, bez nekog posebnog divljanja, uostalom kao sto vozim svoj motor, kasnije malo neznije kada sam video "koliko je sati".  Uglavnom na tom motoru sam proveo jedno 4 sata ukupno, a bilo je vise "uzbudjenja" nego sto sam imao na svom za dve sezone koliko ga vozim (naravno mislim na uzbudjenja zahvaljujuci motoru, a ne saobracajnim okolnostima). A moj motor je za krivine sasvim prosecan, pa ti vidi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja