Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

malo sam ozuljao asfalt pa ako neko ima da mu stoji za speeda levi guvernal, zmigavac, levi nosac retrovizora (bez prekidaca i rucice), neka kaze cenu

Najbitnije je da si ti uredu, a delovi ce se vec naci, ako nisgde drugde, makar u centralnom servisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

malo sam ozuljao asfalt pa ako neko ima da mu stoji za speeda levi guvernal, zmigavac, levi nosac retrovizora (bez prekidaca i rucice), neka kaze cenu

Otvori temu u motoristi na drumu i opisi sta ti se desilo i daj slike! Srecne ti rane junace!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Odsluzili smo mi svoje,jedino je zille na tapetu kad zavrsi studije.A nesto je zapao porucniku DzokSu za oko  ;D

 

covek mi je bukvalno zapretio da ce me naci i da cu naje*ati... ccc :))) ahahahhahahahhaha cuva balon hahahahahhahahah  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Odsluzili smo mi svoje,jedino je zille na tapetu kad zavrsi studije.A nesto je zapao porucniku DzokSu za oko  ;D

 

covek mi je bukvalno zapretio da ce me naci i da cu naje*ati... ccc :))) ahahahhahahahhaha cuva balon hahahahahhahahah  ;D  ;D  ;D

Auuuuuu pa nisi svestan sta ti se sprema.........ke ke ke ke .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

hiljade i hiljade sklekova .... :D

I mi smo bili na aero-mitingovanju...Mi smo svoje odavno odsklekovali...

Ali ušlihtati se i uslikovati s idejnim vodjom!? ...Priceless!  ;D

post-6366-12879049871521_thumb.jpg

post-6366-12879049872152_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Pazi posto se drug Crni uozbiljio i isprozivao nas da off-ujemo, ajde sada da lepo napravimo od ove teme pravi off i da joj napucamo najvise stranica najkvlitetnije zajebavanciju (ne mora da bude najkvalitetnija dovoljno je da bude onako kako mi to znamo) i bice ubedljivo najzanimljivija na forumu (posle teme Domaci But i guz  ;D)

Druze ziko kao najveceg off(era) za tako kratko vreme si izbio na prvo mesto a ja se toliko trudio da ga zadrzim......IZVOLI....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

e pa druze Dzoks, posto si mi prepustio prvo mesto u off-ovanju, onda moram da naglasim da te necu vise prozivati za onaj ekser i za cuvanje balona na aeromitingu, a boga mi ni za divlje svinje i sto sta jos. naravno, to vazi samo za forum  ;D e sad neka neko nesto doda, da ne off-ujemo samo Dzoks i ja u off-u... treba i drugima dati sansu da nesto kazu...

 

i samo da se zna, nemojte da se za*ebavate sa cika Dzoksom, jer on nema lisice i ne hapsi, onda odmah puca iz njegovog golemog pistolja hahahahahhahhahahahhahahah  :D  :D  :D

 

i nemojte da off-ujete u drugim temama, nego samo u ovoj, inace ce drug Crni bajt da vam j*be sve po spisku  >:(

 

sala, naravno  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Koje cizme? Daj neku sliku ili bar link?

Ja ocekujem patike (narucio br manje a ove prodao) Porucio sam i onaj held ranac na akciji ali nisam siguran da je sekuli stigla poruka jer je verovatno bio u nabavci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

e pa druze Dzoks, posto si mi prepustio prvo mesto u off-ovanju, onda moram da naglasim da te necu vise prozivati za onaj ekser i za cuvanje balona na aeromitingu, a boga mi ni za divlje svinje i sto sta jos. naravno, to vazi samo za forum  ;D e sad neka neko nesto doda, da ne off-ujemo samo Dzoks i ja u off-u... treba i drugima dati sansu da nesto kazu...

 

i samo da se zna, nemojte da se za*ebavate sa cika Dzoksom, jer on nema lisice i ne hapsi, onda odmah puca iz njegovog golemog pistolja hahahahahhahhahahahhahahah  :D  :D  :D

 

i nemojte da off-ujete u drugim temama, nego samo u ovoj, inace ce drug Crni bajt da vam j*be sve po spisku  >:(

 

sala, naravno  :P

Čika Džoksonije,najebo si ultra masivno! ...Mlogo si ti bre raspustio ovu ledinsku gušterčinu... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja