Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Uhvati me neka nervoza, pa ce verovatno motorce otici na jedan veci test nasao ili ne nasao jachi agregat do avgusta. Znam da je pametnije da ga stavim na voz ali gde je tu uzbudjenje :). Valjda ce da me drzi to josh jedno 10-15 dana pa cu polako da krenem pa sta bog da

 

ozbiljno ces motorcetom?

ja bih isao,al` me brinu uzbrdice..jako sporo idem tuda... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Sledece mangulica okupljanje je u CG definitivno  ;D ;D ;D

 

Ajde stvarno da se okupimo dole. Ja se razmisljam. Ako se organizujemo verovatno bih i ja dosao  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

drugari moji ja krecem na more u nedelju rano ujutru i ostajem oko 10dana, ako se preklapamo sa terminom i ako ste na moru tad mogli bi da organizujemo jedno zajednicko magulice kupanje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Uhvati me neka nervoza, pa ce verovatno motorce otici na jedan veci test nasao ili ne nasao jachi agregat do avgusta. Znam da je pametnije da ga stavim na voz ali gde je tu uzbudjenje :). Valjda ce da me drzi to josh jedno 10-15 dana pa cu polako da krenem pa sta bog da

 

ozbiljno ces motorcetom?

ja bih isao,al` me brinu uzbrdice..jako sporo idem tuda... :)

 

Marku je svejedno, ima 80ccm na vec kratkom prenosu i za 50ccm, tako da nista on bitno nece tu osetiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Ma osecam i ja kad je duzi uspon (smanji se brzina na 40-45km/h u cetvrtoj), ali kapiram nigde ne zurim, stajacu redovno da ga hladim. Na kratkim usponima stvarno ne osetim ali kad se oduzi... Mozda cu cak i da podelim put na 2 dana, ali sve zavisi od mogucnosti i raspolozenja. Inache juche sam oterao motorche na sredjivanje tako da imam jedno 10tak dana posle da vidim jel sve u redu pre puta. Takodje ide experiment sa uljem 20w-60 (do sada islo 15w-40) jerbo se ocekuju velike vrucine.

Fora je sto ne znam tacan datum kad krecem (negde izmedju 4. i 8.) al cu za koji dan da saznam pa mozemo i da imamo jednu sporu mangulaja grupu koja cepa do mora (da se drugi ne ljute, al ono, to su pravi kuleri :D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

meni uz Bubanj potok drzi na 30-35kmh,ali mislim da bi mi se to sredilo sa menjanjem opruge kvacila,koja mi je "otisla"...

ja bi trebao da idem sa klubom oko 13.avgusta,mada ako se ovde skupi ekipica,bogme cu da razmislim... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ako se odlucim da idem moja putna brzina bi bila do 60. Isto bih krenuo rano 3, mozda 4. Po mom proracunu stizem za 11-12 sati sa pauzama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

drugar prodaje princa od 125ccm, kupljen nov prosle godine, registrovan pre dva dana... ako je neko zainteresovan neka mi posalje pp pa cu vas spojiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Imam jednu molbu. Planiram da iza sisi bara napravim metalni nisac da mogu na njega da stavim bar kamp opremu. Nikad nisam video uzivo kako izgleda i gde je najbolje da se zasrafi. Mislim da to ima Blackbite i Deki59 na svojoj Chitumi. Mozete li da okacite par slika da vidim kako je to napravljeno da i ja nesto slicno izgrunfujem.

 

Bogdo,

tek sada sam video ovu tvoju poruku (odmor, a posle ne mogu da stignem da procitam sve napisano ;D).

Ako se nisi snasao, javi mi, pa cu ovih dana da 'uslikam" nosac prtljaga na Chitumi i postavicu ih u ovoj temi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Imam jednu molbu. Planiram da iza sisi bara napravim metalni nisac da mogu na njega da stavim bar kamp opremu. Nikad nisam video uzivo kako izgleda i gde je najbolje da se zasrafi. Mislim da to ima Blackbite i Deki59 na svojoj Chitumi. Mozete li da okacite par slika da vidim kako je to napravljeno da i ja nesto slicno izgrunfujem.

 

Bogdo,

tek sada sam video ovu tvoju poruku (odmor, a posle ne mogu da stignem da procitam sve napisano ;D).

Ako se nisi snasao, javi mi, pa cu ovih dana da 'uslikam" nosac prtljaga na Chitumi i postavicu ih u ovoj temi :)

 

deki uslikaj, ima nas jos zainteresovanih za taj nosac :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Imam jednu molbu. Planiram da iza sisi bara napravim metalni nisac da mogu na njega da stavim bar kamp opremu. Nikad nisam video uzivo kako izgleda i gde je najbolje da se zasrafi. Mislim da to ima Blackbite i Deki59 na svojoj Chitumi. Mozete li da okacite par slika da vidim kako je to napravljeno da i ja nesto slicno izgrunfujem.

 

Bogdo,

tek sada sam video ovu tvoju poruku (odmor, a posle ne mogu da stignem da procitam sve napisano ;D).

Ako se nisi snasao, javi mi, pa cu ovih dana da 'uslikam" nosac prtljaga na Chitumi i postavicu ih u ovoj temi :)

 

OK ;)

 

deki uslikaj, ima nas jos zainteresovanih za taj nosac :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Slobodno uslikaj. Ne znam ko mi je odgovorio da se nosac hvata od automatika ali ja ne znam gde taj nosac da kupim. Pored konstrukcije nosaca interesuje me i kako je pricvrscen tj sa kojim srafovima jer su ovi za bocne vec zauzeti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Evo ih "slikice" Chituminog" prtljaznika. Gde se kaci za sasiju, obelezio sam crvenim strelicama.

post-2460-12879045419266_thumb.jpg

post-2460-12879045419777_thumb.jpg

post-2460-12879045420495_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

I jos dve.

fotografisao sam noci u garazi, na dosta skucenom prostoru

post-2460-1287904542094_thumb.jpg

post-2460-12879045421346_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Koliko vidim nosac je pricvrscen na ona dva manja srafa a jedan veci i onaj kod amortizera su zauzeti bocnim koferima. To se tesko pravi a jos teze hromira tako da cu prvo potraziti nosac koji mi je preporucio Zo_Lee . evo slika njegovog nosaca. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=15771.60

. Kaze da su od tomos automatika i iskostali 1000 dinara. problem je sto nemam pojma gde to mogu da nadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Evo posao zavrsen :)

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=39987.0

 

Nazalost drugari zbog porodicnih obaveza ne mogu da vam se pridruzim na ovom izletu u subotu. Znam da to traje vec neko vreme al jbg sta da mu radim sve je van moje moci pa sam odlucio da kad bude bice ima josh bar dva i po meseca sezone (mozda i 4 :D). Kad se vidimo chastim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja