Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Neka je sa srecom druze!

jedva cekam da vidim kako ide traktorce :)

Samo polako ;)

E,molim ti se!!!...Samo mu još fali da ga ti metneš pod svoju guzicu???!!! :o...

Ko onog Markovog izmučenog Kinroada što si prepravio na ništa,kad ti je pao šaka u Kovinu!...I to još u gaćama!!!

...Imperomoderatoru odma nove oglase da pribaviš ako ti da jedan krugić! ;D ;D ;D

post-6366-12879053018879_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

e pa domintore chestiiiiitaaaaam, dobro dosho medj blatnjave

evo vidim da je bilo novosti dok sam bio bolestan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

e ljudi, imam jednu dilemu... kao sto znate imam princa koji je kupljen nov u aprilu, presao je samo 3500km jer ja dobar deo leta nisam bio tu pa nisam ni vozio... e sad, moja dilema bi bila laka da nisam upoznao mangulice, zbog kojih sam jos vise zavoleo motocikle, a pogotovo grupne voznje  ;D  ;D  ;D hvala vam mangulice... nego da ne duzim... moji su oduvek bili protiv kupovine motora, a ovaj sam kupio na foru, pa tu nisu mogli nista, ali su mi sada ponudili novi predlog koji me je naterao na razmisljanje... kazu oni meni da ja prodam motor, da mi oni dodaju pare i da kupim neka pristojna kola. e sad, ja bih to odmah prihvatio, ali ja sam prodao kola da bih kupio motor, pa mi to nije logicno... naravno, sada bi mi oni dodali jos para, pa bih kupio mnogo bolja kola... naravno, da mi daju te pare da kupim bolji motor, o tome nema govora, ali dobro, sta je tu je... to je ljudi moja dilema, ne znam sta mi je ciniti... volim motore i uzivam u voznji, ali ne mogu ih voziti po hladnom vremenu, bar ja ne mogu to sebi da priustim zbog slabog imuniteta, a s druge strane, kola su kola, nikad nece biti kao motor...

 

e sad, moja razmisljanja su ovakva, da vozim motor i da preko zime budem pesak, pa jednog dana kad budem imao dovoljno para da promenim motor ili da predjem na kola, pa za koju godinu kad budem poceo da radim (pravi posao), da priustim sebi i kola i motor...

 

e sad, od mangulica nikad ne bih odustao, tako da sta god da se desi od ova 2 primera, ja ostajem jedna mangulica, razlika je samo da li cu ici na 2 tocka kao deo grupe, ili na zacelju kolone na 4 tocka kap "back up", usvakom slucaju, ostajem mangulica i idem sa ostalima ;)

 

e sad, voleo bih da cujem vasa misljenja (i ako vec znam kakva ce biti, ali nema veze)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

e ljudi, imam jednu dilemu... kao sto znate imam princa koji je kupljen nov u aprilu, presao je samo 3500km jer ja dobar deo leta nisam bio tu pa nisam ni vozio... e sad, moja dilema bi bila laka da nisam upoznao mangulice, zbog kojih sam jos vise zavoleo motocikle, a pogotovo grupne voznje  ;D  ;D  ;D hvala vam mangulice... nego da ne duzim... moji su oduvek bili protiv kupovine motora, a ovaj sam kupio na foru, pa tu nisu mogli nista, ali su mi sada ponudili novi predlog koji me je naterao na razmisljanje... kazu oni meni da ja prodam motor, da mi oni dodaju pare i da kupim neka pristojna kola. e sad, ja bih to odmah prihvatio, ali ja sam prodao kola da bih kupio motor, pa mi to nije logicno... naravno, sada bi mi oni dodali jos para, pa bih kupio mnogo bolja kola... naravno, da mi daju te pare da kupim bolji motor, o tome nema govora, ali dobro, sta je tu je... to je ljudi moja dilema, ne znam sta mi je ciniti... volim motore i uzivam u voznji, ali ne mogu ih voziti po hladnom vremenu, bar ja ne mogu to sebi da priustim zbog slabog imuniteta, a s druge strane, kola su kola, nikad nece biti kao motor...

 

e sad, moja razmisljanja su ovakva, da vozim motor i da preko zime budem pesak, pa jednog dana kad budem imao dovoljno para da promenim motor ili da predjem na kola, pa za koju godinu kad budem poceo da radim (pravi posao), da priustim sebi i kola i motor...

 

e sad, od mangulica nikad ne bih odustao, tako da sta god da se desi od ova 2 primera, ja ostajem jedna mangulica, razlika je samo da li cu ici na 2 tocka kao deo grupe, ili na zacelju kolone na 4 tocka kap "back up", usvakom slucaju, ostajem mangulica i idem sa ostalima ;)

 

e sad, voleo bih da cujem vasa misljenja (i ako vec znam kakva ce biti, ali nema veze)

 

 

Isti problemi i dilema pre 2 godine.

Ni dan danas nemam kola ali bi trebalo da ih uzmem uskoro i to bolja nego tad što bih mogao!

Od motora ne odustajem ni mrtav. Čak sam iz fazona ako nađem neki dobar posao da iduće godine

uzmem neki jači motor ali Kineza nedam! ;)

 

Teška je to odluka! ???

Ne nudim ti nikakav savet već samo svoje iskustvo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Nova Pazova

Ako je taj "dobar auto" nesto poput Golfa IV SDI, javi se da trgujemo :D

 

Ma ja sam sebi prvo obezbedio pristojan autombil (gorepomenuti) pa tek posle toga motor je na redu. Ipak je 4 tocka u mnogim stvarima u prednosti. Kisa, zima, sneg, grad, pljusak, vetar, sex na sadnjem sedistu uz adekvatnu klimatizaciju i muziku.... ne zamenjuje on motor, ali mora se imati i jedno i drugo :D

 

Moje misljenje je da ne treba da prodajes Princa, ti za njega mozes dobiti 800-900 eur, a to i nije neka lova, nego ti njih ubedi da ti daju za dobar automobil pa ih nalozi da bi se u tom slucaju mnooooogo manje vozao sa motorom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Zile, ti sam najbolje mozes da zakljucis. Koliko god mi voleli motore, cinjenica je da bi se oni mogli deklarisati kao hobi, a automobil kao potreba.

 

Ako zaista imas potrebu za automobilom i potrebno ti je univerzalno prevozno sredstvo, onda ga i uzmi, a usput stekaj novce za neko motorce, ako vec ne mozes da nadjes kompromis.

 

 

P.S. Hvala svima  na cestitkama za motor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

e ljudi, imam jednu dilemu... kao sto znate imam princa koji je kupljen nov u aprilu, presao je samo 3500km jer ja dobar deo leta nisam bio tu pa nisam ni vozio... e sad, moja dilema bi bila laka da nisam upoznao mangulice, zbog kojih sam jos vise zavoleo motocikle, a pogotovo grupne voznje  ;D  ;D  ;D hvala vam mangulice... nego da ne duzim... moji su oduvek bili protiv kupovine motora, a ovaj sam kupio na foru, pa tu nisu mogli nista, ali su mi sada ponudili novi predlog koji me je naterao na razmisljanje... kazu oni meni da ja prodam motor, da mi oni dodaju pare i da kupim neka pristojna kola. e sad, ja bih to odmah prihvatio, ali ja sam prodao kola da bih kupio motor, pa mi to nije logicno... naravno, sada bi mi oni dodali jos para, pa bih kupio mnogo bolja kola... naravno, da mi daju te pare da kupim bolji motor, o tome nema govora, ali dobro, sta je tu je... to je ljudi moja dilema, ne znam sta mi je ciniti... volim motore i uzivam u voznji, ali ne mogu ih voziti po hladnom vremenu, bar ja ne mogu to sebi da priustim zbog slabog imuniteta, a s druge strane, kola su kola, nikad nece biti kao motor...

 

e sad, moja razmisljanja su ovakva, da vozim motor i da preko zime budem pesak, pa jednog dana kad budem imao dovoljno para da promenim motor ili da predjem na kola, pa za koju godinu kad budem poceo da radim (pravi posao), da priustim sebi i kola i motor...

 

e sad, od mangulica nikad ne bih odustao, tako da sta god da se desi od ova 2 primera, ja ostajem jedna mangulica, razlika je samo da li cu ici na 2 tocka kao deo grupe, ili na zacelju kolone na 4 tocka kap "back up", usvakom slucaju, ostajem mangulica i idem sa ostalima ;)

 

e sad, voleo bih da cujem vasa misljenja (i ako vec znam kakva ce biti, ali nema veze)

Dugo sam cekao ovaj dan i konacno sam ga docekao (napokon je svanuo) ;D ;D ;D ;D (trljam ruke)

Zika, dugo osporavani, je spominjao mangulice kao neke "svinje u batajnici na mitingu?!"

Recimo odkud tebi da si ti mangulica, A,A?! ;D

mangulice voze motore ili ne voze ili imaju zelju da voze  ;) (pise lepo u statutu) 

Tako da od jednog malca tek pristiglog dobismo ovakve reci hvale i privrzenosti to nisam ocekivao.(dosta sam lupetao)

 

 

 

Nego pravo da ti kazem i ja sam prvo kupio kola pa onda tek motor... nekako mi je tako redosled normalan. (ako tvoji imaju kola onda se grebi  ;))

Nego da znas sta god uradio ti ostajes jedan od nas  ;) (trebao si da pitas ruzicu da zamenite motore  ;D ;D ;D ;D ;D ;D)

I jos jednu napomenu SPREMI............ da ga ....... kad budes prodao motor i dosao na jedenje i pijenje i naravno ocekujemo neki kotlic kad se desi prodaja. ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Dzaks, cini mi se da vidjah tvoju ljutu masinu kod Fontane na Novom Beogradu? Zanimljiv naslon zadnjeg sedista pa pada u oci :)

 

Aha, tu su mi neke drolje pa se vozim chesto, a kod devojke svratim ponekad, ona zivi tu blizu.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

@ Routasydan

golf IV mi je najlepsi golf koji je proizveden, a moram reci da ih obozavam jer sam ja prodao jettu II da bih kupio motor...

 

@ DzOkS

ako ga prodam i kada ga prodam, pasce rostilj, taman da vam pokazem lepotu ovog dela beograda  ;D  ;D  ;D mada, realno, trebaju mi kola, to je cinjenica, ali opet 2 tocka su 2 tocka, tako cemo videti jos...

 

poenta jeste da ja razumem da su kola potreba, a motor vrsta uzivanja, ali moram da biram, ili kola (pa motor za koju godinu) ili motor(a kola za malo vise godina  ;) )...

 

e, da inace, neko je rekao da ako moji imaju kola da se grebem... pa znas kako, ja se grebem za kola, ali cale radi pola godine u smeni, a pola ne, nazalost onaj deo u smeni je od jeseni do proleca, bas kada su kola najpotrebnija...

 

ali cika Dzoks brate, ne brini, ako ste vi svinje, onda cu i ja da bidnem neki vepar  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

 

ali cika Dzoks brate, ne brini, ako ste vi svinje, onda cu i ja da bidnem neki vepar  ;)

 

Neka fala, bolje ti budi svinja a mi cemo veprovi sto i jesmo grok grok  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Aaaooooo!!!...Eve i mene!...Jooooj što volim što sam došo! ;D

Al ga je Zille umrsio s ovu njegovu dilemu! ...Malo i bi ,a malo i ne bi! :-\

Zille,slušaj ti vamo mene i daleko će da doguraš!

Prodaj i kola i motor...I ćaleta i kevu,i babu i dedu,i pašče...A kuću ne diraj ,jer ti je blizu stanice sedamdeskeca,

pa moš da se vozaš za 42 dinkića sve do Zelenjaka...I baš te zabole! ;D

post-6366-1287905325401_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Aaaooooo!!!...Eve i mene!...Jooooj što volim što sam došo! ;D

Al ga je Zille umrsio s ovu njegovu dilemu! ...Malo i bi ,a malo i ne bi! :-\

Zille,slušaj ti vamo mene i daleko će da doguraš!

Prodaj i kola i motor...I ćaleta i kevu,i babu i dedu,i pašče...A kuću ne diraj ,jer ti je blizu stanice sedamdeskeca,

pa moš da se vozaš za 42 dinkića sve do Zelenjaka...I baš te zabole! ;D

 

e to je kolegijalnost i ozbiljnost kad je neko u dilemi, a ne kao vi sto samo pitate za kotlic... hahahahahhahahhahaha slatko sam se nasmejao ahahahahahhahahahaha... a slika je prva liga  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

E Zille sa Ledine.Tek si se navukao a vec si u dilemi.Da ti ne pametujem ali zbog tebe i tvog buduceg zdravlja je bolje da se zimi vozis u necemu pokrivenom(auto ili ti bus).Odluka je samo na tebi a evo i ja sam 10-tak godina pauzirao do povratka na 2 tocka.To kad ti jednom udje pod kozu vise ne izlazi.Mada u tvojim godinama postoji i ono "hocu sad i hocu sve"ali moras prelomiti.Ako neces da te kroz koju godinu bole zglobovi,sinusi i ostala sr...a onda ti je odluka laka.Cuvaj sebe a motora ce biti.Ne sugerisem samo iznosim cinjenice a Mangulice su uvek tu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

E Zille sa Ledine.Tek si se navukao a vec si u dilemi.Da ti ne pametujem ali zbog tebe i tvog buduceg zdravlja je bolje da se zimi vozis u necemu pokrivenom(auto ili ti bus).Odluka je samo na tebi a evo i ja sam 10-tak godina pauzirao do povratka na 2 tocka.To kad ti jednom udje pod kozu vise ne izlazi.Mada u tvojim godinama postoji i ono "hocu sad i hocu sve"ali moras prelomiti.Ako neces da te kroz koju godinu bole zglobovi,sinusi i ostala sr...a onda ti je odluka laka.Cuvaj sebe a motora ce biti.Ne sugerisem samo iznosim cinjenice a Mangulice su uvek tu..

 

 

+

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

E Zille sa Ledine.Tek si se navukao a vec si u dilemi.Da ti ne pametujem ali zbog tebe i tvog buduceg zdravlja je bolje da se zimi vozis u necemu pokrivenom(auto ili ti bus).Odluka je samo na tebi a evo i ja sam 10-tak godina pauzirao do povratka na 2 tocka.To kad ti jednom udje pod kozu vise ne izlazi.Mada u tvojim godinama postoji i ono "hocu sad i hocu sve"ali moras prelomiti.Ako neces da te kroz koju godinu bole zglobovi,sinusi i ostala sr...a onda ti je odluka laka.Cuvaj sebe a motora ce biti.Ne sugerisem samo iznosim cinjenice a Mangulice su uvek tu..

-1

 

Moram da kontriram  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Dzaks, cini mi se da vidjah tvoju ljutu masinu kod Fontane na Novom Beogradu? Zanimljiv naslon zadnjeg sedista pa pada u oci :)

 

Aha, tu su mi neke drolje pa se vozim chesto, a kod devojke svratim ponekad, ona zivi tu blizu.:)

 

Mislim da ce neko posle ovakvog posta biti zabetoniran!!!! Pa... Bilo je lepo voziti se sa tobom....  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Zile, ja bih ga prodala (kao sto sam i sa ponikom uradila) i verovatno kupila auto da mi je neko nudio pare a motor naravno uzela pocetkom sledece sezone i to nekog polovnjaka (kao npr qingqi 250). Na kraju imas i jare i pare... A imaces dosta vremena da skupis bar 1k e za neki fin motorcic...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja