Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Supershadow 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Keeway Supershadow 250

Da li neko zna gdje bih mogao nabaviti karburator i razvodnik za Keeway Suoershadow 250, valjda pase i od Yamahe Virago 125/250

Hvala unaprijed

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250
  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250
  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Keeway Supershadow 250

Srrdjane hvala, moja greska sto nisam napomenuo - mislio sam u lokalu (Srb, BIH, Cg) sezona je a cekao bih sa alija sigurno mjesec dana...to mi je krajnja solucija, Hvala u svakom slucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Imas da narucis u Mađarskoj, delovi su jeftini, ali poštarina će ti biti malo skuplja. Idi na 

KEEWAY.HU

Keeway – motorkerékpárok, robogók és alkatrészek európai értékesítési központja Magyarországon. Kis- és nagykereskedelem, modellek, értékesítők, szervizek...

pa traži. Pošto je sajt na mađarskom, uključi da ti Gugl prevede na srpski.

 

Delove traži ovde: 

KEEWAY.HU

Alkatrészkatalógusok - keeway.hu

 

Ili ovde:

ALKATRESZ.KEEWAY.HU

Keeway Robogó- és motorkerékpár alkatrészek

 

Promenio član jozamladen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Keeway Supershadow 250
On 28.10.2021. at 16:15, pronto je napisao:

Ako svira u svim brzinama, mož' da bude otprilike: Ležaj na izlaznom snopu ili ležaj na primarnoj osovini...i to u smislu da se ne čuje sam ležaj, već zbog njega zupčanici "ne voze" sa idealnim naleganjem. Dogodi se i da sam ležaj napravi prostor u kućištu, isto se manifestuje ali teže rešava. Bude problem i kada snop ima luft u unutrašnjoj košuljici ležaja. Dobro je ako ne ispada iz brzine i bilo bi sjajno da se to reši čim pre, da ne zajebe još nešto.

Mož da bude i veza menjača sa korpom...mož da bude šta 'oćeš i šta nećeš, ide lošije vreme, rešite to dok radi sve kako treba, gre'ota je da napravi još neku štetu.

 

pre 3 minuta, jozamladen je napisao:

Imas da narucis u Mađarskoj, delovi su jeftini, ali poštarina će ti biti malo skuplja. Idi na 

KEEWAY.HU

Keeway – motorkerékpárok, robogók és alkatrészek európai értékesítési központja Magyarországon. Kis- és nagykereskedelem, modellek, értékesítők, szervizek...

pa traži. Pošto je sajt na mađarskom, uključi da ti Gugl prevede na srpski.

 

Delove traži ovde: 

KEEWAY.HU

Alkatrészkatalógusok - keeway.hu

 

Ili ovde:

ALKATRESZ.KEEWAY.HU

Keeway Robogó- és motorkerékpár alkatrészek

 

hvala punoo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Nema na čemu, a evo ti mejl lika koji se bavi prodajom i slanjem, kad nadješ šta ti treba javi mu se. Navedeš mu šifre delova, pa ako ima, poslaće ti valjda. Ali poštarina će ti biti mislim oko 60-70 evra, ali ako nemaš drugo rešenje, onda šta ćeš, moraš tako. Ili sedi na motor pa idi do Mađarske i uzmi šta ti treba na licu mesta ako imaju na stanju. 

 

adam.kun@keeway.com
 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Keeway Supershadow 250
pre 5 minuta, jozamladen je napisao:

Nema na čemu, a evo ti mejl lika koji se bavi prodajom i slanjem, kad nadješ šta ti treba javi mu se. Navedeš mu šifre delova, pa ako ima, poslaće ti valjda. Ali poštarina će ti biti mislim oko 60-70 evra, ali ako nemaš drugo rešenje, onda šta ćeš, moraš tako. Ili sedi na motor pa idi do Mađarske i uzmi šta ti treba na licu mesta ako imaju na stanju. 

 

adam.kun@keeway.com
 
 

Super, hvala punooo!

 

Ma popizdio sam skroz... Ovo mi je prvi motor, nijesam se razumio nesto previse...Polozio vozacki, registracija, sve za dva dana... Platio sam ga 1000€...lik koji ga je prodao sa pricom"imas samo 200€" da ulozis u njega i to sve estetski.... Posao kod majstota da promijenim ulje i vidje mi da je vario polugu od kvacila na koju se montira sajla... napukao mi razdjelnik ispod karburatora... nesto je vario i na karburatoru oko crijeva(eto kad nije htio da mi ga otvori kaze "da me ne kunes posle")... kvacilo tesko...ma haos bas sam se razocarao a prelijep motor i jako lijep za voziti...najgore sto kod nas u CG nema niceg a ne djelova, majstori kad vide da je kinez nece da rade i tako... Al to mi je za nauk... Hvala puno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Pa polako šta ćeš, mnogi se tako zeznu sa prvim motorom, ukljucujuci i mene.
A ne treba ti majstor za promenu ulja, to mozes i sam da uradis i vrlo je lako. 
Ne znam da li ti je taj lik rekao, na mom Kiveju ulje mora da se menja svakih 2-2500 km, a pošto je mašina ista, verujem da je to tako i na tvom. To obavezno redovno radi, da ti ne zariba.  Takođe, filter za vazduh mora da se pere na svakih 1.000 km. Proveravaj stalno lanac, jer se jako lako olabavi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

To sa polugom kvacila je normalno, sve originalne su pukle, ali nije dobro variti nego staviti drugu gde je a greška ispavljena. Koliko se secam kvacilo nije bilo tvrdo nego je to verovatno zbog te poluge. Ako budeš naručivao ostale delove poruči i nju nije bila skupa.

Što se tiče karburatora, isti je kao na Virago 250, ceo motor je kopija viraga  ali ne pašu baš svi delovi.

Proveri snop kablova ispod sedišta da ne dodiruje auspuh, onaj prosireni deo koji je ispod motora, hoce da istopi kablove pa nastaju fantomski problemi, ne pitaj kako znam.

Što se tiče održavanja, ako znaš da držiš ključ i šrafciger, najbolje sam , posebno to oko zamene ulja, dotezanja i podmazivanja lanca i sl

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja