Jump to content

Moto Zajednica

Puntić 1.2 8v

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nekad sam dao oglas pa mi bilo zao da se rastanem ali zbog 4 vrata ipak moram. (Punto je sa 3 vrata,). 2002, ja sam ga ko dete cuvao i odrzavao, ima malih cukanja od gradske voznje na sve strane. Prosao Mora, planine. Nikad akan i maltretirqn... Presao 84.000km pravih, reg do 9 meseca na mene. Vlasnik 10 god.  Kupljen od prve vlasnice sa 37000km. Trap sjajan, suv, menjani svi amortizeri, prednji diskovi, nosaci motora, kvacilo, kum mi je serviser. Kederi redovno mazani glicerinom, spojevi mascu itd…. Sedistq sjajna volan i menjac bez tragova upotrebe. Slike saljem na viber. 0637716465. Beograd, Vracar. Za kolege 900 eur.  Na struju sve auto je za Fra trziste (airbagovi, el retrovizori, el podizaci stakla) Kupac placa sve troskove prenosa i porez. Treba akumulator i klimq da se rese i prednji farovi. Hauba cuknuta malo.  Nema skrivenih mana lazi prevare ili poturanja. Znam auto u dusu. 
Zato ga i ne bih davao za novac za koji moze da se nadje ovo godiste jer znam sta je i koliko ulozeno. Takodje sam daleko i od gornje cene mislim.  Estetika mi nije bitna. Takav je i kupljen. 
Idealis za pocetnika/cu da se ne brine sta ce da cukne a da ima auto koji ide ravno kao po sinama i da su motor i kocnice tu da odrade svoj posao, trap zdrav a enterijer neakan, samo jedno dobro ciscenje.

Oglas ne dajem na drugom mestu jer nemam vremena ni zivaca za batice i cenkanje. 

Promenio član Endurac
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Update: uprwvo stavljen nov hladnjak za rashladnu tecnost. Idem do servisa. Cena dogovor.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Имао Пунтића 1.2 2004 година, такође у одличном стању (чак и лимаријски није тачке нигдје имао)..Фантастичан ауто за мале паре. Буквално сипај и вози. Чак и када треба претећи, није лијен уопште. До Бг-а, НС-а, Златибора, Сарајева, без да се почеше. Чак и кад оде нешто дјелови и доступност су као голф 2. Такође, врло мали потрошач. Једино што некад зна да зеза код свих је моторић "City" серва на волану..Ја сам свој једино продао јер је човјек рекао може на прву цијену коју сам рекао..Сад ми жао 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Имао Пунтића 1.2 2004 година, такође у одличном стању (чак и лимаријски није тачке нигдје имао)..Фантастичан ауто за мале паре. Буквално сипај и вози. Чак и када треба претећи, није лијен уопште. До Бг-а, НС-а, Златибора, Сарајева, без да се почеше. Чак и кад оде нешто дјелови и доступност су као голф 2. Такође, врло мали потрошач. Једино што некад зна да зеза код свих је моторић "City" серва на волану..Ја сам свој једино продао јер је човјек рекао може на прву цијену коју сам рекао..Сад ми жао 

Da. Hvala na komentaru. Sjajni autici. Ja bih iskreno da ga i ne prodajem pa nigde i nisam dao oglas. Ti 8v su se bas dobro pokazali a za grad je bas udoban zbog gabarita. Skoro izadjoh iz neke Merive posle 120 km kao iz bureta da sam izasao…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 422 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
On 28.7.2022. at 22:44, Endurac je napisao:

  Na struju sve auto je za Fra trziste (airbagovi, el retrovizori, el podizaci stakla)

  To bi trebalo da je oznaka  ELX  

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
  To bi trebalo da je oznaka  ELX  

Ocitao skoro, bas cu pogledati. U opticaj dolazi i lancia Lybra sedan 1.9 d 2001 komplet sredjena sa svim servisima i god dana reg za 1600 eur. Mada mi odgovara da zadrzim veci auto.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Suv motor. Stvarno je čedo kuće. Preko 600 eur ulozeno zadnje dve godine da bi bio bezbedan i sredjen. Nov novcijat hladnjak. Nigde trulo. Trap cvrst kao kamen ali super udoban. Novi diskovi amortizeri nosaci motora kvacilo . Treba dobosi, farovi i mislim da je hladnjak klime ostao, jer je kompresor radio. Jedno dobro ciscenje unutra i hauba. Al to polako… treba gajiti i porodicu, motor i drugi auto default_0a-smiley.gif

Sve moze da se sredi jedno po jedno kod mog kuma Baneta u Krnjaci koji ga zna 10 godina vec napamet i nije skup.

Nisam nigde davao oglas ako ga hoce neko od kolega dacu mu za 850 eur. Samo nek plati troskove prenosa. …. moram nesto da resim od kola. Volan menjac i sediste su kao da nije vozen. Enterijer skroz okej.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja