Jump to content

Moto Zajednica

Honda SH125

Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova
  • Motocikl: 2022 Honda SH125i

Fala za info, nisam mislio o tome. U uputstvu za garanciju nigde nije navedena km koja je potrebna, samo da se mora odraditi u ovlašćenom. Svakako ga derem i dalje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Motocikl: 2022 Honda SH125i

Ulje proveravam na nedeljnoj bazi, sve okej. Međutim sinoć sam primetio da je ipak bilo nekog curenja, samo ne mogu da otkrijem odakle, a nisam imao vremena u poskednje vreme, pa ću se pozabaviti time danas-sutra.

 

C6E07B21-6C13-4163-A321-F5D43718900F.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Motocikl: 2022 Honda SH125i

Guramo furamo, gazimo 4.500 za godinu dana, raga dobro služi. Prošle godine je dobio štitnike za ruke i veliki vetrobran (šoferšajbnu jbt) tako da sad izgleda kao pravi poštarski :D uz to je zimi imao i Termoscud.

Posle nultog servisa sam se ili ja opustio ili zbog šoferke, počeo je mnogo više da mi troši, mada kada je zahladnelo sam mu isključio i start/stop funkciju, ne znam jesam li to opravdano uradio i ne znam da li je to imalo udela, al rekord mi je bio 2.99 po digitronu, doduše decembar/januar, kada se uhvatilo par toplijih dana. Od kad je otoplilo je smanjio, BC prikazuje 2.1-2.2 međutim više verujem digitronu koji je na 2.4-2.5.

ono proleće koje je omašilo prognozu i neprestane kiše me je nateralo da ga malo odmorim pa mi se tako i poremetio plan, očekivao sam ga na 6.000km al dobro ni ovako nije loše. 
Često sam u nedoumici da li da ga prodajem ili ne jer mi za tih 90% po gradu ni ne treba ništa jače/veće ali me onih 10% pomalo nerviraju, pa se razmišljam da se rastajemo sledećeg leta, još nisam pametan šta mi je činiti i da li posle ići na Forzu ili ADV350…

Evo i par sličica mog poštara

IMG_3535.jpeg

IMG_3536.jpeg

IMG_9633.jpeg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Motocikl: 2022 Honda SH125i

Danas prvi “problem” posle godinu i po dana, kako je naglo zazimelo, nisam ga vozio 2-3 nedelje, sinoć sišao u garažu da ga kresnem, pali kao zmaj, rekoh dobro je, ugasim i odem na spavanjac. Jutros da krenem na posao, cvrc, samo vergla i krene da se guši.. prvi put, drugi put, iz trećeg upalio.. sad je malo toplije pa ću se voziti, naručio Bosch C3 pa na sledeći minus vadi bateriju i ajd na struju. 
šta radim u tom slučaju sa sedištem, ostavim ga otvorenog?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Punjač će ti pomoći da premostis problem, na proleće zameni bateriju.

 

Kad otvoris sediste uzmi ravan srafciger i gurni jezičak brave na dole da klikne, tako si je "prevario".

Spusti sedište i gasi svetlo.

Kad budes hteo da je odbravis....samo digni sedište i kljucem idi na otvaranje sica kao što obično radiš i odrbavice se.

 

Ako ti je mrsko sve ovo raditi....stavi (deblju) krpu preko brave i gotovo.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja