Jump to content

Moto Zajednica

Krfska 7, Sudija za prekrshaje :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova

 

Ako je stvarno ovoj državi prioritet da privatnika(koji im debelo plaća svaki mesec)strpa u  zatvor,pristajem i na tu soluciju.Jedino mi nije jasno kome ja to nadoknađujem "pričinjenu štetu" sa ovih 150 evra koje moram da platim???Plaćanje(ili zatvor) ću da izbegavam kojiko god je moguće duže(možda se nešto promeni u međuvremenu,nada umire poslednja).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

ma ne vredi ganjati se sa mentolima oko malih cifara... jebesh principe ako cesh izgubti mnogo vremena i zhivaca... eto im taj kusur, nek jedu izmet... sledeci put ce se pitati shto im ne stajem vishe... mozhda hoce da mi naplate shto mi je prljav motor ili mi fali 2cm zavoja u pakovanju prve pomoci... zezaju nas na formalnosti... a kad hoce da prime mito treba ih snimati i objavljivati.... imam ja negde video snimak mene i druga kako idemo oko 220km/h po novosadskom putu... oko 4-5 ujutru.. sve je bilo prazno a mi u volvo tenku... izleti murkan iz zhbunja... on pochne da se cenjka i na kraju drug izvuche kaznu od 600 din i uz rukovanje se razidjemo svi srecni.. meni bila upaljena kamera sve vreme... i ko posle krshi zakon chesce.. mi ili oni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

 

Ako je stvarno ovoj državi prioritet da privatnika(koji im debelo plaća svaki mesec)strpa u  zatvor,pristajem i na tu soluciju.Jedino mi nije jasno kome ja to nadoknađujem "pričinjenu štetu" sa ovih 150 evra koje moram da platim???Plaćanje(ili zatvor) ću da izbegavam kojiko god je moguće duže(možda se nešto promeni u međuvremenu,nada umire poslednja).

 

pa nama kao privatnicima je lakse evo kako platis im 150eu, a onda nadjes nacina da im zakines 300eu na nekom od silnis davanja koji imas prema drzavi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

uf smorih se citajuci ovo... najgore je sto planiraju novi zakon kojim ce neandertalcima od pripradnika saobracajne policije dati jos veca ovlascenja za maltret mito i koruipciju (izvinjavam se izuzecima, tj. obojici). ja citam predlog i razmisljam se na koji sve nacin moze da se izmeni/uspori.

 

 

Definitivno je potrebno  promeniti neke stvari, ali kod nas sve ide restriktivno... sta god prvo NE MOZE, pa onda da platis pa nekako pa za par godina moze sto da ne moze.... Sve sto nije zakonom zabranjeno je DOZVOLJENO i sikter....

 

kad bi ja otisao u riu i rekao ocu da zapalim mog mercedes kao oni iz Mythbustersa prvo bi me tukli 3 dana (sta ja imam da palim svoja kola) pa ko zna kako dalje....

 

 

inace predlog nacrta je http://www.mup.sr.gov.yu/domino%5Cmup.nsf/zbs

 

pa vi vidite... kad pocnu saobracajci da nam uskacu u spavace sobe i naplacuju to sto nemamo zastitne pidzame ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

 

   

 

Ako je stvarno ovoj državi prioritet da privatnika(koji im debelo plaća svaki mesec)strpa u  zatvor,pristajem i na tu soluciju.Jedino mi nije jasno kome ja to nadoknađujem "pričinjenu štetu" sa ovih 150 evra koje moram da platim???Plaćanje(ili zatvor) ću da izbegavam kojiko god je moguće duže(možda se nešto promeni u međuvremenu,nada umire poslednja).

 

pa nama kao privatnicima je lakse evo kako platis im 150eu, a onda nadjes nacina da im zakines 300eu na nekom od silnis davanja koji imas prema drzavi

Zakinem ja Zlajo koliko god se može,i opet mi mnogo kada moram parazitima da dam ;D

PS.Evo Jočića danas u novinama,slikao se  sa kerom(novim,pošto su staroga morali da pregazei). >:( ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

 

   

 

Ako je stvarno ovoj državi prioritet da privatnika(koji im debelo plaća svaki mesec)strpa u  zatvor,pristajem i na tu soluciju.Jedino mi nije jasno kome ja to nadoknađujem "pričinjenu štetu" sa ovih 150 evra koje moram da platim???Plaćanje(ili zatvor) ću da izbegavam kojiko god je moguće duže(možda se nešto promeni u međuvremenu,nada umire poslednja).

 

pa nama kao privatnicima je lakse evo kako platis im 150eu, a onda nadjes nacina da im zakines 300eu na nekom od silnis davanja koji imas prema drzavi

Zakinem ja Zlajo koliko god se može,i opet mi mnogo kada moram parazitima da dam ;D

PS.Evo Jočića danas u novinama,slikao se  sa kerom(novim,pošto su staroga morali da pregazei). >:( ???

 

zbog svetske krize preporucujem koeficijent 5 ,tj zakini im 750eu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja