Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

A i ako bude neki pljusak nije strasno,to je sve 15-20 min i prodje.

 

I kad smo rekli da je skup i gde? Da bi znali kad da krenemo..

 

Sto se bungalova tice,nas iz "Obrenovackog klana" ima 6, pa bi uzeli jednu dvokrevetnu i jednu cetvorokrevetnu.

Mada neka ostane da ja to jos potvrdim,u slucaju da se jos neko prijavi tj. da jos nekog vrbujemo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ma najbolje vam je Ibarskom. Severnjaci se okupe negde i krenu.

Nebi bilo lose da stignemo do 12 h, a ako je kasno da se pomera satnica za 11 h ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Jao Ibarskaom jeste najblize ali je dosadno do zla Boga! Ja gledam da je izbegnemo po svaku cenu pa taman duze putovali.

A gde je tacno skup,u Cacku? Gde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Pitanje za Jagodinu i Paracin: U koliko predpostavljate da mozete stici u Batocinu da znam kako da se organizujem sa Pozarevcem??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ma dobro znam ja da je tamo skup,nego sam mislila da se svi npr nadjemo prvo negde u Cacku...

Znaci 12h u kampu!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

U 12 u kampu. Nemojte da neko juri da bi stigao na vreme ili tako nešto, bezbednost pre svega.

 

Turbopeđa i ja moramo zajedno zbog prasaca, možda mu ne bude gotova Afrika pa će kolima ali kako god, zajedno smo.

 

Vule nije siguran pa rizikujem od vožnje sa praznom prikolicom. Svakak se još nije javio kada dolazi pa ne ugovaram ništa, čekam njega.

 

Džoni i ja idemo zajedno, uz Peđu kolima ili motorom, svejedno.

 

Djomla se nije izjasnio da li on kao MZ zet vodi ovom prilikom svoju ženu a našu sestru ili ide momački. On može kako hoće, sam ili sa nama svejedno, samo je samnom teško voziti jer sam strašno spor.

 

Floyd treba da potvrdi dolazak, nije sklopio motor pa ga odgovaram od ideje da ide APN-om. Ako bude bilo mesta u prikolici onda može samnom, daleko je za APN od NS-a.

 

Eto, tako stoje stvari do sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

E vidi se da je ovaj Vuja ucen covek, u svakom ttrenutku ima resenje za dati problem  ;D

 

Nego ljudi ovakvi skupovi bi mogli da se uvesele sa po kojom gitarom. Ako ima neko ko je blizi billo bi lepo da ponese, meni je malo nezgodno da pored svog tereta, kacim i gitaru na ledja, cak iz Nisha.  :-\

 

P.S. Stvarno postajem nestrpljiv.  :P :P :P

 

Gitara obezbedjena nas drugar Mio ce je poneti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav ljudi.

 

Imam par pitanja: Kojim putem i ns-a da idem,mislio sam na Sabac,Valjevo,Pozegu,Cacak,i koliko km ima,ja sam izracunao oko 250? Koliko je to daleko od Cacka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin

2 MZ       kad god oces bicemo u batocini ;D

 

Mogli bi da se skupimo ispred merkatora u Cacku,veliki parking,pumpa je tu,i moze nesto da se pazari u merkatoru ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Mi Cacani mozemo da vas cekamo naprimer na kruznom toku ako idete ibarskom ili vec negde nap...

 

Posto svi moramo na kruzni tok onda cekajte tamo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

E, ovako, da bi izvrsili uspesan napad na Ovcar banju definitivno moramo odretiti ipak neki tajming!!

Koncetracija snaga sa severa , juga i istoka (nemamo zpad??) trebala bi se odrzati kao sto je receno na Kruznom toku (ulaz u Cacak) u 12:00h, TACNO U PODNE kada se vrsi frontalni napad! Prema tome snage sa severa ; koje su i naj udaljenije neka stimuju vreme da bi bile na mestu koncentrisanja snaga u zadatom vremenu.

Grupa jug ceka u Mrcajevcima do 11 h

Paracin-Jagodina do 10 h ceka ili biva cekana od starne Istoka u Batocini .

Grupa Sever da se dogovori kako ce?? Ili Obrenovac solo ili sa Beogradom skupa niz Ibarsku ili kako vec zeli.

 

Predlog: da se na 60 min. cujemo da se vidi gde je ko, pa ako treba i da se popriceka 10-ak min.

 

P. S. Pecenje  sirotog ili sirotih prasica je posao, 10 kg pece se 1h i 30min, prosek, znaci 20 kg prasac = 3 h pecenja, pod optimalnim uslovima, ako je zasticeno od vetra.

moj mob 064/22 150 80 , alibice u funkciji tek od cetvrtka nesto se ukvario. Mihac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 779 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Ja bih mogao da sacekam ekipu koja ide Ibarskom na OMV pumpi u GMu u dogovoreno vreme, u 11h recimo? Nego, da ne vrtim sto postova unazad, treba li rezervisati smestaj u bungalovima ili cemo to na licu mesta? I da li da nosim konzerve za slucaj da nam pragnje utekne sa raznja?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

@Floyd*

Po mom Route Planner-u ta tvoja deonica ima oko 135-140km.

 

@MZ

Najbolje je kao sto smo rekli..u 12:00h na kruznom toku! A javljanje svakih sat vremena da vidimo kako ko napreduje!

 

Mi najverovatnije necemo preko Ibarske iz vise razloga...tako da se vidimo tamo u svakom slucaju..  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 600F2

Koliko sam shvatio iz BG-a idemo ibarskom ali moram jos da se cujem sa Vujom za detalje. Svi koji hoce mogu da nam se prikace usput. Bilo bi super ako bi i Obrenovac posao istim putem, mozda da preseku pa da se nadjemo u Stepojevcu ili vec... Nemam sator tako da bih u bungalov da znate zbog rezervacije. Moze li neko da me posavetuje sta sve da ponesem, nisam ranije isao ovako?! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Chopperka i ja nosimo satorce, a ako eventuolno ostane koji bungalov slobodan onda se mozda i predomislimo.  ;D

Sa Kataklingerom se nalazimo negde oko Kraljeva, a sa ostatkom ekipe oko 11h u Mrcajevcima.  :D

Kada govorite o kruznom toku jel mislite na onaj pre Cacka gde se odvaja put za G. Milanovac? :-\

 

 

UBIJA ME NESTRPLJENJE  :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Chopperka i ja nosimo satorce, a ako eventuolno ostane koji bungalov slobodan onda se mozda i predomislimo.  ;D

Sa Kataklingerom se nalazimo negde oko Kraljeva, a sa ostatkom ekipe oko 11h u Mrcajevcima.  :D

Kada govorite o kruznom toku jel mislite na onaj pre Cacka gde se odvaja put za G. Milanovac? :-\

 

 

UBIJA ME NESTRPLJENJE  :P :P :P

 

 

Jeste taj..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Dajte podhitno da razmenimo brojeve telefona, da ne pukne opet forum i ugrozi nam organizaciju. Koliko se secam Vuja je pokupio sve brojeve telefona, pa eventualno mozemo da se informisemo kod njega  ??? Ima li te Vujo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja po obicaju ne znam ni kad cu poci, ni kad cu doci, al pojavicu se kad se najmanje nadate . Posto Joska nece ici, ja cu preko Sapca, Valjeva i nekih planina da stignem tamo !  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

  Ja po obicaju ne znam ni kad cu poci, ni kad cu doci, al pojavicu se kad se najmanje nadate . Posto Joska nece ici, ja cu preko Sapca, Valjeva i nekih planina da stignem tamo !  ;D  ;D  ;D

 

Ja cu isto tuda,Jel ima velikih uspona tim putem? Posledni put sam isao pre 7-8 god ni ne secam se..

 

@Makica  nemoguce,ima nesto malo manje od 250km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja