Jump to content

Moto Zajednica

Drustvo za moto skupove?

Recommended Posts

  • Drug član, 1312 postova

Moj kolega i prijatelj Kile sa foruma je svojevremeno napravio temu "Drustvo za voznju?", iz koje je nastala veoma dobra ekipa/grupa ljudi mahom sa foruma koja se preko Viber grupe udruzila, a malo je reci da ih sada ima u grupi preko 140 clanova. 

 

S tim u vezi dosao sam na ideju da se okupimo (ili bar pokusamo) I mi koji volimo moto skupove, pretezno na teritoriji Srbije, dobro pivo, klopu i rock n roll (ukoliko nas jos ima takvih), te da u ovoj temi kacimo najave ko gde i kada ide, zajednicka okupljanja, a Boze zdravlja ako nas bude nekada malo vise, da vozimo I zajedno u grupi na moto skup. 

 

Siguran sam da nas nije mnogo, ali otvaram ovu temu sa zeljom da se u narednim mesecima I godinama napravi ekipa sa foruma i sire koja zeli zajedno da obidje po neki moto skup. 

 

Da li ce to biti jednodnevna ili dvodnevna varijanta, ko sta vozi, kako vozi, sa kim ide. Nije bitno. Cilj je da okupimo ljude koji dele zajednicka interesovanja.

 

 

  • Sviđa mi se 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Rado bih se ovde upisao jer nisam clan kluba a vozlm tj vozio sam motor do sredine leta prosle godine tj do saobracajke tako da sad vozam staku nazalost, a vozio sam polako. Srecno svima. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja