Jump to content

Moto Zajednica

Dva Japanca i Talijan

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Kumanovo-Makedonija

Jos u petak proveravam vremensku prognozu za da vidim kako ce da bude vreme preko vikenda,konkretno nedelja,a prognoza obecava lepo vreme :).Tako da sa prijateljima iz Skoplja dogovaramo jednu nedeljnu voznju,sve je spremno samo da nedelja dogje!Subota vece kuci sljavlje,gosti milijun,slavim sto mi supruga starija za jednu godinu vise-rogjendan,al smo se narakijaliii ;D.Prespavam jedno 5 sata i javim se Joci koji je vec bio u garazi i pali ,,Talijana,,.Sve je spremno da docekamo prijatelje iz Skoplja koji su hteli da ih vodimo u Kokino.Ali,nazalost iz Skoplja su otkazali voznju zbog,,vremenskih nepogoda,,(dva oblacica na nebu koji su bile divne tamne boje)je,bga,idemo sami,kada tad se javlja Zuti i kaze da dolazi sam!Posto svi smo bili u Kokino,resili da idemo u manastiru Sv.Troica.Taman popili kafu,i onaj lepi oblacic je poceo da se gubi i da izlazi sunce!

post-3406-12879012047519_thumb.jpg

post-3406-12879012047858_thumb.jpg

post-3406-12879012048207_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Kumanovo-Makedonija

Ovo divno mesto je izgradio Prota Pajkovski,koji je ovde rodjen u ovom selu-Skackovce koje se nalazi na 20tak km od Kumanova,sve je izgradio sam i sa pomoc ljudima koji su zeleli da mu pomognu u realizacii ideje.

post-3406-12879012048626_thumb.jpg

post-3406-1287901204899_thumb.jpg

post-3406-12879012049379_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Kumanovo-Makedonija

Celi manastirski kompleks je fino sregjen i ima maksimalne uslove za lep izlet u prirodi,ima rostilje,furne,klupe,vidikovce,ljuljaske za decu i najbitnije cist vazduh koga mi nemamo u gradu.

post-3406-12879012049805_thumb.jpg

post-3406-12879012050144_thumb.jpg

post-3406-12879012050487_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Kumanovo-Makedonija

Uzivali smo malo na suncu sa nadom da ce da ga bude jos ove zime ,pa da uradimo neku voznicu,kad je pocelo vise sunce da nam se krije vreme je bilo za povratak nazad ali najpre,caj,kafica,pivo i tekila kod naseg prijatelja Harlija u njegovom pabu,,Lowrider,,inace zbirno mesto Berasa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja