Jump to content

Moto Zajednica

Smederevska Palanka 01.02.03.sep.2006 MC FREE RIDERS

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana

Smederevska Palanka 01.02.03.sep.2006 MC FREE RIDERS

 

Evo i ja da budem od neke koristi... :P Rako da vas obavestim , podsetim i ajde da kazem pozovem na ovaj moto skup (iako nisam organizator... :)...

Smed.Palanka je udaljena od BGD-a nekih... pa recimo 75-80 km autoputem juzno ka Nis-u :) Moto skup se odrzava na "mikulji" blizu palanke (bar se pvih proteklih godina tamo odrzavao...) mesto je sasvim ok... Sto se tice cena ulaza i svirke to cu vas naknadno obavestiti... Ali jedno je sigurno Ja idem na taj moto skup :)

 

POZ :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Tamo je prosle godine dva puta bio odlozen skup, valjda ce ove godine biti odrzan i biti super kao sto je bio pretprosle godine.

 

I tada je trebao da se odrzava 4.5.6. jun a odrzao se u Avgustu ali je bilo super.

U svakom slucaju to je blizu pa sigurno dolazim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Ja idoh po nekoj kisi i bejasmo neko drustvance u suterenu ali ici cu i ove godine kao uvek do sada.Treba ispostovati Palancane i njihovog Pedu, oni idu svuda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana

Pa ja cu gledati da dodjem al imam nekih problema sa akumulatorom i anaserom :( Al valjda ce sve to biti sredjeno do petka... :)

A pokusacu i da se raspitam ko svira i koliko ce tacno biti ulaz...

 

POZ:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pa na pocetku godine je i dogovoreno u MAS-u da cena nikako ne bude vise od 300 dinara bez obzira na sadrzaje ali se izgleda toga vise pridrzavaju ne-MASovni nego clanice MAS-a....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana
Pozdrav' date='

 

pa na pocetku godine je i dogovoreno u MAS-u da cena nikako ne bude vise od 300 dinara bez obzira na sadrzaje ali se izgleda toga vise pridrzavaju ne-MASovni nego clanice MAS-a....[/quote']

 

 

AAAAA ne bih se ja slozio sa ovim.... MC Free Ridesr iz palnake je clan MAS-a... MC Free Wheels iz Velike Plane je isto clan MAS-a , MC street fight iz smedereva je isto clan MAS-a a na svim tim skupovima je ulaz bio 300 DIN...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

paa, da vidimo ovako, jedan od prvih skupova ove godine je bio MC Srem u S.Mitrovici, prvi nisu ispostovali tih 300 dinara ulaza bez obzira sto se za svega 100 dinara vise dobila po kvalitetna majica i zaista lep program, gulas itd. Ukoliko si posecivao skupove ove godine naci ces jos primera prekoracenja gde se ni izbliza nije dobijalo kao u Mitrovici ali poenta je u prekoracenju dogovorene maksimalne cene a ne u sadrzaju ponudjenom za istu cenu i stvar je u principu i postovanju dogovorenog za cime medju clanicama MAS-a mora postojati obaveza. Arhangeli nisu clanovi iz svojih razloga (ne zele da sa svakojakim klubovima budu u asocijaciji) ali zato postuju one principe koji se dogovore sto cini njihovu podrsku u ovom slucaju pa sad spram toga treba i posmatrati ono sto sam naveo oko postovanja ili nepostovanja dogovora. Svi smo mi isli na te skupove bez obzira i na cene i na ponudjeni program ali ovde se diskutuje samo o disciplini i o kredibilitetu ovakve asocijacije posmatranom iz takvog ugla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Pozdrav' date='paa, da vidimo ovako, jedan od prvih skupova ove godine je bio MC Srem u S.Mitrovici, prvi nisu ispostovali tih 300 dinara ulaza bez obzira sto se za svega 100 dinara vise dobila po kvalitetna majica i zaista lep... ...ovde se diskutuje samo o disciplini i o kredibilitetu ovakve asocijacije posmatranom iz takvog ugla.[/quote'] Mislim da ovaj post otvara novu temu nakon još jedne zavrsene sezone... Ajd lancia88 otvori je kao novu temu da malo prodiskutujemo i karte na sto da vidimo napredak iliti bilo kakav pomeraj u odnosu na prethodne godine. Mislim da smo svi to zaslužili :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nadam se da nikome nismo stali na zulj nasim okupljanjem 3. Septembra :) Nedelja je i tako nepopularan dan sto se skupova tice,

 

Diskusiju u vezi cena ulaznica i MAS-a predlazem da prebacimo u temu za to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana
Ljudi aj dodjite bice igara' date=' pica, klope, lepih teta :twisted: :twisted:[/quote']

 

 

Ja dolazim motrorm preko dana sutra da vidim sta se desava tamo... :) uvece dolazimo kolima na svirku... A sutra isto motorom preko dana posle kolima na svirku jer je blizu a i ne pijem dok sam na motoru :)

 

 

POZ :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pa ako vreme bude lepo, dolazimo i najmanje nas dvoje u Palanku, obavesticu ovde na forumu ko i kada odlazi sa nama tamo. U svakom slucaju ne nocimo vec se vracamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana

AJDEEEEEEEEEEEEE da napisemo program za palanku :)

 

DANI GRMLJAVINE

 

SMED.PALANKA

 

PETAK 01.09.2006

10 sati dolazak bajkera

21 sat koncert pop-rock bend i tanja i oktobnar 1864

22 sata igracice

02 sata techno party

 

SUBOTA 02.09.2006

10 sati dolazak bajkera

11 sati pocetak igara

15 sati RUCAK

17 sati DEFILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

21 sat rock koncert T.N.T i SINOVI OCA MAKARIJA

02 sata techno party i igracice

 

 

ulaz je 300 dinara dobija se program neke slicice i casopis MOTO.... Naravno rakoja i tako to :))))

 

 

Inace na ulazu stoje predivne devojke i vrlo su ljubazne :)

 

Eto tako... DOBRO DOSLI:)))) ja sam bio a veceras idem na svirku :)

 

 

poz svima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana

HE

:) jesta malom cudno ali eto cisto da se zna....

Posto je ispalo tako kako niko ne bi zeleo... :)

 

Da obavimo i lose a ne samo dobro... :)

 

Ja i dva druga (koliko nas je ostalo) smo skocicli i odgurnuli nekoliko likova oko bine (sasvim slucajno...)... :)

 

sasvim slucajno... ali jebiga likovi su bili bilderi iz BGD-a i bilo ih je oko 10-15.... :) Verovano klub... i nikakvo objasnjenje ili izvinjenje ili bilo sta drugo nije pomoglo.... tako da je doslo do fizickong obracuna.... na svu srecu nas trojica smo se izvukli bez nekih oziljaka ali sa velikim zalom sto se to desilo bas nama a nismo imali losu nameru... Tako da ja sutra sigutno bez noza nacu ici na taj skup a ni moji drugovu :) a isto bih savetovao i vama :)

 

 

POZ :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

e pa lepo...da ne dolazimo onda. Ne razumem zasto Ti uopste padaju napamet nekakvi nozevi po skupovima a jos manje mi je jasno zasto nama ovde to objavljujes po forumu. Nije ni skup ni forum zamisljen da se neko sa nekim bije i bode i da se o tome prica. 10-15 nabildovanih iz nekog beogradskog kluba...ah, da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Sve me to podseti na onu Rumenkinu: Blato do kolena i seljaci se bodu noževima... Iskreno, ja sam razoèaran. Ako si faca i hteo bi da prolivaš krv, onda idi u zavod za transfuziju, pa nekome spasi život...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana

Ajde i ja da citiram... AL iz maratonaca... "Ako si lud nisi gluv!!!!" Samo bih ja to preformulisao U "ako si lud nisi corav!!" znas da citas... Tako da ako si procitao moj post skapirao si da mi nikog nismo dirali... I ne idemo da prolivamo krv a to sto mi izvlacis post iz konteksta to je druga prica...

Jednostavno ne zelim da se niko izvilja na meni samo zato sto iza njega stoji jos 10 likova a ja sam... Nisam konfliktna licnost i uvek stvari resavam na miran i civilizovan nacin ali kad covek hoce da te bije jer zna da ima dobra ledja tu ti nista vise ne mozes... Da sam ja imao taj noz samo da ga pokazem... Proslo bi dovoljno vremena da obezbedjenje uleti... Ali ovako :(

 

Tako da ako opet planiras da mi izvlacis post iz konteksta... samo napred opet cu ljudima objasniti :)

 

A sto se dobrovoljnog davanja krvi tice dodji da vidis sve spakovano po datumima... Tako da... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja