Jump to content

Moto Zajednica

Honda SH300i

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda SH 300i, Kawasaki J300

Поздрав свима, нов сам члан + нов сам у свету двоточкаша, бар ових моторизованих . :) Унапред се извуњавам на подужем тексту… Од скоро сам власник горе поменутог из наслова скутера иначе 2008 годиште, јер од прошле године имам дозволу за а2 категорију, иако ми је 35 лета , тек сам 2020. купио први скутер, у питању је била Педа гп од 50 кубика јел те, јер сам тад имао само ам категорију, која ме је лепо служила али је то ипак слаб скутер, и сад сам набавио хонду. Гледајући по нашим форумима јако слабо илити никако нема тема и уопште разговора овом моделу, сад или их има слабо код нас или власници нису кадри да пишу о искуствима са њима.Мене занима да ли има неко ко је био баш власник хонде сх300и и каква су му искуства. И сви савети о  скутеру и вожњи, опреми и свему осталом што прати двоточкаше, су добродошли. 

IMG_1831.JPG

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5604 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pozdrav i dobrodosao. Prebacio sam temu u odeljak o maxiskuterima jer joj je tu i mesto. Odlicna masina :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda SH 300i, Kawasaki J300

@alexanto Hvala. Nov sam u svemu ovome, pedu sam vozio i po kisi, minusu. Ali ona isla 60-65 km/h max, a sa ovim toliko idem posle 3-4 sekunde  :D  Videćemo kako ću sa ovim kad zahladni. Ovaj vizir mi dosta znači, i grejači ručica… 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 233 postova
  • Lokacija: Bled, Slovenija
  • Motocikl: Honda SH300i
Pre 5 sati, Vlad87J je napisao:

Поздрав свима, нов сам члан + нов сам у свету двоточкаша, бар ових моторизованих . :) Унапред се извуњавам на подужем тексту… Од скоро сам власник горе поменутог из наслова скутера иначе 2008 годиште, јер од прошле године имам дозволу за а2 категорију, иако ми је 35 лета , тек сам 2020. купио први скутер, у питању је била Педа гп од 50 кубика јел те, јер сам тад имао само ам категорију, која ме је лепо служила али је то ипак слаб скутер, и сад сам набавио хонду. Гледајући по нашим форумима јако слабо илити никако нема тема и уопште разговора овом моделу, сад или их има слабо код нас или власници нису кадри да пишу о искуствима са њима.Мене занима да ли има неко ко је био баш власник хонде сх300и и каква су му искуства. И сви савети о  скутеру и вожњи, опреми и свему осталом што прати двоточкаше, су добродошли. 

IMG_1831.JPG

Kupio si najbolji Maxi-skuter.  :takoje:

Nije đabe najprodavaniji skuter u Italiji.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Motocikl: 2022 Honda SH125i

Sad sam zbunjen, kako je SH Maxi skuter, tj. Kako se kvalifikuju uopšte skuteri? Čim je preko 125, tretira se kso Maxi?

 

@Vlad, čestitke!

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5604 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pa ako ima 300 ccm sigurno nije redovan skuter... Oblikom jos i da ali je veci, ima vise mesta za smestaj, registrovan je za dvoje, ide preko zakonskih ogranicenja, ima vece tockove. Mada ima i skutera sa vecim tockovima ali recimo da dimenzije, snaga agregata, brzina koju postize, uglavnom karakterise maxi skutere...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5604 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Sa' cu da vidim :takoje:

 

EDIT: prebaceno.

Promenio član alexanto
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: MZ 250 TS i ETZ,Kawa kz550,GPX 750,Yamaha 1000 exup.
@alagor2000@gmail.com Pozdrav, ja sam malo jace dao, 2100 € + 21000 din za registraciju.
I kakvi su ti utisci? Kako koci? To mi je jedna od vaznijih stavki?

default_0namigivanje.gif

Sent from my M2101K7AG using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda SH 300i, Kawasaki J300

@alagor2000@gmail.com Sto se tice utisaka, prezadovoljan sam, jako dobro povlaci, bukvalno za 3-4 sekunde sam vec na 60, sto se tice kocenja i tu sam zadovoljan,nemam nikakvih zamerki.Jako je dobar skuter i po gradu se vrlo lako provlacis sa njim izmedju kola,agilan je. Sad nekima se ne svidja zbog polozaja sedenja i kako ti noge stoje, ali meni je super. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja