Jump to content

Moto Zajednica

Bugarska pijaca Ilinci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

Pozdrav drugari, interesuje me ova pijaca u bugarskoj, ako se tako zove..

Cuo sam da postoji tezga neka sa brdo moto opreme, sto novo, sto polovno. Pa me cisto interesuje da li je to istina da znam da li da odem ili ne. Hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1584 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: CF Motor 450MT, Yamaha XT660Z Tenere

Nekad je to stvarno bila pijaca - buvljak, i bilo je moguće da se nađu kvalitetne stvari mnogo povoljnije nego kod nas. Kasnije je taj prostor preuređen i sada je to kao neki jeftiniji šoping centar. Nisam skoro bio, poslednji put mi je utisak bio da nije više nešto posebno povoljno. Nalazi se u Sofiji:
https://goo.gl/maps/njZGBW1cJPvdhL3R7        


A što se moto opreme na tom mestu tiče -  možda kolega @Furious Panda (koji koliko sam razumeo živi u Sofiji) zna nešto o tome ?      
Pozdrav!

 

Promenio član antir3ality
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1387 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Ja sam bio novembra 2020 zadnji put. Bilo hladno i nisam obisao ceo pijac. Polovina jeste kao shoping mol, jedan deo ispred su lokali, a ostalo tezge. Ima svega i svacega i jeste za nijansu povoljnije.

Krajem 90-tih, i pocetkom 2000-tih sam malo svercovao. Bila je totalno druga prica. 

 

Auto delova i kozmetike ima, moto kozmetiku i delove (zasebno-namenski) nisam nasao-video.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 871 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ja sam bio 2016 poslednji put. Bilo je svega kombinacija buvljaka ka sto je OTC NBGD i TC Piramida kod nas. Nije bilo polovnih stvari ali bilo je povoljnijih novih. Turske i kineske kopije ski opreme ,sportske opreme i slicno su se prodavale ali kvalitetnija roba od ovoga sto se ovde tada moglo naci. Cene nesto nize ,recimo nesto sto je ovde bilo 30e tamo je bilo 20e. Moto opremu nisam video. Koznih i krznenih jakni je bilo povoljno.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6372 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ja sam tamo bio prvi put pre...još malo pa će biti 30 godina....sunce ti lebovo.

Da dočaram atmosferu, glavni savet je bio....nemoj da vadiš mnogo para iz dzepa, a ako vidiš da pelješe nekoga, nemoj da ti padne na pamet da nešto zavodiš red i teraš pravdu, da ti ne zavuku nož u slabine...:zbunjen:

Kao išli da igramo utakmicu, autobus samo što nije imao ljude po boksovima...jebg tad nije bilo aktuelno.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

Znaci mozda ima mozda nema :D

Mozda krajem maja ili sredinom juna skoknem, pa cu da vam javim sta je i kako je svakako, ako ima, bacicu neku sliku.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

@MaxiS E pa jos je rasprava oko toga, da podjemo u dukserice, pa da nakupujemo i obucemo u povratku.. Ali zajebano je ako ne nadjemo nista, pa onda opet tako razgolicen nazad.. 

Tako da velika je dilema, ali ako idemo motorima, javljam se :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350
On 7.5.2022. at 23:22, antir3ality je napisao:

A što se moto opreme na tom mestu tiče -  možda kolega @Furious Panda (koji koliko sam razumeo živi u Sofiji) zna nešto o tome ?      
Pozdrav!

 

Živim u Sofiji ali, verovao ili ne, nikada nisam išao na Ilijance. To je bio buvljak sa tezgama a, koliko znam, sada su prodavnice. Proverio sam na sajtu...  

... i sigurno nema radnje specijalizovane za moto opremu. Možda ako neko nešto slučajno donese. 

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja