Jump to content

Moto Zajednica

Subotica..

Recommended Posts

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Poginuo motorista u gradu. Pravac, bez krivina, uleteo u drvo pored puta. Da li je izgubio kontrolu, imao wobling, jurio, ne jurio, ili mu pozlilo, ne znam, al totalno nelogicno da uleti u drvored pored puta na putu sa dve trake. U pitanju je suzuki gsxf650 plavo beli, mislim da je kolega registrovan na forumu prodao taj motor nekom prosle godine, nisam siguran, al tragedija...  jos danas bilo okupljanje motorista u Hajdukovu i posle isli na Bunaric na osvestavanje motora, i eto kako se zavrsi dan...

  • Tužan 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8426 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jedan moj Suzuki je u Beogradu drugi u Jagodini... Plavo beli ( sa foruma) je bio bese iz Vojvodine negde, problem sa kvacilom koliko se secam...

Tuga, manje gasa za duzu voznju! Nema druge.... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Ja živim tu iza ćoška... Nisam mogao da prepoznam motor, ništa više od toga da je Suzuki.
P.S. put je sa 4 trake, po 2 u oba smera.
Udario je u drvo, al sa leve strane puta. Veoma interesantan slučaj. Ništa mi jasno nije.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, Mr.Piplfoks said:

Ja živim tu iza ćoška... Nisam mogao da prepoznam motor, ništa više od toga da je Suzuki.
P.S. put je sa 4 trake, po 2 u oba smera.
Udario je u drvo, al sa leve strane puta. Veoma interesantan slučaj. Ništa mi jasno nije.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Sto posto je taj suzuki, kad su ga tovarili na prikolicu u tom momentu sam prosao i prepoznao sam po sarama na tanku, a razlikuje se od gsxr. Ni meni nista nije jasno, al saznace se sigurno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

 

9 hours ago, drmilan_ said:

57o godiste covek, toliko sam cuo do sada, tuga...

Vrlo je moguće da je infarkt ili jak šlog u toku same vožnje. To uopšte nije retka pojava, a čovek nije mlad, tako da ne verujem da je ludovao. Bilo kako bilo, neka je kolegi laka crna zemlja. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Kontam da je uzrok infarkt ili mozdani udar ili je coveku prosto pozlilo jer je danas uzasno tesko vreme bilo. U svakom slucaju strasno. Neko ima srece da moze da reaguje da kada mu pozli da ostane dovoljno svestan... Nazalost sta god ovde bilo vise nije ni vazno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
5 hours ago, Pingvin37 said:

Coveku je pozlilo. Imao je zdravstvenih problema kako sam cuo od onih koji mu poznaju bliznje. 

 

Neka mu je laka zemlja.

Upravo sam ja juce isto cuo. I da je vec pao sa motora zbog posledica toga, ali da nije mario za to. Otisao je radeci ono sto voli i za sta je ziveo

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja