Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav za sve!

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio Medley 125 2022

Pozdrav ekipi sa foruma, čitam po forumu par nedelja aktivno, a godinama sukcesivno kad mi nešto padne na pamet. Odlučih se da napravim nalog kako bih se posavetovao sa iskusnijim ili manje iskusknijim članovima ovog foruma oko kupovine novog/polovnog skutera.

 

Nemam skuter već 6 godina, međutim odlučio sam se da se ponovo vratim na dvotočkaša s obzirom da sam od žene dobio poklon u vidu vaučera za A kategoriju.

Do sad sam vozio samo 50cc (iliti nešto sitno manje od 50 :)) i 150cc, u pitanju su Kymco Super9, dva Kymca Bet&Win-a i Yamaha Maxster 150. Sa svim skuterima sam bio jako zadovoljan, ni jedan od njih me nije izdao nikada, nikada nisam imao bilo kakve kvarove, samo sam terao redovono u servis i to je to. Što se tiče Yamahe, vozio sam je bez dozvole i zbog toga nagrabusio kod poštenog čike policajca :neznam:

 

S obzirom da mi treba pomoć oko kupovine novog/polovnog skutera, a ne bih da promašim podforum/temu, zamolio bih da me uputite gde da postavim pitanja koja me interesuju.

 

Hvala vam unapred, drago mi je što sam postao deo foruma, a nadam se da ću i uskoro postati deo družine dvotočkaša na drumovima.

 

Pozdrav za sve! 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja