Jump to content

Moto Zajednica

Preklopni nosač za tablicu.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Sisak

Vjerovao ili na, prije dosta godina smo raspravljali o tome kada bi se nekako na tablicu navukao film od trekućih kristala i na pritisak dugmeta tablica se zacrni.

Eto, ljudi to napraviše, a mi ostasmo samo na pričama !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Umag

Ne znam koliko je to pametno, ako je misliš zamijeniti drugom tablicom to je već krivično djelo. U slučaju skrivanja možeš reć kako se digla od vjetra, al ako te klepe sa drugom tablicom... :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Sisak

Ne znam koliko je to pametno, ako je misliš zamijeniti drugom tablicom to je već krivično djelo. U slučaju skrivanja možeš reć kako se digla od vjetra, al ako te klepe sa drugom tablicom... :o

Upravo tako,

a i mehanizam bi bio glomazniji jer bi morao imati nekakav "šaržer" gdje bi spremao jednu ili više tablica !

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

sve je to lepo nego ima i bolje resenje PDLC( Polymer-dispersed liquid crystals) samo ga ne mozes naci nigde

http://plc.cwru.edu/tutorial/enhanced/files/pdlc/apps/apps.htm

otvorite link i kliknite na prekidac ;)

 

može :)

 

http://www.hideaplate.com/

 

koliko sam razumeo to je to...

 

Pozdrav, Nebojša

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Sve je to lijepo, ako na putu ili pravcu kretanja ima jedna patrola, pa ne javi sljedecoj nakon kojeg kilometra dalje.  ;) A onda zapreka i sta, valja stati?!  :o Dalje da ne pricam o "maltretiranju"  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Sisak

Neznam kako je u Srbiji, ali kodnas jednostavno postaje pre opasno po džep stati murjaku što zbog enormnih kazni što zbog mentalnog sklopa ispod plave šapke. ;D

Premda su murijaci manje više svuda isti, kao glavni razlog se nameće lova.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

ti ako sa motorom nemozes da izbegnes pandure onda nemoj ni da stavljas ovo na motor

 

ALO MOMCI, DA LI JE OVO SAJT KOJI EDUCIRA MOTOCIKLISTE DA SE PONASAJU KORERKTNO I U SKLADU ZAKONOM I PROPISIMA NA DRUMU ILI DA NAS I DALJE TRETIRAJU KAO NEOBUZDANU I BAHATU RULJU KOJA UGROZAVA SEBE I  OSTALE U SAOBRACAJU.  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

ti ako sa motorom nemozes da izbegnes pandure onda nemoj ni da stavljas ovo na motor

 

ALO MOMCI, DA LI JE OVO SAJT KOJI EDUCIRA MOTOCIKLISTE DA SE PONASAJU KORERKTNO I U SKLADU ZAKONOM I PROPISIMA NA DRUMU ILI DA NAS I DALJE TRETIRAJU KAO NEOBUZDANU I BAHATU RULJU KOJA UGROZAVA SEBE I  OSTALE U SAOBRACAJU.  ???

 

izvini zasto citiras moj post citiraj celu temu posto je cela tema vezana za prikrivanje tablice a samim tim sto to napravis krsis zakon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

ti ako sa motorom nemozes da izbegnes pandure onda nemoj ni da stavljas ovo na motor

 

ALO MOMCI, DA LI JE OVO SAJT KOJI EDUCIRA MOTOCIKLISTE DA SE PONASAJU KORERKTNO I U SKLADU ZAKONOM I PROPISIMA NA DRUMU ILI DA NAS I DALJE TRETIRAJU KAO NEOBUZDANU I BAHATU RULJU KOJA UGROZAVA SEBE I  OSTALE U SAOBRACAJU.  ???

 

izvini zasto citiras moj post citiraj celu temu posto je cela tema vezana za prikrivanje tablice a samim tim sto to napravis krsis zakon

 

Pozdrav Benz, citirao sam tvoj post iz razloga sto sam procijenio da je replika na moj post i ne vidim tu nista lose, svi smo ovdje da damo svoje misljenje i pomognemo oko rijesavanja nekih "DILEMA" sta je ispravno, a sta ne.  ??? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Sisak

Ma neee, ovo je napravljeno da bi se kod promjene gume lakše izvukao točak ili kod pranja motora da bi se lakše došlo do nepristupačnih mjesta !  ;) ;D

Ajd nećemo onda više da ne navučemo bjes plavaca na sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

Ma neee, ovo je napravljeno da bi se kod promjene gume lakše izvukao točak ili kod pranja motora da bi se lakše došlo do nepristupačnih mjesta !  ;) ;D

Ajd nećemo onda više da ne navučemo bjes plavaca na sebe.

Upravo tako!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja