Jump to content

Moto Zajednica

Rally Makedonija - 8,9,10.sept.

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ne mogu baš sve da postignem, a srce me vuèe u Makedoniju. Ako izmuvam godišnji, možda... Da ne ideš ti možda...? :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd - Vračar
Ne mogu baš sve da postignem' date=' a srce me vuèe u Makedoniju. Ako izmuvam godišnji, možda... Da ne ideš ti možda...? :wink:[/quote']

Pa nosila sam se tom mišlju, pa onda kao mnogo sam spora za tu prièu pa se stalno nesto predomisljam, kao kakve veze ima sto sam spora :D sticicu nekako i tako u krug, ali rece mi neki drugar da bi mogla sa njim na motor, pa tako necu zaostajati, no tesko mi je da se odreknem uzitka pod nazivom - vozis sam svoj motor !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Dali je neko nesto saznao o ovom dogadjaju? Pablo i ja smo zainteresovani da idemo, a verujem da ce se jos neko pridruziti ! Dajte ljudi, svaka informacija ili kontakt telefon(ili osoba) je dobrodoslo. Pozurite, valja planirati.

pm ili mob... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Upravo saznao info: Pokret je u Èetvrtak (popodne) odavde, stiže se u Skoplje uveèe i tamo prespava u sopstvenoj režiji. Petak- ujutru je pokret na jug ka Dojranskom jezeru (Strumica) i tamo se noæi u o trošku organizatora. Subota -ujutru pokret ka Ohridu tamo se provodi dan verovatno u nekom lakšem obilasku i spava ''kod njih''. Nedelja povratak KUÆI. Cirka 1800km Beograd - Beograd. Ako sam dobro razumeo krèeæi glas preko mobilnog ufur je 10E :shock: i rok za prijavljivanje je 01. Septembar. O svemu ovome sam obavešten od MC Srem-a (Krkelja) Zaboravio sam da napomenem da postoji šansa da domaæini nadju sponzora za gorivo, a možda i poneku klopicu...

Da ne bi bilo dvostrukih prijava javite se ili Meni ili Krkelji... a u svakom sluèaju objavite se na sajt :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac
Da vas podsetim - 01. Septembar je rok za prijavljivanje' date=' jel ide joss neko osim nikoga :? ???[/quote']

ZIMA , zima , hvala na ponudi

Provedite se lepo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac
Da vas podsetim - 01. Septembar je rok za prijavljivanje' date=' jel ide joss neko osim nikoga :? ???[/quote']

ZIMA , zima , hvala na ponudi

Provedite se lepo

Ipak sam promenio misljenje mislim da cu ici za Macedoniju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Veles, Makedonija

Pa kako kazu na TV, vreme suncano, temp. oko 30, to je super, pa ko je slobodan nek izvoli, mada tesko da idem i ja, jos uvjek imam problem sa motorom.

 

Prijava je trajala do 1Sept.

Cena 600 dinara ( 10 eur ), imate tri tocenja goriva, free

za drugo jos nisam upoznat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Evo ja se najzad vratih iz Makedonije i da kazem bilo je super.Slike smo pravili klupskim aparatom i to bi trebalo neko iz BG-a da stavi na nas sajt.Obavesticu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao
Evo ja se najzad vratih iz Makedonije i da kazem bilo je super.Slike smo pravili klupskim aparatom i to bi trebalo neko iz BG-a da stavi na nas sajt.Obavesticu

 

Zdravo Mika,

 

Imaš puno informacija u vezi relija u Makedoniji pa me zanima, ko može da uèestvuje, gde treba da se prijaviš za tu manifestaciju, dali uopšte ima na internetu nešto o tome, dali može prijava potom interneta, koliko traje, šta se dešava, gde se spava (sobe ili šator). Ja sam samo èuo za tu feštu i par nas iduèeg septembra planiramo da prodjemo kroz Makedoniju. Molim te za link, ako su slike objavljene. Hvala za odgovor!!

 

TomoB

Ljubljana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja