Jump to content

Moto Zajednica

Rajac Gornji milanovac preko Takova?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Da li neko zna nesto o ovom putu? Prijatelj koji ima kucu u Takovu mi kaze da je put dobar, ima samo malo makadama. Ako neko nesto zna, puno bi mi pomogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Ja sam pre jedno mesec dana isao tim putem. Ljig-Kadina Luka-Slavkovica-G. Banjani-Bersici. Put je solidan. Uspon na Rajac predivan. Na par mesta imas po ''parce'' makadama (50m), ali nije strasno. Kad sam ja pocetnik prosao sa suvozacem i celim tovarom 8)

U Bersicima sam prespavao, pa sam napravio mali izlet do ustanickog Takova i lokalnih manastira.

Sutradan sam nastavio rutom Bersici-Brezna-Leusici-Kostunici-RAVNA GORA-Struganik-Mionica-Manastir Bogovadja.

Put je slicnog kvaliteta kao i 95% ulica u Beogradu. Mnogi pravci i ne postoje na mapi Srbije...napr.spoj izmedju Kostunica i Ravne Gore.

Sama Ravna Gora je jedan od najlepsih krajeva koje sam video u Otadzbini. Sramota me je da sam tek sada naso vremena da tamo odem, a tako je blizu BG.

Preporucujem svakom ko zeli da odmori mozak u prirodi i prelepom pogledu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Tek sam sad video temu. Vidim da si vec obavesten o stanju na putevima, tako da od mene imas samo malu dopunu: Takovo - Ravna Gora ima nekih 40 ak kilometara, a posto vec odmaras u Takovu bilo bi suludo da je ne posetis. Neces se pokajati, veruj mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Drugar me je odveo na Savinac na rostilj. Posle toga ne mogu da verujem da bi mi bilo bolje da sam video Ravnu Goru. Kad sam se popeo na vrh Rajca, Seljak sa kojim smo razgovarali mi je rekao da ako nastavim sa vrha 'jos malo' tim putem na drugu stranu izaci cu na asvalt za ravnu goru. Uostalom lep je kraj treba otici ponovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: NBGD- Blokovi
  • Motocikl: Kawasaki KLX650

Put je stvarno OK. Sto se tice Rajca, odmah iznad planinarskog doma ima restoran "kod Gorana" i klopa je super a cene OK. Tako da ako planiras da pravis pauzu u voznji na Rajcu, nije losa solucija.

Pozdrav i dobar provod. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83
Drugar me je odveo na Savinac na rostilj. Posle toga ne mogu da verujem da bi mi bilo bolje da sam video Ravnu Goru. Kad sam se popeo na vrh Rajca, Seljak sa kojim smo razgovarali mi je rekao da ako nastavim sa vrha 'jos malo' tim putem na drugu stranu izaci cu na asvalt za ravnu goru. Uostalom lep je kraj treba otici ponovo.

 

 

Vidim da si se upoznao sa Micovim kulinarskim kvalitetima. :D Samo sto si pre toga mogao da se provozas do Ravne Gore, a onda uvece svratis na rostilj, pri cemu te on doceka sa:" Koji ste moj sad dosli, moram samo zbog vas da raspaljujem rostilj!" :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja