Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Kawasaki Ninja 250r 2008-2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Ninja 250r '08

Zdravo svima, za nekoliko dana konacno izlazim da polazem voznju za A2 kategoriju, nakon  visemesecnog cekanja zbog zimskog perioda tako da se konacno upustam u avanturu kupovanja polovnjaka. Budzet za kupovinu mi je oko 2000-2500 evra, i prva meta mi je cuvena Ninja 250, ali naravno nije jedino sto je u opticaju. Iz Beograda sam tako da ponude koje su mi blize imaju prednost, ali uz adekvatan dogovor dolaze u obzir i motori koji su mi malo dalje. U opticaj dolaze i drugi sport i naked motori do 300cc, ne stariji od 2005 godista i ne neki motori koji su poznati kao motori koji se cesto kvare (Peda), ili motori koji su poznati po tome da im je dusa vadjena (Aprilia rs125). Svidelo mi se i par Sym modela, pre svega Sym Wolf sb250ni, drug ima jedan i kaze da je veoma zadovoljan sa njim, kao i Sym Nhx, s tim sto se plasim da njemu ipak fali snage. Prihvatio bih i neki motor od 500cc (Er5, Gs500) ako je ponuda dobra, ali bih najradije izbeogao jer ce mi dodatnih 200cc sluziti samo za podizanje cene registracije i potrosnje. Kozmeticka ostecenja i potrosni delovi nisu problem sve dok su glavne stvari na mestu.  Ako se pronalazite ili znate nekog ko ima neki motor slican ovom opisu, spreman sam za saradnju. Izmedju ostalog, znacila bi mi i preporuka za majstora i/ili nekog ko bi bio voljan da mozda podje sa mnom da pogleda motor, sa obzirom na to da ja nikakvog iskustva sa motorima nemam. Unpred hvala za svaku ponudu i savet koji mi prenesete. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 330 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Pozdrav, za motore ti ne mogu mnogo pomoci, secam se da je jedan sym sb250 bio na polovnim automobilima u prethodnih 2 meseca. Neka cifra slicna tvojoj.

 

Moj savet je samo da bacis pogled na pravila foruma i ispostujes ih :D Ljudi ovde drze do toga, te ce ti pomoc iskusnijih kolega i ponude potencijalnih prodavaca pre zavrsiti u ovoj temi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Ninja 250r '08
On 16.4.2022. at 1:53, Tarmi636 je napisao:

Pozdrav, za motore ti ne mogu mnogo pomoci, secam se da je jedan sym sb250 bio na polovnim automobilima u prethodnih 2 meseca. Neka cifra slicna tvojoj.

 

Moj savet je samo da bacis pogled na pravila foruma i ispostujes ih :D Ljudi ovde drze do toga, te ce ti pomoc iskusnijih kolega i ponude potencijalnih prodavaca pre zavrsiti u ovoj temi. 

Vazi, hvala na savetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

Drugar prodaje ako vec nije prodao ninju 250 ali na austrijske papire-stranac, carina sa amss i ulazom(to mora jer je ovde dugo motor a tamo odjavljen) je oko 500€. Prodavao ga je za 1200€ ali me nemoj drzati za rec 100%. On ga vozi ovde tako vec 5 godina, i potrebno mu je malo ljubavi da se sredi. Ono sto znam je da treba da se menja prednji disk, stop svetlo,zadnja guma, da se uradi servis i farbanje bi mu prijalo. Kolometraza je bila oko 25.000km. ako si zainteresovan mogu vas spojiti ako vec i nije prodao. Pa ako si zainteresovan za zajebanciju oko carine i cele price zarad ustede par stotina € javi se. Ja kad sam se dvoumio na kraju sam se odlucio da kupim vec registrovan skuter jer mi je bio neophodan za posao. 

Pozdrav. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675
On 5/4/2022 at 12:49 AM, matke92 said:

Drugar prodaje ako vec nije prodao ninju 250 ali na austrijske papire-stranac, carina sa amss i ulazom(to mora jer je ovde dugo motor a tamo odjavljen) je oko 500€. Prodavao ga je za 1200€ ali me nemoj drzati za rec 100%. On ga vozi ovde tako vec 5 godina, i potrebno mu je malo ljubavi da se sredi. Ono sto znam je da treba da se menja prednji disk, stop svetlo,zadnja guma, da se uradi servis i farbanje bi mu prijalo. Kolometraza je bila oko 25.000km. ako si zainteresovan mogu vas spojiti ako vec i nije prodao. Pa ako si zainteresovan za zajebanciju oko carine i cele price zarad ustede par stotina € javi se. Ja kad sam se dvoumio na kraju sam se odlucio da kupim vec registrovan skuter jer mi je bio neophodan za posao. 

Pozdrav. 

Edit: Prodato 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja