Jump to content

Moto Zajednica

Na koliko ste moto skupova bili ove sezone?

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3169 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Winter bike party Coyote, Sremska Mitrovica, Sabac, Lazarevac, Pancevo, Debeljaca, Avala, Padina (gulas i pasulj, ko je bio svi kazu kao da je bio skup), Crepaja( seoska slava, moto zurka), mozda jos negde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

Anka,ja licno mislim da broj nije bitan to je za mene cisto hvalisanje, ko jos to broji ja neznam... Ja sam bio na ne vise od 5 skupova ove godine ali sam presao bar 10000km vozeci po Srbiji... Ali ipak mozda nekom i predstavlja nesto da zna tacan  broj skupova na koje je otisao.... ;D ;D ;D ;D Vrlo nebitna stvar.......A sezone 2009 sumnjam da cu moci i na 5 skupa da odem sve dok se ne oporavim od udesa....pozz....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

Anka,ja licno mislim da broj nije bitan to je za mene cisto hvalisanje, ko jos to broji ja neznam... Ja sam bio na ne vise od 5 skupova ove godine ali sam presao bar 10000km vozeci po Srbiji... Ali ipak mozda nekom i predstavlja nesto da zna tacan  broj skupova na koje je otisao.... ;D ;D ;D ;D Vrlo nebitna stvar.......A sezone 2009 sumnjam da cu moci i na 5 skupa da odem sve dok se ne oporavim od udesa....pozz....

 

 

znaci mi se svi hvalimo .zato sto smo prihvatili da odgovorimo u temi

a ti si kao uzoran pa si presao 10000,a mi ostali se vozimo samo na skup i nazad

zelim ti brz oporavak imaces vremena da shvatis da se nehvalimo vec pisemo o temi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ove godine na 8 moto-skupa,imao sam neke privatne probleme pa nisam mogao na vise a sledece Ja i varadero na mnogo vise!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Anka,ja licno mislim da broj nije bitan to je za mene cisto hvalisanje, ko jos to broji ja neznam... Ja sam bio na ne vise od 5 skupova ove godine ali sam presao bar 10000km vozeci po Srbiji... Ali ipak mozda nekom i predstavlja nesto da zna tacan  broj skupova na koje je otisao.... ;D ;D ;D ;D Vrlo nebitna stvar.......A sezone 2009 sumnjam da cu moci i na 5 skupa da odem sve dok se ne oporavim od udesa....pozz....

 

U ovoj temi nije obavezno da se odgovara ko zeli odgovorice.Ti se hvalis sa svojih 10000 km a sta da kazemo mi koji smo presli mnogo vise ne samo po Srbiji :-\.Ali vec postoji tema za to koliko ste presli ove sezone.Ako tebi nije bitan podatak na koliko skupova si bio nije uredu da sputavas ostale kojima taj podatak nesto znaci...Reko mi je dzo da si imao udes :(...Zelim ti brz oporavak... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Posto ti je tata poprilicno stariji covek iduce godine moraces da mu budes bebi-siterka!

 

 

 

Uskoro ce i tebi biti potrebna jedna bebi siterka . . .  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Posto ti je tata poprilicno stariji covek iduce godine moraces da mu budes bebi-siterka!

 

 

 

Uskoro ce i tebi biti potrebna jedna bebi siterka . . .  :-\

Bilo bi super! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

Znaci znao sam ,nisam ja reko da ste vi sminkeri niti sam hteo ikoga da spustim,samo sam reko moje misljenje i tih 10000 km nisu nikakvo hvalisanje,niti sam tebi anka hteo nesto da nabijem na nos niti bilo kome ,ali vasa stvar shvatite to kako ocete.... >:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Za sada u 2008.godini na 27 Skupova i Zurki s tim da sam pauzirao od 17.06. do 25.07.2008.zbog udesa u kojem sam imao lom kljucne kosti. :(  Do kraja ove gosine planiram namiriti na 30-31 put, da bar od ove godine "ukradem" jedan mjesec u druzenju sa prijateljima Bajkerima i naravno Bajkerkama. ;):D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 540 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ove godine na 13 moto susreta!

1. Sremska Mitrovica

2. Sabac

3. Lazarevac

4. Uzice

5. Avala

6. Stara Pazova

7. Zlatibor

8. Novi Sad

9. Koceljeva

10. Banja Koviljaca

11. Smederevska Palanka

12. Padine

 

Nadam se da cu sledece godine ici na jos veci broj motorijada,a i da cu uspeti da odem na par motorijada u susedne zemlje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja