Jump to content

Moto Zajednica

tučaaaaaaaa

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 695 postova

i tako mi zborimo ... da dobra fotka nemere nastati bez dobre ideje i realizacije ... dok se neki pobuniše ... umislili da je sve u aparaturi ... ccc ... crna djeca ... šta sve neće izmisliti ...  ::)

 

DAJE SE NA ZNANJE !

 

Prva zvanično-nezvanična BJB foto tuča će se odigrati od petka 08 11 14 do petka 08 11 14 + 7 dana sa početkom i završetkom u 20 00 časova ...

 

rukavice ukrštaju ... sa vaše leve strane :

 

Brat Mina i Brat Kvariša

potkovani : teškom Canon brendiranom artiljerijom iz Evil_Zo-ovog i Benjaminovog arsenala, pod asistentskom palicom Mikka-e (ako prihvati :) )

 

sa Vaše desne strane:

Brat Evil_Zo i Brat Benjamin

potkovani: nokia 85 i sony ericsson k770i ... i to je sve :)

 

dakle cilj je napraviti najbolju fotografiju na temu "BROJ" (zadatu od gurua Stefan-a na tajnom sastanku) ...

 

... buuuuut! ... Mina i Kvarko moraju napraviti fotografiju, zajedno, uz upotrebu što kompleksnijeg i nabudženijeg aparata u ostvarenju njihove ideje ... Mikka ako bude hteo da im pomogne, sme samo da ih posavetuje šta kako ... :)

 

... Zo i Ben, moraju napraviti fotku koristeći samo mobilni telefon ... isto moraju fotku realizovati zajedno ...

 

fotke postavljamo u petak u 20 : 00, glasanje 7 dana

 

glasate Vi ... i odlučujete pobednika ...

 

glasanje ćemo dodati ovoj temi :)

 

hladno je ...

... mi se i dalje igramo :)

 

 

 

 

... a sad dajte neku plavujku da preseče vrpcu da tuča otpočne :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

... buuuuut! ... Mina i Kvarko moraju napraviti fotografiju, zajedno, uz upotrebu što kompleksnijeg i nabudženijeg aparata u ostvarenju njihove ideje ... Mikka ako bude hteo da im pomogne, sme samo da ih posavetuje šta kako ... :)...

Ha!  :D :D :D ha ha, budi siguran da ce Mina uciniti sve da joj Mikka odradi obradu, a siguran sam i samu realizaciju :D  Kvarisa je posten i pod normalnim okolnostima ne bi prekrsio pravila znam, ali Mina ce ga pokvariti (ako samo proba da se suprotstavi, znajuci brata Minu, bice momentalno pojeden u jednom zalogaju).

...tako da, protiv Mikke i nemamo bas mnogo sansi, ali dacemo sve od sebe 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

... buuuuut! ... Mina i Kvarko moraju napraviti fotografiju, zajedno, uz upotrebu što kompleksnijeg i nabudženijeg aparata u ostvarenju njihove ideje ... Mikka ako bude hteo da im pomogne, sme samo da ih posavetuje šta kako ... :)...

Ha!  :D :D :D ha ha, budi siguran da ce Mina uciniti sve da joj Mikka odradi obradu, a siguran sam i samu realizaciju :D  Kvarisa je posten i pod normalnim okolnostima ne bi prekrsio pravila znam, ali Mina ce ga pokvariti (ako samo proba da se suprotstavi, znajuci brata Minu, bice momentalno pojeden u jednom zalogaju).

...tako da, protiv Mikke i nemamo bas mnogo sansi, ali dacemo sve od sebe 8)

 

U 19h odvrnes Mikki ventil prednje gume i nema problema !  ;D ;D ;D

 

A na kojoj lokaciji je postavljen ring ?  Mozda dodjem da navijam.  ::)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

... buuuuut! ... Mina i Kvarko moraju napraviti fotografiju, zajedno, uz upotrebu što kompleksnijeg i nabudženijeg aparata u ostvarenju njihove ideje ... Mikka ako bude hteo da im pomogne, sme samo da ih posavetuje šta kako ... :)...

Ha!  :D :D :D ha ha, budi siguran da ce Mina uciniti sve da joj Mikka odradi obradu, a siguran sam i samu realizaciju :D  Kvarisa je posten i pod normalnim okolnostima ne bi prekrsio pravila znam, ali Mina ce ga pokvariti (ako samo proba da se suprotstavi, znajuci brata Minu, bice momentalno pojeden u jednom zalogaju).

...tako da, protiv Mikke i nemamo bas mnogo sansi, ali dacemo sve od sebe 8)

 

 

Ovaj text je vrlo pokvaren s tvoje strane i bezobrazan...to shto si ti umislio da tje Mikka sve da na uradi to je tvoj problem DA TE NIJE STRAH da ne izgubish sluchajno !!!!????

 

Sami ste nam dozvolili da Mikka bude KONSULTANT i to tje i biti...a poshto ova strana koristi svu skupu i fensi aparaturu mi samim tim imamo pravo na bilo koji foto aparat i na studio i na sve shto zamislimo...a Mikka moze samo da nam kaze to je neizvodljivo ili to moze... I da nas gleda i zajebava dok pokushavamo da ostvarimo cilj...

 

Tako da bih te molila da prekinesh sa laznim optuzbama i vredjanjima...i da se skoncentrishesh na pravljenje svoje slike...a da mene i Kvarnog ostavish da nashu napravimo !!!

 

Jel ni ja ni Kvarni nikoga ne vrbujemo u takmichenjima da glasa za nas ..... kao neki ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Uuuuuuuu ovo je kao konferencija za stampu pred mec. Teske reci i provokacije na sve strane. Bice ovo neizvesna i napeta borba do koske.  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

...pusti Mina, to sto kazu ljudi, ta propaganda... to... nije istina  ;D ;D... pa on neka peva, lepse ce nam biti kasnije 8).

svejedno nam ideja nije nest hi-tec, a mozemo i sledeci krug da igramo sa obrnutim ulogama.

 

P.S> Shokole, verujes ti da sam ja taj koga neko moz da pokvari :). Pa najmanja ti je briga mikka i njegovi fotoaparati...... 8) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Unaprijed dajem svoj glas Kvarko-Minko ekipi, posto ovi Zoo-Benjaminovi znaju da rade samo u "kontrolisanim uslovima". ;D :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

pa sad ... lepo smo počeli :) ... hebeš tuču bez ovih varnica :)

 

hehe ...

 

cilj opravdava sredstva ... samo da znate da laza i ja imamo opaku taktiku, koja podrazumeva pre, za vreme, i posle takmičenja :)

 

hehe ...

 

nego ...

 

gde je ta plavujka i vrpca ... treba mi lalajko sad da mi da jednu da preseče :)

 

 

 

47_punch.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

dzabe vama sve to ...

 

fote ce da objavi neko treci (hellenaaaaaaa :D )

 

i glasaci nece znati cija je cija fotka ...

 

onaj ko bude postavio glasanje, ce samo potvrditi da je lazina i moja fotka nastala telefonom, a ova druga teškom mašinerijom ... i to je to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

dzabe vama sve to ...

 

fote ce da objavi neko treci (hellenaaaaaaa :D )

 

i glasaci nece znati cija je cija fotka ...

 

onaj ko bude postavio glasanje, ce samo potvrditi da je lazina i moja fotka nastala telefonom, a ova druga teškom mašinerijom ... i to je to :)

 

Kako bre nece znati cija je koja? pa oces da mi kazes da ne mogu da provalim koja je sa mobilnog a koja sa aparata?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

dzabe vama sve to ...

 

fote ce da objavi neko treci (hellenaaaaaaa :D )

 

i glasaci nece znati cija je cija fotka ...

 

onaj ko bude postavio glasanje, ce samo potvrditi da je lazina i moja fotka nastala telefonom, a ova druga teškom mašinerijom ... i to je to :)

 

Kako bre nece znati cija je koja? pa oces da mi kazes da ne mogu da provalim koja je sa mobilnog a koja sa aparata?

 

 

Eto, jos u startu potcjenjujete glasacko tijelo, veoma promisljena taktika. :P ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Bojim se da ne razumijem šta ćete da slikate, ali moram priznati da je ovo "tuckanje" veoma zanimljivo... ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Bojim se da ne razumijem šta ćete da slikate, ali moram priznati da je ovo "tuckanje" veoma zanimljivo... ;D ;D ;D ;D ;D

Tema za slikanje za obje ekipe je "Broj". S tim sto protivnicka ekipa ima pravo da koristi apsolutno sve sto se moze koristiti od foto opreme, a Ben i ja moramo fotografisati mobilnim telefonom. Slike ce biti dostavljene Helleni najkasnije do sjutra (petak) u 20:00, a ona ce ih zatim postaviti na forum i napraviti glasanje koje ce trajati otprilike 7 dana. To je otprilike to, nadam se da je jasnije ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja