Jump to content

Moto Zajednica

MZejstina ETZ250

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha TDM900, MZ ETZ 250,Aprilia SR50

Pozz drugari... Evo od pre neki dan sam opet posle mnogo godina ponovo postao vlasnik ovog motora koji smo svi nekada imali,vozili,divili mu se... Sada je nrv pao u zaborav,pa mi je ideja da oživim ovu legendu od MZ-a, da mu vratim stari-novi izgled... Motor je 84'-to godište,pali,radi,koči... Ima da se sredjuje,naravno... Ali je kompletan i ima dobar potencijal da opet zasija... Treća ne radi,vrv je viljuška,kada otvorim znacu,prednja kočnica da se remontuje,instalacija da se pretrese itd... Ali dobro,ništa strašno... Inace mi je ovo treći motor,tako da ne žurim sa sređivanjem,tačnije ne želim da ga "pelverim",već da ga uradim kako treba. U garaži mi hladno trenutno,pa na proleće krećem sa radovima,bice slika,tekstova,svašta nešto... Inace svaka pomoć,savet je dobrodošao,mada vidim da delova ima puno i svega i svačega... Veliki pozdrav za sve ljubitelje ovog "reponje"! IMG_20220125_175723.thumb.jpg.e953feb98aca9ee73379006116da5ccb.jpgIMG_20220125_162334.thumb.jpg.c5d57185b2f8dd4e8bd27340b6b3e22e.jpgIMG_20220125_162315.thumb.jpg.674c9d149eb0be8de80e28321e343787.jpg

IMG_20220125_162346.jpg

  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha TDM900, MZ ETZ 250,Aprilia SR50

Verujem drug... Ja sam imao kao klinjo Etz150. Kada sam seo na to posle BT-a(sa elektronikovom masinom:jee5:) pitao sam se da li je ovo moguće?! Inace i ovaj ide isto u onu fabricku (baza-lak) plavu. :jee1:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha TDM900, MZ ETZ 250,Aprilia SR50
Pre sat vremena, dtesic je napisao:

Arlberg pass 1986 godina.   Šta rećie53.thumb.JPG.d0bfed556ec3132b2eeb72048af8bffd.JPG

Svaka čast brate,lepo videti... Planiram i ja ove godine,ako bude išlo sve po planu sa sređivanjem jednu pismenu turu! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 238 postova
  • Lokacija: 50,000 miles beneath my brain
  • Motocikl: Yamaha xv950r

Baš na ovakvom (samo plavom) sam "inficiran" u motore od strane ujaka kad me kao klinju (6. godina) provezao centrom grada. Te stvari ostaju za cili život. Pozdrav. :takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R
Baš na ovakvom (samo plavom) sam "inficiran" u motore od strane ujaka kad me kao klinju (6. godina) provezao centrom grada. Te stvari ostaju za cili život. Pozdrav. :takoje:
Takodje i ja od strane ujaka, isto MZ, samo crveni ETZ251, imao ga novog '91-god.
Secam se jos uvek onih vibracija dok "tuče" u leru. Lepo i nezaboravno secanje.
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja