Jump to content

Moto Zajednica

Polozih ga nezno na desni bok

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: crf 1000

Juce se nesto mislih da li da iskoristim prelep dan za laganu voznjicu po okolini ili da ostanem sa familijom kuci. I neznam koji mi k.... bese te sedoh na Stroma i krenuh ka Bojaninim vodama u okolini Nisa.Sve je bilo bajno i sjajno. Prodjoh Jelasnickom klisurom koja je stvarno lepa i laganim tempom po solidnom asfaltu poceh da glumim Ewana i Charlia .Usput sretoh neke mlade izvidjace na putu za Bojanine vode koje BTW nikad nisam video iako sam rodjeni Nislija.Dodjoh do jedne uzbrdice koja brat bratu mora da je preko 12% i zavrsava se ostrom krivinom sa jos vecim usponom.Neznam sta sam hteo da izvedem,umesto da uhvatim spoljnu stranu krivine i u velikom luku podjem uzbrdo ja se  nekako nadjoh na unutrasnjoj strani krivine i umesto da dodam gas i izletim ko metak ja usporih i stadoh.Nastade borba izmedju mene i makine i poceh da je nezno poput bebice ubrzano spustam na asfalt desnim bokom.Culo se samo krrrrrcc..Oko mene nigde zive duse da pomogne.Jedva ga nekako podigoh i uz sto muka spustih u kontra smeru nizbrdo. Vratim se gore pokupim ostatke desnog migavca.Pogledam crash bar odradio svoje malo oguljen i nista vise.Glava pod kacigom mokra kao da sam izasao ispod tusa .Rekoh sam sebi u onoj divljini koj te kurac tera da jedes govna i glumis Ewana i Charlia kad si lepo  mogao da sedis kuci sa zenom i decom i pijuckas pice.Eto tako je to bilo polozih ga i ja prvi put

P.S.gde da nadjem jebeni migavac i da li da mozda trazim neku alternativu koja manje strci

P.P.S dajte neku adresu i tel za nabavku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Jbga,desava se :)

 

mogu da zamislim tu scenu,jbte pa taj strom ima,kol`ko,200 i kusur kila?

 

izvini za off,al` i ja danas polozih ovog mog ponija...drzao ga upaljenog da pogledam svetla napred,i kako sam krenuo da ustanem,a drzao se za rucke,dodam gas,on krene na mene,ja budala se rv`o sa njim,i na kraju ga pustim i pade on,padnem i ja.On malo izgreban dole,ja rasekao nogu do "koske" :)

 

Dabogda nam to bili jedini "padovi" sa motorima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Jbga,desava se :)

 

mogu da zamislim tu scenu,jbte pa taj strom ima,kol`ko,200 i kusur kila?

 

izvini za off,al` i ja danas polozih ovog mog ponija...drzao ga upaljenog da pogledam svetla napred,i kako sam krenuo da ustanem,a drzao se za rucke,dodam gas,on krene na mene,ja budala se rv`o sa njim,i na kraju ga pustim i pade on,padnem i ja.On malo izgreban dole,ja rasekao nogu do "koske" :)

 

Dabogda nam to bili jedini "padovi" sa motorima!

Skols el sve u redu.El mozes da igras Counter strike:-)

mali off:-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Juce se nesto mislih da li da iskoristim prelep dan za laganu voznjicu po okolini ili da ostanem sa familijom kuci. I neznam koji mi k.... bese te sedoh na Stroma i krenuh ka Bojaninim vodama u okolini Nisa.Sve je bilo bajno i sjajno. Prodjoh Jelasnickom klisurom koja je stvarno lepa i laganim tempom po solidnom asfaltu poceh da glumim Ewana i Charlia .Usput sretoh neke mlade izvidjace na putu za Bojanine vode koje BTW nikad nisam video iako sam rodjeni Nislija.Dodjoh do jedne uzbrdice koja brat bratu mora da je preko 12% i zavrsava se ostrom krivinom sa jos vecim usponom.Neznam sta sam hteo da izvedem,umesto da uhvatim spoljnu stranu krivine i u velikom luku podjem uzbrdo ja se  nekako nadjoh na unutrasnjoj strani krivine i umesto da dodam gas i izletim ko metak ja usporih i stadoh.Nastade borba izmedju mene i makine i poceh da je nezno poput bebice ubrzano spustam na asfalt desnim bokom.Culo se samo krrrrrcc..Oko mene nigde zive duse da pomogne.Jedva ga nekako podigoh i uz sto muka spustih u kontra smeru nizbrdo. Vratim se gore pokupim ostatke desnog migavca.Pogledam crash bar odradio svoje malo oguljen i nista vise.Glava pod kacigom mokra kao da sam izasao ispod tusa .Rekoh sam sebi u onoj divljini koj te k**** tera da jedes govna i glumis Ewana i Charlia kad si lepo  mogao da sedis kuci sa zenom i decom i pijuckas pice.Eto tako je to bilo polozih ga i ja prvi put

P.S.gde da nadjem jebeni migavac i da li da mozda trazim neku alternativu koja manje strci

P.P.S dajte neku adresu i tel za nabavku

 

Ja sam prosle godine takodje '' otkrio '' Bojanine vode i odusevio se okolinom i otada sam bio jose nekoliko puta a pre neki dan opet ,samo sto sam isao jos 10-km posle planinarskog doma kroz sumu testirajuci off-roud sposobnosti TDM .Pri povratku obavezno svrati u Jelasnicu u etno kafanu imaju odlicne domaca jela tipa sarmica i paprika pita savijaca itd.

Za one koje ne znaju Bojanine vode su u podnozju Suve planine i udaljene su nekih 30-km od Nisa a  covek ima utisak kao da je na alpima. ;):D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Sto se migavca tice, probaj kod eurosumara i markosa, mozda imaju na stanju, ako moras da porucujes, najbolje da pozoves 3t racing iz belosave, najbrze nabave delove (oko nedelju dana).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja