Jump to content

Moto Zajednica

kad promijenit stil

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Da ne bih menjao stilove kada drugi pomisle da mi je vreme, vozim pored R-a i neku endurku ili nešto slično. A dokle god otresam te koji misle da mi je vreme da menjam stil - uvidjam da ima još vremena.

A za penziju GS.

A ja sam poceo sa Gs-om  i posle godinu dana mi je postao jako slab pa sam uzeo ovaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Mislim da je to individualno.

Moj primer izgleda ovako...

Počeo sam tačno 1982-ge kada je izašao APN6 sa plastičnim rezervoarom što je tada bilo malo čudno i plaćen je 2.800.000 dinara.

Od tada bez prekida jedan ili dva motora u garaži možda oko pola miliona km iza mene, brdo bačenih guma, pločica, setova lanaca, po koja slomljena kost i po koji izgubljen mišić. Ali to je pola miliona, malo li je.

Prvi R koji sam kupio je bio GPZ600R i to je bilo 1990 god pa da ne nabrajam redom ali uglavnom u zadnjih par godina sam sanjao o nekom enduro motoru jer sam sve vreme imao neke R motore.

I na kraju sam prelomio da nisam spreman da prodam R motor a da ću da kupim neki jeftini enduro.

I nisam se pokajao.

Sada kada vozim KLE500 svidja mi se što mogu da sidjem sa puta i idem svuda i kažem ma šta će mi K6.

Posle 7 dana sednem na K6 odem provozam se i kažem lud je onaj ko proda ovo savršenstvo i vozi onu skelu od KLE500.

Svaki motor ima svoju namenu samo moraš sebe da pronađeš u tome a ne možeš u jednom modelu imati sve.

Razmišljam da kupim neki super tourer kao FJR1300 ili slično ali odmah odustajem jer nemam scenario kuda bi ja to vozio, ne bi imao vremena za duge ture a sigurno da je glupo to voziti po lokalu.

Moj je savet vozi ono što ti odgovara,vrednost motocikla i model nije važan kao ni godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja