Jump to content

Moto Zajednica

Gde za sledeci vikend (01.02.11).rs

Recommended Posts

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Evo i ja sa predlogom.

Proslje nedelje sam bio sa ekipom u Pescari i bilo je extra. Momci iz Banatskog novog sela su nas docekali i organizovali vidjenje i jepu dobrodoslicu.

Ovog puta nas ponovo pozivaju i voljni su da nam nesto i organizuju. evo njihovog poziva:

 

 

bantam

**

Na mreži Na mreži

 

Motor:: HONDA cbr 600f

 

Lokacija: b.n.s.

 

Pogledaj profil E-mail Privatna poruka (Na mreži)

 

 

Odg: A recimo Peščara u Nedelju? :)

« Odgovor #80 poslato: danas u 19:37 »

Odgovori sa citatomCitat

ako dolazite opet u pescaru mi sa R-ovima cemo da vas cekamo sa nekim dobrim rostiljem ili sa nekim jaNJetom, samo se trebate najaviti koliko vas je, kada itd..

 

 

To je nesto manje od 50 km od Beograda tako da spada u blizu turu. Put od BGD a do Pescare je standardno, banatski dobar i ravan, tako da i ako ostanemo duze lako je za vratiti se. Endurci i crossci bi mogli da malo luduju a i za ostale ima puteva kojim bi mogli da se provozaju i uzivaju u prelepoj prirodi. Velika preporuka i mislim da treba ispostovati poziv ovih divnih ljudi.

 

1. Daki

2. Abdullah100k

 

Podrzavam 101% i spremam strudlu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Mogla bi da se organizuje voznja u nedelju (da bi vecina mogla da ide) i da se napravi neka zaobilazna tura, ipak je 50km kratka destinacija, a u povratku pravac BG.

 

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Evo i ja sa predlogom.

Proslje nedelje sam bio sa ekipom u Pescari i bilo je extra. Momci iz Banatskog novog sela su nas docekali i organizovali vidjenje i jepu dobrodoslicu.

Ovog puta nas ponovo pozivaju i voljni su da nam nesto i organizuju. evo njihovog poziva:

 

 

bantam

**

Na mreži Na mreži

 

Motor:: HONDA cbr 600f

 

Lokacija: b.n.s.

 

Pogledaj profil E-mail Privatna poruka (Na mreži)

 

 

Odg: A recimo Peščara u Nedelju? :)

« Odgovor #80 poslato: danas u 19:37 »

Odgovori sa citatomCitat

ako dolazite opet u pescaru mi sa R-ovima cemo da vas cekamo sa nekim dobrim rostiljem ili sa nekim jaNJetom, samo se trebate najaviti koliko vas je, kada itd..

 

 

To je nesto manje od 50 km od Beograda tako da spada u blizu turu. Put od BGD a do Pescare je standardno, banatski dobar i ravan, tako da i ako ostanemo duze lako je za vratiti se. Endurci i crossci bi mogli da malo luduju a i za ostale ima puteva kojim bi mogli da se provozaju i uzivaju u prelepoj prirodi. Velika preporuka i mislim da treba ispostovati poziv ovih divnih ljudi.

 

1. Daki

2. Abdullah100k

 

Podrzavam 101% i spremam strudlu  ;D

 

3. Neskebg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Evo i ja sa predlogom.

Proslje nedelje sam bio sa ekipom u Pescari i bilo je extra. Momci iz Banatskog novog sela su nas docekali i organizovali vidjenje i jepu dobrodoslicu.

Ovog puta nas ponovo pozivaju i voljni su da nam nesto i organizuju. evo njihovog poziva:

 

 

bantam

**

Na mreži Na mreži

 

Motor:: HONDA cbr 600f

 

Lokacija: b.n.s.

 

Pogledaj profil E-mail Privatna poruka (Na mreži)

 

 

Odg: A recimo Peščara u Nedelju? :)

« Odgovor #80 poslato: danas u 19:37 »

Odgovori sa citatomCitat

ako dolazite opet u pescaru mi sa R-ovima cemo da vas cekamo sa nekim dobrim rostiljem ili sa nekim jaNJetom, samo se trebate najaviti koliko vas je, kada itd..

 

 

To je nesto manje od 50 km od Beograda tako da spada u blizu turu. Put od BGD a do Pescare je standardno, banatski dobar i ravan, tako da i ako ostanemo duze lako je za vratiti se. Endurci i crossci bi mogli da malo luduju a i za ostale ima puteva kojim bi mogli da se provozaju i uzivaju u prelepoj prirodi. Velika preporuka i mislim da treba ispostovati poziv ovih divnih ljudi.

 

1. Daki i Natasa

2. Abdullah100k

 

Podrzavam 101% i spremam strudlu  ;D

 

3. Neskebg

odlicno! drago mi je da Vam se svidja predlog, a i siguran sam, jer sam upoznao ljude, da ce nas lepo docekati.

upisujte se dalje i naglasite koji dan vam odgovara pa ce vecina odluciti

Posto je blizu i ravno pa nema puno napora za masine predlazem da pvedete svoje lepse polovine da i one uzivaju sa nama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Tek sad stigoh, reinstalirao sam Windows... :)

 

Prvo, sto se pasulja kod mene tice... Zamolio bih vas da ga pomerimo za jedan od sledecih vikenda. Kevu sledece nedelje vozim na operaciju u Beograd i ne bih je sad uznemiravao. Cim se stvore uslovi, javicu ovde pa cemo se organizovati. Moram priznati da od proleca nismo kuvali pasulj i da bih jako voleo da to uradimo. :)

 

Iskoristio bih priliku da vam predlozim jednu voznju za koju se ja spremam. Prosle jeseni smo je odvezli, pa bih voleo da postane tradicionalna a to je voznja na vrh pored Rudnika, Ostrvica. To je udaljeno od Lazarevca oko 40 km. Mozemo se naci u Lazarevcu u jednom od kafica na caju ili kafi, pa da krenemo tamo. Do Ostrvice nas od Lazarevca deli oko 40km krivudavog puta preko Brajkovca i Belanovice. Da napomenem da do samog vrha ima oko 2km prilicno ozbiljnog uspona, ali da je pogled odozgo fenomenalan i da vredi truda.

 

Ako se slazete sa ovim mozemo razraditi detalje, a ako ne, moze i neki od sledecih vikenda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Ja sam juce bio na Ostrovici i Rudniku. Sve je ok dok ste nisko, ali kada krenete gore onda se lako ulazi u oblake. Pogleda nema. Zato morate da birate neki bas doooobar vikend, odnosno sa manje oblaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Mogla bi da se organizuje voznja u nedelju (da bi vecina mogla da ide) i da se napravi neka zaobilazna tura, ipak je 50km kratka destinacija, a u povratku pravac BG.

 

 

Pozdrav, Nebojsa

 

Oprezno, oprezno, ne kukaj za manjkom kilometara da ne razljutis mashinu kao prosli vikend  ;D ;D ;D

 

 

1. Daki i Natasa

2. Abdullah100k

3. Neskebg

4. Nikolic !

5. neboisha

6. NikolaCruss - ako moze nedelja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Tek sad stigoh, reinstalirao sam Windows... :)

 

Prvo, sto se pasulja kod mene tice... Zamolio bih vas da ga pomerimo za jedan od sledecih vikenda. Kevu sledece nedelje vozim na operaciju u Beograd i ne bih je sad uznemiravao. Cim se stvore uslovi, javicu ovde pa cemo se organizovati. Moram priznati da od proleca nismo kuvali pasulj i da bih jako voleo da to uradimo. :)

 

Iskoristio bih priliku da vam predlozim jednu voznju za koju se ja spremam. Prosle jeseni smo je odvezli, pa bih voleo da postane tradicionalna a to je voznja na vrh pored Rudnika, Ostrvica. To je udaljeno od Lazarevca oko 40 km. Mozemo se naci u Lazarevcu u jednom od kafica na caju ili kafi, pa da krenemo tamo. Do Ostrvice nas od Lazarevca deli oko 40km krivudavog puta preko Brajkovca i Belanovice. Da napomenem da do samog vrha ima oko 2km prilicno ozbiljnog uspona, ali da je pogled odozgo fenomenalan i da vredi truda.

 

Ako se slazete sa ovim mozemo razraditi detalje, a ako ne, moze i neki od sledecih vikenda.

 

Ja sam radije za Rudnik tj Ostrvica. Nesto mi se bas i ne vozi motor po koje kakvim pescarama. Treba motor i opremu posle oprati i ocistiti od peska i ostale prljavstine! :-[

Lalajko gde cemo da klopamo?  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

 

7. Stevan Hornet- ali samo ako je nedelja, jebiga...

 

 

Hornet postoji samo jedan na ovom forumu, tako da...ti si "sasaistevan"

+ nemoj da psujes, ljudi ce pomisliti da sam i ja takav jer smo drugari...

 

8) 8) 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

 

Oprezno, oprezno, ne kukaj za manjkom kilometara da ne razljutis mashinu kao prosli vikend  ;D ;D ;D

 

 

Ma i hocu da je razljutim, pa ako me ponovo izda radice brusilica :)

 

Sto se tice planina, mozda ih je bolje ostaviti za prolece, jer verujem da nije uzivanje cimati se po magli i klizavom asvaltu.

 

Banatsko Novo Selo mi je skroz ok opcija, i nedelja, a ko nece ne mora da se vozi po pescari, to bi bio dodatak za zainteresovane endurase...

 

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12250 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pozdrav! :D

 

Nebojša je u pravu, gotovo je sa planinama, većinom je magla, mokro, klizavo a Pežoa na svakom ćošku ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: b.n.s.

Ljudi sada je kratak dan za neko ozbiljnije druzenje moj predlog je da to ostavimo za prolece, pa da lepo ujutru raspalimo neku vatricu pa do kasno popodne moze i da se vozi i da se opali fudbalica itd. Vi kako hocete ali sada je hladno za neko plandovanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12250 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Zbog 1. novembra (ej, novembar mesec!), hladnoće, magle i svega ostalog, treba promeniti prioritete:

 

- Druženje, zezanje, akcijašenje

- Mala (kraća) vožnja

- Dobra klopa u lepom restoranu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

 

Iskoristio bih priliku da vam predlozim jednu voznju za koju se ja spremam. Prosle jeseni smo je odvezli, pa bih voleo da postane tradicionalna a to je voznja na vrh pored Rudnika, Ostrvica.

 

Ako se slazete sa ovim mozemo razraditi detalje, a ako ne, moze i neki od sledecih vikenda.

 

Dragane, ovo se mora odvoziti ma makar i po kiši, magli ili snegu! Ipak, nadam se da će nas vreme poslužiti bar kao prošle godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Planina? Zvuci pimamljivo i kad pogledam kako je bilo na Ostrvcima prosle godine, zvuci uzbudljivo, ali...Rajac, magla... prosli vikend? Nisam siguran.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Planina? Zvuci pimamljivo i kad pogledam kako je bilo na Ostrvcima prosle godine, zvuci uzbudljivo, ali...Rajac, magla... prosli vikend? Nisam siguran.

 

 

Prosli vikend je bio takav. Ovaj ce izgleda biti drugaciji. Ako se pouzdano predvidja vedro, otvoricu novu temu za Ostrvicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

      Definitivno nije bitna lokacija , najvaznije je druzenje . Pescara zvuci fino ali samo za pojedine motore . Cak i za teze endurce je problem ali naravno da predstavlja izazov . Prava merka  je kros motor sa kramponkama .

      Slazem se u potpunosti sa Mirno600 . Skup ujutro u BG i pravac Devojacki bunar ili negde vec . Zatim ko hoce da okusa off moze da vozi a ostali mogu da se bave drugim aktivnostima  . Pored fudbala moguca je odbojka jer sam video teren na pesku  a ima dosta mesta za izmedju cetiri vatre  ;D. Samo da nas vreme posluzi i  temperatura bude minimum 15.

      Meni se ideja dopada iz vise razloga. Nije daleko ,kratak je dan . Priroda je super .  Voznja off-a extra. Put nema krivina i pezo moze da nas obilazi bez problema  ;D . Bice super druzenje i ako se organizujemo neki dobar rostilj .

      Ako nesto  uspemo da organizujemo ovim putem bih pozvao Search da nam se pridruzi i uveri se sam kako voze i uzivaju primitivci , huligani i horde zla . U znak mog primitivizma i bahatosti ponudicu ti moj motor(ako znas da teras) tako da bar jedan dan neces morati da sanjas tdm-a . Ponuda je ozbiljna .

      Pozdrav svim drugarima , braci ili kako vec !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja