Jump to content

Moto Zajednica

Priveden biciklista zbog nasilničke vožnje, ~3 promila

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
NOVA.RS

Pripadnici saobraćajne policije u Somboru, tokom redovne kontrole, zaustavili su juče u Bezdanu...

 

Rebnuo bih ja njega sa dve nedelje zatvora, za nauk drugima. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Davno bilo...ima 25 godina sigurno. Pričam drugaru, sinoć u Obrenovcu patrola kod hotela zaustavila biciklistu, vraća se sa pecanja, okačio par šarana na guvernal (volan), duvao i pisali mu kaznu.

Kaže on, nije to ništa...pre par dana udes kod piramide (Nbgd) uveče, skupili se ljudi, izašli iz kafića, došla policija, jedan lik se naslonio na kola, oni njemu duvaljku, pijan ! Pita policjac, koji si auto vozio ? Kaže lik, ja nemam kola, sedeo sam u bašti kad je puklo, pa došao da pomognem...:sampion:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: prodat :(

Slicna prica pre 10ak godina u vreme sabora u Guci. U to vreme standardno prave levak na ulazu u Cacak i svi duvaju i prolazi peske lik, komiran od alkohola, ista prica.

- Koji si auto vozio?

- Nisam vozio, idem peske.

- Pa sto duvas onda?

- Pa ti si me zaustavio i gurnuo duvaljku...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: prodat :(

Al da se vratimo na temu. U isto to neko vreme (pre 10ak godina), moj komsija, lokalni alkos, ide biciklom od kafane do kuce (cca 300 metara) i negde ga tu zaustave, vide o cemu se radi i izduvaju mu gume da ga nateraju da odpesaci. On svrati kuci, uzme pumpu, naduva gume i nastavi ka sledecoj kafani. Oni naravno vide, stignu ga i zalepe mu kaznu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1030 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Ja se bojim biciklista kao vatre!

Na teritoriji Stare Pazove sam imao dva "rušenja" biciklista. Tačnije obojca su bili toliko pijani da su mi udarali u kola i padali. Prvi nije mogao da drži pravac pa me je udario bočno i pao, a drugi me je stigao u zadnji branik. 

Jedan od njih je bio toliko pijan da nije mogao da stoji, a drugi put su se nekom čiči razbile flaše sa pivom (pune), što ga je posebno ražalostilo.

Naravno, ovo se desilo u razmaku od nekoliko godina, nije bio karambol.:D

Ali kad ljudi vide kola i oboren bicikl odmah staju na stranu "slabijeg". Zato pamet u glavu i oprezno sa njima!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Aj da pitam posto ne znam, pod nasilnicku voznju se podrazumeva voznja u prepijanom stanju? Jer vest nasilnicka voznja biciklom razmisljam mozda glovo na elektrobicikli prosao kroz dva crvena

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Inače, saobraćajac može da zaustavi i pešaka i da zahteva da duva. I kazne uopšte nisu male, nego se to valjda vrlo retko događa kod nas (da testiraju pešake na alkohol), pa većina ljudi i ne zna.

Promenio član antir3ality

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 951 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
Pre 5 sati, drmilan_ je napisao:

Aj da pitam posto ne znam, pod nasilnicku voznju se podrazumeva voznja u prepijanom stanju? Jer vest nasilnicka voznja biciklom razmisljam mozda glovo na elektrobicikli prosao kroz dva crvena

Slovo zakona: Pod nasilničkom vožnjom smatra se upravljanje vozilom u stanju potpune alkoholisanosti (više od 2,00 mg/ml).

Dodao bih da se guranje bicikla ne smatra upravljanjem vozilom u saobraćaju na putu, tako da je to odgovor na nepostavljeno pitanje.
 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Zakon nije usavrsen u toj oblasti. Biciklisti placaju kazne kao vozaci automobila za alkohol koje su 120 000+ hiljada dinara. Kod nas to budu mahom gradjevinci koji rade za 2000 din dnevno i svrate na pivo. Ne opravdavam pijane u saobracaju ali iskljuci ga bre ili drugu kaznu odredi jer opet da bi bio biciklista ne treba da polozis PSP. Kod nas vec po drugi krug  za nekoliko meseci jedni isti biciklisti bivaju zadrzani do otreznjenja jer nasi saobracajci na njima prave rezultate. Znaci smisli drugu kaznu, ovi sto su socijala placace kazne od socijalne pomoci opet od nasih para ovi drugi ce u zatvor opet na teret budzeta 1000 din dan. A ovi sa elektricnim trotinetima se lome samo tako ali posto ih nema u zakonu ispada isli pesice a ovamo oguljeni ko secerna repa. Treba usavrsiti zakon... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1914 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Ovi na trotinetima su isti kao elektro biciklovi,a pijani na biciklu nisu isto kao pijani za volanom.A svi ovi su zajebani kad pocnu da savrljaju putem,izlecu iz sporedne ulice,ili voze levom stranom da skrate putanju.I po vrh svega se svadjaju kad im trubis.

Promenio član cezarpa
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx
Pre 13 sati, drmilan_ je napisao:

 Jer vest nasilnicka voznja biciklom razmisljam mozda glovo na elektrobicikli prosao kroz dva crvena

Ti što voze dostavu po BG voze kao kamikaze. Kroz crveno, kontra smer, po trotoaru, sredinom žute trake, . . . kako god im odgovara. Gori su od motociklista 10X, i ništa. Niko ih ne kažnjava. :neznam: Da ga  . . bem o čemu se tu radi!? :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja