Jump to content

Moto Zajednica

A recimo Peščara u Nedelju? :)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Kao sto naslov kaze, ima li zainteresovanih da se ponove putesestvija po pescari od prosle godine...ja nisam bio, i morao bi da ide neko ko jeste, jer ne znam put do tamo  ;D ...ali sam zainteresovan da se ide...

 

U obzir dolaze enduro motorcikli...i poneki ludak sa supermotoom, kao ja npr :D :D :D. Meni bi odgovarala nedelja, a i ljudi koji idu na Rajac u subotu bi mogli da idu...naravno, sve ovo pod uslovom da bude ok vreme (da ne bude magle i sl.).

 

Pa hajde...javljajte se ako ima zainteresovanih :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Eto...to je vec dvojica :). Ceshe, da li si ti bio prosle godine, znas kuda se ide i koja je ruta tamo zanimljiva za proci?

 

Ako nisi, bilo bi pozeljno da ide neko ko je vec isao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Hummm....klincezo...a ono samo enduro motorcikli?

 

Ne znam da li je ostalima koji nisu videli slike iz pescare od prosle godine jasno, ali ja planiram silazenje sa puta, i voznju po prostranstvima pescare...znaci offroad, ne hard offroad, ali offroad :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Ooooo...pa ispravi onda motor ispod imena...da se zna :)

 

A na svakom je ponaosob da odluci gde ce...meni licno Pescara zanimljivija, pa cu ici tamo...(te penzionerske ture me ne privlace  ;D ) 

 

Dovoljno mi bar jos jedan samnom da ide (koji po mogucstvu zna kuda idemo  ;D - ako ne, snaci cemo se)...svi ostali koji zele da se prikljuce su dobrodosli :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

:D pa moje su race kisne gume, tako da ce malo 'vatati :D...sigurno ne kao kramponke, ali snaci cu se :D

 

E...da...pozeljno bi bilo da neko od nas ima navigaciju :D :D :D

 

Sta je, samo ovo, niko vise avanturistickog duha? Eeeee, prop'o ovaj forum  ;D ...odsad samo "sirimo bratstvo i jedinstvo i berimo cvece" ture :D

 

Hajde ljudi, nije to bog-zna sta...svako sa bilo kojim soft-endurom moze da ide...prosle godine isli ljudi sa Afrikama, V-strom-ovima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Evo linka prosle voznje...ja sam mislio da odemo do Devojackog Bunara (oni su pominjali neki restoran Plava Dama)  putem, i tamo se upustimo u off-road...:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=5849.60

 

Aj'mo enduristi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Znam ja gde je Devojacki bunar, to je posle Panceva sa desne strane, na putu za Vrsac, pre Uljme i Banatskog Novog Sela...najbolje mozda da odemo do tamo, pa cemo se dogovoriti gde i kako...posto imas navigaciju, nije problem...samo se upravimo, i vozi :D...

 

Pogledacu ja mapu malo bolje, ali nemam sad vremena, evo me nesto spaknam po kuci :). Ti ako stignes, pogledaj.

 

Ja cu verovatno u Subotu zvati Bobana i znacu tacno gde, sta i kuda...pre toga ne mogu, pun sam obaveza...

 

Ceshe, izgleda samo ja i ti (i mozda klinceza, ako ne ode na Rajac)...i mozda se jos neko prikljuci...

 

Pozvacu ja jos par ljudi ovako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Više volim brdo ali Peščara mi deluje interesantno a i nikada nisam bio, ja bih išao sa KLE500 ali ajde da vidimo do nedelje.

Nemam problem toplo, hladno, vozim sve do 5 stepeni bez problema.

Navigacija je tu a pogledaću da nemam i neku kartu kojim slučajem imam ih oko 15.

Znam da imam Rajac ali za peščaru nisam siguran.

Sa obzirom da vozim soft offroad gume koji su se potrošile tokom ove godine (nove su odavno u garaži  :D) ne bi bilo dobro da ima blata i nekog gliba.

Ni to mi nije problem ali sam više puta probao i ukapirao da ja nemam motor a ni gume za blato i glib.

Pitaću i jednog drugara sa XTZ660R ako bude zainteresovan.

Potvrdjujemo sve u subotu tokom popodneva.

Kada je plan da se krene u nedelju i odakle?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Zainteresovan sam za odlazak u peščaru ali dok se ne dogovori vreme i mesto polaska ne mogu da kažem da li idem.

 

Na sajtu freebiking imaju tri opisa puta kroz peščaru sa kartom i sa trek-om za sva tri.

 

http://www.freebiking.org/Atlas/VBG/deliblatska_trekovi.html

 

Na tom sajtu ima mnogo veoma interesantnih tekstova koje su prošli fribajkeri, a iste ture su interesantne i za enduraše.

 

Pogledajte, može biti korisno.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Više volim brdo ali Peščara mi deluje interesantno a i nikada nisam bio, ja bih išao sa KLE500 ali ajde da vidimo do nedelje.

Nemam problem toplo, hladno, vozim sve do 5 stepeni bez problema.

Navigacija je tu a pogledaću da nemam i neku kartu kojim slučajem imam ih oko 15.

Znam da imam Rajac ali za peščaru nisam siguran.

Sa obzirom da vozim soft offroad gume koji su se potrošile tokom ove godine (nove su odavno u garaži  :D) ne bi bilo dobro da ima blata i nekog gliba.

Ni to mi nije problem ali sam više puta probao i ukapirao da ja nemam motor a ni gume za blato i glib.

Pitaću i jednog drugara sa XTZ660R ako bude zainteresovan.

Potvrdjujemo sve u subotu tokom popodneva.

Kada je plan da se krene u nedelju i odakle?

 

Pa polazak bi bio u nedelju oko 9-9:30h max iz Beograda, i vracanje odande dok jos sunce sija (znaci max 16:30 polazak natrag) da se ne bi posmrzavali :).

 

Gliba i blata sumnjam da ima, nije dugo bilo jace kise, tako da nemoj da brines...ako ja prodjem sa mojim gumama, proci ces i ti :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Pa polazak bi bio u nedelju oko 9-9:30h max iz Beograda, i vracanje odande dok jos sunce sija (znaci max 16:30 polazak natrag) da se ne bi posmrzavali :).

Gliba i blata sumnjam da ima, nije dugo bilo jace kise, tako da nemoj da brines...ako ja prodjem sa mojim gumama, proci ces i ti :).

Ok odgovara vreme, potvrđujemo sve u subotu tokom popodneva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12309 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nisam vam neka pomoć u "akciji", ali bio sam po Deliblatskoj peščari službeno više puta na više dana pre dosta godina, tereni su fenomenalni za neki enduro, dosta peščanih staza, sa strane grmlje, blata koliko voliš, travnatih padina sa brežuljcima na sve strane...vetar stalno duva i nosi onaj pesak, tako da bez dobrih naočara ne polazite.

Devojački bunar je baš kao sa filma "Ko to tamo peva" :D, ima puno stada sa ovcama i krupnijom stokom koja slobodno pase i luta, pazite da ne "poljubite" koju, ne daj bože.

 

I još jedna stvar: Peščara je stvarno velika, pazite da se ne izgubite, ne šalim se.

E, još da dodam da je GSM signal slab i ne pokriva celu Peščaru, imajte i to na umu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

    Ja jos nisam siguran ali bih se rado prikljucio. Znacu tacno sutra uvece , idem ili ne . Napisite tacno vreme polaska i mesto . Pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja