Plattner Motors 134 Napisano pre 8 sati U prolazu, 57 postova Lokacija: Beograd, Novi Sad Prijavi odgovor kao problematičan 1 hour ago, ske said: Vasa azurnost se ogleda i u tome da na post odgovaras posle 6 meseci. Dolazimo kod vas jer smo prcija sa 10 radnji u celoj zemlji. pozdrav... Nemam zelju da ovde ulazim u rasprave, situaciju resimo direktno s klijentom, a ukoliko neko nije zadovoljan, uvek je na raspolaganju mejl adresa motors@plattner.rs. Danas su mi kolege rekle da je Djole bio pre neki dan, pa sam se setio njegovog komentara, zato sam sada napisao. Nadam se da ce porasti trziste (vise bajkera s vecom kupovnom moci), te ce to automatski kreirati potrebu za vise radnji i izbora. Pozdrav Citat Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...
Plattner Motors 134 Napisano pre 8 sati (promenjeno) U prolazu, 57 postova Lokacija: Beograd, Novi Sad Prijavi odgovor kao problematičan 32 minutes ago, Skyrunner said: Kako god, ali ovakav ad hominem odgovor je nešto što mi je vrlo zanimljivo Bravo, neko ce nauciti novu sintagmu. Promenio pre 8 sati član Plattner Motors Citat Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...