Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na Rajac, subota 25.10.2008.

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Vule , Hornet i RS drago mi je da isto mislimo iako nismo razgovarli uopste na tu temu .

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

.Od Avale do Rajca su nas preticali kamioni i kola samo smo od traktora bili brzi i nije bilo nikakvih problema .

       Pozdrav svima !!!

             

 

E ovo si extra rekao. Niz planinu smo se spustali 10km/h, ili manje, zbog uslova naravno. Svi automobili su cekali znak motoriste ili lepu preglednost da nas obidju.

 

Mogu jos da pridodam da je svaka voznja umerena i prilagodjena uslovima puta.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

Mikulanac i hornet su rekli sve. Dripac je dobro prosao, jer je naisao na normalne ljude, koji nisu pijani i nenormalni, i koji su se obuzdali, iako su im zivoti, minut-dva pre toga, bili ugrozeni, a to ne kazem pausalno! A s' obzirom, da se i on izjasnio kao bajker, pretpostavljam da se tako ponasa i na dva tocka, tako da mi se namece zakljucak, da NAS ljudi dozivljavaju bas po TAKVIM, bahatim tupadzijama, koji ne razmisljaju o posledicama svojih postupaka, tako da je ustvari DOBRO DELO ucinjeno, po kome je, svaler u najavi, saznao da ima i dobrih bajkera, koji postuju propise, i ne ugrozavaju druge ucesnike u saobracaju! U svakom slucaju, sve je moglo da se zavrsi mnogo gore, kako po nas, tako i po tog usranca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

Moje skromno misljenje, koje ne vazi nista:

 

Preterano bi bilo da smo mu izbusili gume, spalili auto, njega pretuki i golog vezali za drvo a devojku silovali.

 

 

Salu na stranu, ne mozemo biti prijatelji sa svima, a posebno ne sa onima koji zele da nas ostete/ubiju. Ako vec nemaju postovanje neka imaju strahopostovanje a  ne odgovriti budali je isto toliko lose koliko i odgovoriti.

 

Ugled cemo podici mnogo vise i bolje ako mi uvek reagujemo ispravno - da namerno ne ugrozavamo druge i sebe i da priznamo gresku ako je vec napravimo.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Preterano bi bilo da smo mu izbusili gume, spalili auto, njega pretuki i golog vezali za drvo a devojku silovali.

 

Ili da smo njega silovali.  ;D

 

Ok. ajd sada neka slika. Pa nece valjda ovaj pajster da obelezi nasu turu?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Uh ne znam samo sta bi mu se desilo da je to uradio u Americi.... :) uuuuuuuu  Prodje me neka jeza..... hehehe  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Po meni i mojoj masti dve varijante...

1. Izvadi kljuc i baci na njivu sto dalje mozes

2. Baci ga u gepek, zakljucaj a ribi polomi kljuc u bravi i pusti je da ga vozi do kuce

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 701 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Ma video sam ja vama krv u ocima jos na prosloj turi! Zato nisam ni hteo ovaj put da vozim sa manijacima... ;D ;D ;D

 

 

Sa ekipom sam vozio prethodne dve ture i mogu da kazem da je ponasanje u voznji i postovanje drugih ucesnika u saobracaju bilo uvek za svaku pohvalu tako da samo mogu da zamislim sta je lik sve radio kad ih je toliko izveo iz takta. Ne kazem da tako treba i da treba teziti obracunu ali znajuci ih verujem da u tom trenutku nije moglo blaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ovako, kakav je epilog dogadjaja? Lik je otisao kuci izubijan i garant mrzi motorcikliste toliko da ce nekad nekome nesto uraditi lose.Ako neko sazna ime i adresu tog lika iz Pezoa, licno bih otisao da mu se izvinim u ime svih nas ovde.

Ma jok, voli nas, samo se folira!  ;D

I ja bih sa tobom da mu se izvinim sto me je isekao,i izgurao pored puta! Kasno sam stigao, momci su ga vec pustili da ode !  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Pablo, zaista podrzava tvoju poentu i u ime svih ucesnika mislim da se svi slazu sa njom, ALI...

Pun mi je K.... vise truda oko toga dali ce neki iskompleksairani likovi, a ima ih mnogo po putu i u zivotu, da me vole ili ne. Neznam dali je gore kad sam u kolima ili na motoru. Niko ne j... nikog ni 2% i to me uzasava. Godinama pokusavam ( i necu odustati ) da na fin i kulturan nacin izadjem na kraj sa kretenima koji su nezadovoljni svojim zivotima i pokusavaju da se ubiju po putu. I to je samo njihov problem, ali kada to pocinje da meni stvara problem, moram da odgovorim. Nekada sam pokusavao na fino, ali sam uvek nailazio na nerazumevanje i to se zavrsi ruzno, i nekako uvek ja izadjem sa nekim ruznim osecajem u stomaku, dok nisam poceo da se spustam na njihov nivo jer sa kretenima mozes samo na "kretenskom". Nije lepo znam i neprilici mi, ali... neznam sta se desava ali valjda vise nemam onaj osecaj ruzni. Zakon dzungle valjda, sta li je, pa ja tu kao primat, jbg.

Poslednjih par vikenda sam se prikljucio ovoj BJB zajednici i druzenju sa ovim divnim ludima, i moram priznati, za mene, otkrovenje. Naisao sam na gomilu ljudi poput mene na jednom mestu, nisam ni znao da ih toliko ima. Svi su nekeko istomisljenici, svi se postuju, nema razlika, kultura bre... ;)

Ono sto je mene iznenadilo to je postovanje propisa, postovanje svih u saobracaju, jednostavno postovanje prema svemu i svakome. A raznih nas tu ima, ali slozni kao jedan. Pa zar to nije poenta drustva uopste, svi za sve i nikome lose. Nama dobro, a nikome zlo.

Ja sam porodican, ozbiljan covek, otac dvoje dece, svasta radio i svasta uspeo, ali ova druzenja sa ovakvom ekipom mi je jedan od vecih uspeha i veliko zadovoljstvo, a smatram da sam veliki hedonista i pokusavam da uzivam u svakom momentu zivota, a ovo je stvarno uzivancija. I kao clan BJB-a ne bih se slozio oko izvinjavanja jednom ........(kobejagi vozaca i motoriste), nije taj nista u zivotu uspeo kada nema postovanja  nipremakome i nije zasluzio da ga ikada vise iko pomene. Treba pominjati nas koji smo se pokazali na visokom nivou. I isticem, mi smo ti koji smo bitni, ko nas mrzi nema mu pomoci, to je cista zavist i iskompleksiranost.

Veliki pozdrav celoj ekipi i nedajmo se isprovocirati jer niko od nas to ne zasluzuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

braco evo i ja nesto da kazem sto se tice ovog incidenta posto sam ga ja prvi povukao za nos, braca su isla u organizovanoj koloni i vozili na putu koji je prilicno za*eban za brzu voznju na dva tocka dok je sdruge strane cetvorotockasima zezanje, slazem se sa svim komentarima i dobrim i losim ali braco mi nismo krenuli na taj put organizovani da zustavljamo ljude po ulicama vadimo is kola i maltretiramo nego da zajedno bratski uzivamo, ali braco kad se u trenutku desi ovako nesto pa koji je taj koji ce u tom trenutku razmisljati o takvom kretenu dali ce dobiti batine ili nece naravno kad nije on prvi razmisljao da je mogo da me toliko ugrozi (vecinu nas)  pa cak da dodje i do najgoreg sto bi recimo ja razmisljao da on nedobije neku vaspitnu, a mogu vam reci braco da smo u toj situaciji postupili vrlo korektno snjim s obzirom kako je mogao da prodje od svih nas, i zato mislim da oni koji nisu bili tu i neznaju tacan dogadjaj neznaju ni tacno kako je to namo izgledalo, opet napominjem da je ta grupa brace koja je bila na rajc nije krenula u takvu organizaciju da bi imali probleme na putevima..............................RESPECT!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

da braco zaboravio sam da kazem a i vi ste ga vecina culi, NEMOJTE DRUGOVI JA SAM KOLEGA, izgleda da je nepoznati brat bajker hteo da nas skloni puta, a da je brat bajker (a da je brat bajker kao sto je rekao da je) mozda bi nas zustavio i ponudio turu pica a ne letenje u njivu, zato ja mislim da ovo i netreba puno komentarisati, razmislite o tome sto je rekao (NEMOJTE DRUGOVI JA SAM KOLEGA)  sve ce vam biti jasno...................pozdrav za svu bracu..............RESPECT!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Nisam bio na ovoj turi, nazalost, zato se i ne oglasavam po ovom konkretnom dogadjaju. Ali sa istom ekipom sam isao na Djerdap i na Goch, ponasali su se krajnje kulturno i posteno. Cak nas ej jedan muflon isekao u V. Banji sa motorom, pa ga niko nije spopadao niti ista slicno. Tako da, siguran sam da je vozac pezoa prosao sjajno kako je zasluzio, jer on je rizikovao zivote ljudi koji mu nist anazao nisu ucinili, iz cistog hira, pa zar je trebalo cekati da bas zgazi nekoga?! Malo li je nasih upoznatih i neupoznatih prijatelja ostavilo zivote po putevima Srbije bas zbog takvih budala. Oni nisu otisli za njim njegovoj kuci, samo su mu skrenuli paznju da se ne ponasa tako. Ne treba se svetiti, ne treba maltretirati, ALI SE DEFINITIVNO TREBA BRANITI!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

 

Ako neko sazna ime i adresu tog lika iz Pezoa, licno bih otisao da mu se izvinim u ime svih nas ovde.

 

 

U moje ime nemoj...

 

Mene su ucili da se izvinjavam kada uradim nesto pogresno ili nekom nanesem neku nepravdu. Izviniti se ovom magarcu u ime bajkera bi njemu dalo za pravo da se tako ponasa i ubuduce, odnosno pokazalo bi mu da je dobro postupio kada je sekao kolonu i pokusavao ubistvo nasih drugova.

Jedino ako te nisam razumeo, pa bi mu se izvinio jer su momci bili blagi :)

 

Sto se tice imidza motorista on se gradi svakom akcijom ali i svakim incidentom. Ono sto je na nama da ucinimo je da se maksimalno prikazemo u dobrom svetlu (deda mrazovi, davanje krvi, akcije za bezbedan saobracaj...) ali i da, pa i po cenu upotrebe sile, nateramo ljude da nas postuju, pa i da nas se plase. Cak i da je ovaj incident bio veci (da je doslo do prebijanja ili slicno) i da je doslo do medija o bajkerima bi se pricalo da su agresivni, zli i slicno, ali bi svako dobro razmislio pre nego sto ce da presece kolonu...

Stvari mozemo da promenimo na bolje samo kao respektabilna grupa, koju ljudi postuju i smatraju za ravnopravnu, a to se nece postici ako se kao pic*e izvinjavamo idiotima.

 

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

@Pablo,

izvinjavam se za moj predhodni post, nadam se da si shvatio da sam pokusao da se nasalim. A sad malo ozbiljno.

Takodje sam kao i nas prijatelj Daki ( a i mnogi drugi), ozbiljan covek, otac dvoje dece, i ponajmanje incidentna licnost.

Onog trenutka kada sam odlucio da zalepim BJB nalepnice na motor ( i auto), shvatio sam da,  to povlaci sa sobom i odredjenu odgovornost, odnosno svestan sam da svojim ponasanjem u saobracaju predstavljamo celu zajednicu. Pre ovoga,nikada u zivotu nisam bio clan necega, jednostavno ne volim  "dresove". To vec dovoljno govori o tome sta ja mislim o BJB, i naravno da sam ponosan na sve akcije do sada.

Sto se ovog malog incidenta tice, mislim da je od vise ucesnika ove voznje receno dovoljno da se stvori neka realna slika sta se, i kako, stvarno desilo, pa mislim da nema potrebe vise diskutovati o tome. Nazalost nisam zapamtio registarski broj tablice, osim da su valjevske. Kad malo bolje razmislim, izvinjenje bi bilo pravi potez! Momak bi pamtio to mnogo duze nego bilo sta drugo, pa cak i da je stvarno dobio batine

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Samo zamisli scenu koju bi verivatno pamtio za ceo zivot?

 

Dolazi 20ak BJB-ovaca u Vljevo. Parkira ispred firme gda su parkirani i plavi sluzbeni pezoovi. Odlaze u zgradu, nalaze doticnu licnost i svi zajedno u troglasu izgovaraju?

IZVINIIIII !!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

Samo zamisli scenu koju bi verivatno pamtio za ceo zivot?

 

Dolazi 20ak BJB-ovaca u Vljevo. Parkira ispred firme gda su parkirani i plavi sluzbeni pezoovi. Odlaze u zgradu, nalaze doticnu licnost i svi zajedno u troglasu izgovaraju?

IZVINIIIII !!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Dok hor momaka peva 'Internacionalu', Bane urucuje buke karamfila a Boki bonbonjeru sa crvenom masnicom i kovertom 'cokoladu za sina'. Rone se krokodilske suze.

 

Pure 1%

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Nisam ni na koji nacin povezana sa ovim izletom, ali u potpunosti podrzavam Pablove stavove. Mozda vama koji ste isli to ne deluje tako, ali jako ruzno su delovala vase izjave o tom dogadjaju po povratku. Ova prica se godinama gradi u pozitivnom smeru i mnogi su ponosni na BJB i to sto ucestvuju u njegovom razvoju i zajednickim humanim akcijama. Niko od njih ne zeli da se stidi da kaze da je clan BJB-a, jer je jedna grupica uzela pravdu u svoje ruke i ponela se primitivno. Klasicna psihologija gomile, kao huligani! Mogu da razumem novu BRACU, koja verovatno nisu dovoljo upucena u celu pricu, ali stare clanove i akcijase koji su se poveli za "novim vodjom" NE! Sta vam je bre ljudi, ja sam mislila da ste pristojni i pametni momci na osnovu svega sto sam do sada procitala i verujem da ste se zaneli i poveli za izvesnim primitivnim stavovima, ali pobogu nemojte sada kada se distancirate poricati da ste se spustili na vrlo nizak nivo i lose odreagovali. Sta zelite da postignete tako, sem da nas smatraju bandom? Mislim da na ovom forumu nema mesta za 1% ideje i stavove.

 

P.S. Ubedjena sam da zbog ovog mog posta nikada necu dobiti RESPECT!!! niti biti jedan od BRACE, i moram priznati da mi je jako drago zbog toga! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

 

P.S. Ubedjena sam da zbog ovog mog posta nikada necu dobiti RESPECT!!! niti biti jedan od BRACE, i moram priznati da mi je jako drago zbog toga! ;D

 

 

Hoces, hoces, pre ili kasnije i to prvi put kada budes vozila sa BRACOM :D

 

Pozdrav i mesiv rispect

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 Search jedno pitanje za tebe : Da nisi ti slucajno sedela kao suvozac pomenutog ubice u pomahnitalom pezou ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

 Search jedno pitanje za tebe : Da nisi ti slucajno sedela kao suvozac pomenutog ubice u pomahnitalom pezou ???

 

Ma zavera bre :D  Ne nisam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

 Search jedno pitanje za tebe : Da nisi ti slucajno sedela kao suvozac pomenutog ubice u pomahnitalom pezou ???

 

Ma jok brate mikulinac, ona samo ne voli ova nasa macho BRATE RESPECT sra**a :D i misli da smo nalozeni ulicari bez mozga :D.

 

Na zalost nije jedina  :D.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

 Search jedno pitanje za tebe : Da nisi ti slucajno sedela kao suvozac pomenutog ubice u pomahnitalom pezou ???

 

Ma jok brate mikulinac, ona samo ne voli ova nasa macho BRATE RESPECT sra**a :D i misli da smo nalozeni ulicari bez mozga :D.

 

Na zalost nije jedina  :D.

 

 

 

Ili na SRECU! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

 Search jedno pitanje za tebe : Da nisi ti slucajno sedela kao suvozac pomenutog ubice u pomahnitalom pezou ???

 

Ma jok brate mikulinac, ona samo ne voli ova nasa macho BRATE RESPECT sra**a :D i misli da smo nalozeni ulicari bez mozga :D.

 

Na zalost nije jedina  :D.

 

 

 

Ili na SRECU! :)

 

Vidis kako je lakse kada si deo usamljene gomile :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

  Sretan sam sto sam bio deo te grupe i smatram da je on idealno prosao sa obzirom na posledice koje je mogao da izazove.

      Verujem da ce se svi prisutni koji su bili tamo a i oni koji samo ovo citaju sloziti samnom.OH nikako da zavrsim.Od Avale do Rajca su nas preticali kamioni i kola samo smo od traktora bili brzi i nije bilo nikakvih problema .

      Pozdrav svima !!!

 

 

Apsolutno podrzavam!

 

Baja je vozio ribicu sluzbenim kolima, kajla oko ruke, vrata, frizurica, cepa muzika iz kola, sve same osobine lokalnog djilkosha. Jos kad je zaustavljen, baja je probao da bude bezobrazan i mnooogo je dobro prosao s obzirom sta je napravio. Bane, Boki i Vule (koji su prvi stigli) su iskulirali retosa za medalju. Svako bi pao u iskusenje da malo istranzira ma koliko bio miran i stalozen. Evo sad kad vidim sve ovo, jos mi je draze sto sam imao cast da se vozim sa ovakvim ljudima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja