Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD - GOČ 19-10-2008 UTISCI SA PUTOVANJA

Recommended Posts

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

a ako izvredjam ostale na toj zgodi jer i sa njima moramo da se mirimo. A da ih vodimo sa nam u zezanje. Ma napravicu VIP party za sve

E tu sam vas cekao i time sam se godinama bavio ;) Bice to gala, audio vizuelni spektakl za skakanje, pijancenje, bludnicenje i uzivanje ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

ma kakve zene, i ti i ja potajno znamjo da je tvoja devojka potpuno u pravu oko onoga,  kad te uhvatila ponovo na forumu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

ma kakve zene, i ti i ja potajno znamjo da je tvoja devojka potpuno u pravu oko onoga,  kad te uhvatila ponovo na forumu...

E sto jest jest, svi smo mi pomalo......BJ motoristi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

e ljudi,moji,citam sve ovo i prosto sam

ponosan sto sam bio deo ekipe.

Dozivljaj za pamcenje.Pa jel ste videli

sve one snajke sto se obrcu za osinjakom.  ;D

Lepo BRE,oko srca BRE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Drugari,

jedno pitanje...

Kolika je bila prosecna i maksimalna brzina na putovanju?

Vrlo me zanima da li bih sa kineskim konjicem od 150 ccm bio u stanju da ispratim tempo i da ne usporavam ekipu...

 

 

Pozdrav Nebojsa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12309 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma bilo je nekoliko motora od 125 ccm, Saxi sa skuterom Grand Dink, RIP sa Princom od 125...ne mogu više da se setim a pažljivo sam pratio akciju.

 

Sad mi nešto pade na ovu moju pametnu glavu, mislim ideja:

 

Od sad kod upisivanja na liste sigurnih učesnika sličnih akcija napišite i kojim motorom idete, napr. Forrest Gump, Jinlun 250 ccm, tako da će oni neodlučni imati pravu sliku o svojim mogućnostima ili nemogućnostima da isprate akciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Drugari,

jedno pitanje...

Kolika je bila prosecna i maksimalna brzina na putovanju?

Vrlo me zanima da li bih sa kineskim konjicem od 150 ccm bio u stanju da ispratim tempo i da ne usporavam ekipu...

 

 

Pozdrav Nebojsa.

Za ovu voznju ti i ne treba vise od 150ccm,

vazno je uzivanje,otvoris pivo,srces lagano,samo

pazi da se ne zagrcnes,mislim,zavisi od kvaliteta

puta.Ako ima rupa MOZ' se ispolivas.Ma djiiiiiiiii

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Drugari,

jedno pitanje...

Kolika je bila prosecna i maksimalna brzina na putovanju?

Vrlo me zanima da li bih sa kineskim konjicem od 150 ccm bio u stanju da ispratim tempo i da ne usporavam ekipu...

 

 

Pozdrav Nebojsa.

Da si chitao celu temu ovo bi prochitao jer je to ovde Mikulanac sasvim lepo objasnio.Brzina pri dolasku je.....Brzina pri odlasku je..........Necu da ti napisem ;D Citaj malo.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Majku mu, ili sam ja corav, ili mi se cini da svkome pise ispod slike sta vozi?! (A mnogi su morali da ture ponos pod straznji deo pa da napisu, pa dajte onda bar koristite!!)  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Nebojsa , poenta celog puta je biti deo grupe , druzenje , razmena iskustva. Nebitno je koji motor imas jer se grupa krece maximalnom brzinom najsporijeg ucesnika . Do Rajca mozes i trotinetom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Da si chitao celu temu ovo bi prochitao jer je to ovde Mikulanac sasvim lepo objasnio.Brzina pri dolasku je.....Brzina pri odlasku je..........Necu da ti napisem ;D Citaj malo.........

 

Druze, u pravu si, temu nisam procitao, priznajem...

 

 

PROGUTAO SAM JE koliko su dobri tekstovi i slike, a najbolja od svega je atmosfera medju drugarima sa foruma.

 

Ono sto je Mikulanac napisao je prosek na celom putu (svih 4,5 odnosno 5 sati), a mene zanima na pojedinim deonicama. Npr ako se negde islo 100 km/h a negde 40 prosek bi opet mogao da bude tih 50 i kusur km/h, a za mene bi bilo neizvodljivo da pratim grupu... Zato sam i napisao

...

Vrlo me zanima da li bih sa kineskim konjicem od 150 ccm bio u stanju da ispratim tempo i da ne usporavam ekipu...

 

ne bih li dobio konkretan odgovor.

 

 

edit: U medjuvremenu je napisano par odgovora...

 

Slazem se da je najbitnije druzenje i sve ostalo, ali jbs druzenje ako me svi zezaju sto sam najsporiji, pa posle moraju i pivo da mi plate (tema za vredjanje).

 

Pozdrav, Nebojsa

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Da si chitao celu temu ovo bi prochitao jer je to ovde Mikulanac sasvim lepo objasnio.Brzina pri dolasku je.....Brzina pri odlasku je..........Necu da ti napisem ;D Citaj malo.........

 

Druze, u pravu si, temu nisam procitao, priznajem...

 

 

PROGUTAO SAM JE koliko su dobri tekstovi i slike, a najbolja od svega je atmosfera medju drugarima sa foruma.

 

Ono sto je Mikulanac napisao je prosek na celom putu (svih 4,5 odnosno 5 sati), a mene zanima na pojedinim deonicama. Npr ako se negde islo 100 km/h a negde 40 prosek bi opet mogao da bude tih 50 i kusur km/h, a za mene bi bilo neizvodljivo da pratim grupu... Zato sam i napisao

...

Vrlo me zanima da li bih sa kineskim konjicem od 150 ccm bio u stanju da ispratim tempo i da ne usporavam ekipu...

 

ne bih li dobio konkretan odgovor.

 

 

edit: U medjuvremenu je napisano par odgovora...

 

Slazem se da je najbitnije druzenje i sve ostalo, ali jbs druzenje ako me svi zezaju sto sam najsporiji, pa posle moraju i pivo da mi plate (tema za vredjanje).

 

Pozdrav, Nebojsa

 

 

 

 

Iskreno,mene je voznja u koloni tesko smorila.A ja sam tek ljude vodio od Balosave.Pokusao sam da vozim 80 km/h ali su svi zaostajali iz nekog razloga.Pa sam opet smanjio izmedju 50 i 60 km/h.A to je za mene uzas. :D Voziti trecom brzinom.Tako da bih se retko odlucio da idem na neko duze putovanje u vecoj koloni.3 do 5 motora i to je super.Ovako,je bas muchno.A ja nisam brz vozac.80-90 km/h.U sustini skoro svi motoriod preko 400cc , optimalno rade na 80-90 km/h.Ako to mozes skuterom da pratis onda je to ok.E sad,ova kolona je isla oko 50 km/h.Za tebe je to sasvim ok.Ipak,na auto putu je,koliko sam cuo,bio dogovor za 80 km/h kao donju granicu.Znaci,auto put bi ti bio maleni problemcic.Tu je potreban skuter od oko 125cc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: BG-Rakovica
  • Motocikl: Honda VT500C

Razlog za zaostajanje je tkz. kasnjenje kolone i desava se za bilo kakvu kolonu ljudi koji pesace ili voze. Svaki pojedinac unosi neko svoje kasnjenje i to utice na svakog iza njega. Ako ljudi ne obracaju paznju da ispostuju rastojanja i dinamiku voznje ( a desi se da neko i nije siguran u voznji ), iako celo vozi ravnomerno, zacelje je stalno na gas-kocnica voznji. Veca kolona veci problemi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Neboisha,

ma slobodno podji na Rajac-samo ako ti se ide.

Kao sto je napisano grupa se upravlja prema najsporijem (ti to sigurno neces biti), a pored toga solidarnost vozaca kod ovakvih voznji je znatno iznad uobicajenog nivoa. ;)

Ako pretrpis bas mnogo uvreda koje se spiraju jedinu pivom-pisi recke, pa ih realizuj kada mozes :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

 

Vrlo me zanima da li bih sa kineskim konjicem od 150 ccm bio u stanju da ispratim tempo i da ne usporavam ekipu...

 

Znaci,auto put bi ti bio maleni problemcic.Tu je potreban skuter od oko 125cc.

 

U pitanju je skuter?coper od 150 ccm,tako da nema problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Moje fotke se upravo penju na ftp... izvinjavam se svima zbog kašnjenja  :'(

Hvala ti za izvanredne fotke prelaska preko pruznog prelaza kod KV-a.Svaka ti chast!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Čehe, brale fotke su fantasticne, postovanje ya ispoštovanje svih u krivini, a i one nocne fotke, svo ono mucenje oko postavljanja aparata, zaista vredno truda

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

svaka cast svima na fenomenalnim fotkama, ima za sada 1.42Gb materijala. Vidim da je Zec napravio folder koji je jos prazan, pa da sacekamo i njega, i onda da se rezze!  ;D

Zao mi je jedino sto su neki drugari smanjivali slike, valjda zbog bandwidth-a, ali vazno je da su tu

bratu Dark-u saljem materijal ( posalji mi adresu na P.P.) , a ostalima po porudzbini!  ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja