Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD - GOČ 19-10-2008 UTISCI SA PUTOVANJA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

pa drugari, evo i linka na YouTube-u - da se sladite :)

 

a ko hoce/moze neka skine i WMV file sa Forrestovog FTPa (107mb)

 

uzivajte!

v

 

Jeb ga ne radi We're sorry, this video is no longer availabl

 

sad radi :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

i da, mala napomena za video:

 

YouTube verzija je ogranicena na 10min tako da ne sadrzi neke delove (skracen je povratak sa Goca do Vrnjacke Banje i setnje kroz Vrnjacku Banju) koje su ostale u WMV verziju na Forrestovom FTPu.

To vam dodje nesto kao Director's Cut ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

A kako ja da gledam sa 31.2 Kbps  :-\

Nisam ni slike video a kamoli video.Svaki dan placam Dimcu pivo da

me pusti da drndam komp.  ;D

Ne gine mi ADSL koliko sutra  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

i da, mala napomena za video:

 

YouTube verzija je ogranicena na 10min tako da ne sadrzi neke delove (skracen je povratak sa Goca do Vrnjacke Banje i setnje kroz Vrnjacku Banju) koje su ostale u WMV verziju na Forrestovom FTPu.

To vam dodje nesto kao Director's Cut ;)

 

extra, brate, to je Vukan's cut!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Ništa mi se ne sviđa angryqg5.gif

 

Ni slike ni društvo ni vožnja ni slike ni društvo a ni vožnja....angryqg5.gif i neću da gledam slike na ftp-u, treba da se ubedačim dibidus, a? sm013.gif

 

Idem u ćošak da patim kad nisam bio s' vama mali086.gif

 

Ja to radim od kad sam na BJB,samo putopise i gledam :)

Ne vredi,sledece putovanje nas dvojica lagano par sati ranije,dok se dogegamo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

E drugari.

Preterali ste....

sada ce Vam ova voznja biti kao poklon devoci...

Tesko nadmasiv!!!

 

Pa sad vidite da li ste to hteli

 

8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

prvo da se zahvalim svoj braci koja su isla i koja nisu isla ali su bili sa nama sve vreme ...u mislima...u srcu...i u dusi  zatim zelim da se zahvalim bratu dark u na fenomenalnom doceku  , klopi naravno jer bez klope i to kvalitetne a uz to jos i super jeftine ovo putovanje i druzenje ne bi bilo to  sto jeste,i naravno koooolaciiiii,hvala i za kompletnu organizaciju i u gradu i na gochu i naravno za turu kroz v.banju jednom recju hvala ti brate dark iz sveg srca ispostovali ste nas maximalno!!!nadam se da su sva braca zadovoljna a koliko vidim jeste i zbog toga mi je srce puno,eee da i nemojte molim vas bre braco da me hvalite toliko pomislice ljudi svasta...svi vi ste zasluzni za ovo putovanje isto koliko i ja jednom recju vi ste ti koji su bili vodje puta svaki od vas je bio deo jednog velikog organizma....setite se samo nocne crvene zmijuge od stopaljki pa ,pa srce mi je bre puno nemam reci sta vise reci sem toga  svaka vam cast braco moja!!!!foreste hvala za ideju za turu  destinacija je bila vrh vrhova svima jos jednom hvala i shvatite da je svaki od vas u ovoj prici  VODJA!!!!i kako ja uvek kazem LET THERE BE BROTHERHOOD!!!!massive respect za sve clanove bjb bratije!!!

ps.otisao sam da spavam jer sam jutros ustao u 06 00 i bio na poslu do malopreeeee .....zzzzz.zzz.zzzzzzzz.zzzzz ;D

IZVINJAVAM SE I SESTRE NARAVNOOOOOOO!!!!! ;D

 

Pa bre, Bane, nisu isla samo braca!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Zao mi je sto ranije nisam mogao da napisem neki komentar o ovom jednodnevnom izletu posto sam se nesto ukocio. Glupo je da kazem bilo sta osim da je bilo extra, mada nema reči koje bi to opisale. Da se zahvalim prvo forrest gump-u koji mi je i rekao za ovaj put a zatim i organizatorima koji su sve lepo organizovali i sproveli u delo. Nadam se da je ovo tek početak i da ce biti mnooooogo više ovakvih i boljih vožnji i da se nećemo zaustaviti samo na putovanjima u Srbiji već i šire sa što više bajkera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Bobane, ajde brate baci to sto imas od materijala na FTP, pa da objedinimo ( znam da imas dosta toga dobrog), i posle da posaljemo bratu Dark-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 701 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Nikola Cruss: Jbg matori nista od onog snomka sto ste snimali u voznji mojom kamerom. Tvoja supruga je izgleda slucajno zumirala i tako je stajalo sve vreme. Bas nista se ne vidi!  :'( :( :'( Imam samo snimke koje sam ja snimao kad smo stajali.

Meni na kompu ne radi dvd pa cu dati ovih dana Vojinu CD,neka on ukloni to sto ne valja.

 

a bas mi krivo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

A kako ja da gledam sa 31.2 Kbps  :-\

Nisam ni slike video a kamoli video.Svaki dan placam Dimcu pivo da

me pusti da drndam komp.  ;D

Ne gine mi ADSL koliko sutra  ;)

 

Da bar platis pivo. :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 701 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Sad nesto razmisljam!!! ??? ??? ???

 

Mogao bi neko ko lepo pise,da sroci tekst (kao putopis) o ovom nasem putovanju i ubaci najbolje fotke,pa da vidimo sa odgovornima da li bi prica o ovoj masovno posecenoj turi mogla na naslovnu. Sigurno ima forumasa koji ni ne ulaze u rubriku PUTOVANjA-IZLETI i bilo bi lepo da vide kako se druze bjb kolege.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ako ova prica ne moze da ide na naslovnu, onda stvarno ne znam koja moze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

ja cu ukratko da opisem sta se tamo desilo, mislim svadba na Gochu-V.Banji, a snimke i slike kad naucim kako

Skupise nas svatove rano na sabajle negde na obroncima Beograda i Avale, smestise nas roditelji (forest i bane) u kolonu, pa ajdek naput, bez furshtuka, bez kafe i rakije, ali ne mogu im zameriti, dug je put...

Lepo nas navozase do tam gde su mladu hteli kupit, malo ladno( e da je bilo kafe i rakije) i jos lepse mi stigosmo, kad nas domacin, mladin otac(Dark) onako Shumadijski , domacinski, prijateljski i bratski (nista mu se neda zameriti i ako smo mi Beogradjani onako ispod oka gledili ;))doceka sa kamerama lepim snashama i velikim delijama banjskim. Upoznasmo se , izljubismo i nazdravismo u pesmi i veselu i nastavismo put da vidimo mladu. Uspu za nepomenuti, malo onako veseli i ludi, padasmo po gudurama Gochkim, al na srecu lude i Bog cuva pa se i ta poslednja deonica puta srecno zavrsi. A kad tamo, mlada. Lepa Vila Gochka i Jezerska. Lepse nista davno ne videsmo. Lepa i osuncana, pa nekima i noge u znak dobrodoslice opra. Vidi se iz odlicne kuce iznikla. Srecni i veseli svatovi pivo iznesose da dusu razgalimo i ovo vidjene proslavimo. Vise svatova Banja davno videla nije. Kad se opijeni lepotom u Banju vratismo a sovra vec uveliko postavljena, sve domacinski specijaliteti ,prste da polizes. Kad tu usta Stari Svat( Vukan) i odrza zdravicu za pamcenje, a svatovi podjipase... au veselja. Pa poikan usta i sa mladozenjine strane roditelj(Bane), pa onako veseo i razgaljen rece i on neku rec, svaka mu se pozlatila, zahvali se bratiji i jos vise domacinu(svaka mu se dala), a drugi roditelj (Forest)(neka se dogovore medju sobom ko je mama, a ko tata) od silnog uzbudjenja umalo suzu nepusti i bez glasa sa osmehom osta. A mi udri po icu i picu do mraka. Lepo bese ponovilo se sto cesce. Moram da dodam samo jednu sitnicu koja mi je sprva oci bola, a posle mi bese jasno, sto su mama i tata sedeli odvojeni, kad vidi cuda. Jedan od njih (ne bih ga pominjao, znace on vec), onako kada se malo opustio, poce se cheskati sa jednim od svatova, pa ja posle primetih kako su ustvari celim putem jako bliski bili (ni njega necu pominjati, i on zna ko je a i mnogi drugi ga u preljubi zatekose). Medjutim primeth ja da usput roditelji i onaj sto ga cheshkashe, svi bre opet zajedno u ljubavi pa mi se da primetiti da je tu ljubavni trokut u pitanju pa mi lakse bese. Nije ni cudo sto necije devojke, ovakvim recima, na ovo nase druzenje i forumisanje prokomentarisashe, kada po ko zna koji put zatekose druga nam po BJB-u za compom: " OPET TI NA TOM TVOM PEDER.... FORUMU"( izvinjavam se, ali samo citiram ono sto sam iz prve ruke cuo).

 Ali i cuvali nas usput ko da smo im iz oka ispali, pa se svi srecni i malo promrzli kuci vratismo. Dao bi im i decu da mi cuvaju ( ma ne salim se, ako bi ste hteli, ponekad, da mozemo ja i zence do bioskopa i to...bio bih vam zahvalan, ali bez bahanalija pred decom).

 

  Ja se malko nasalih, pa mi ne zamerite.

 

Hvala na divnom iskustvu celoj ekipi, moram i ja da izdvojim Foresta, Baneta i naravno Darka.  Na druzenju, na ovakvom nivou, mogli bi mnogi da nam pozavide, ali bi i mnogi u ovoj zemli mogli i da se ugledaju na nas i da vide da je vrlo lako i lepo udruzitise oko nekih lepih stvati.

 

Samo bih jos da pitam, kakve su mogucnosti da neko slozi jedan lep tekst sa slikama i da se to postavi na naslovnu stranu BJB-a, mislim da ovo putovanje to zaistai zasluzuje, da ugleda naslovicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

 

Sad nesto razmisljam!!! ??? ??? ???

 

Mogao bi neko ko lepo pise,da sroci tekst (kao putopis) o ovom nasem putovanju i ubaci najbolje fotke,pa da vidimo sa odgovornima da li bi prica o ovoj masovno posecenoj turi mogla na naslovnu. Sigurno ima forumasa koji ni ne ulaze u rubriku PUTOVANjA-IZLETI i bilo bi lepo da vide kako se druze bjb kolege.

pa nemogu da verujem. A ja se raspisao i to predlozih ali sam spor. Bravo sto isto razmisljamo. Ceo da no tome mislim, ka stignem da napisem utisak i da dam predlog, ali nisam sam. Bravo za ideju i podrzavam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 701 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Mislim Daki da su svi koji su bili sa nama za to da se ovo nadje na naslovnoj. Ali stvarno ova akcija zasluzuje i lep tekst.

 

A ovaj tvoj svedbeni je do  ja....  hahahaha ej umro sam od smeja!!!

 

Samo malo si se ogresio! Nismu nas bez iceg na put uputili.

 

Nadje se tu jedan chicha... Onako star,al visok....dobrodusan! I dadne nam on neki cokoladni ratluk (bananinesto ne znam ni da recem). Domacin coek... Kaze uznite deco,ce vas satru krivine tako gladne. Na! Malo zavarajte stomak.

Tako je bilo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Pa kad videh da od mame i tate leba nema , rekoh daj dase nesto pregrize, nikad neznas sta put nosi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja