Jump to content

Moto Zajednica

ponovo ti automobili....

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

dva prsta su mi razneta na parcice dva mi usuvena sa po dve kopce i sivena mi podlaktica na tri mesta glava mi zakrpljena a koleno iscasena ,lik koji me je udarioo je priznao da je on kriv tako da je ovo jos samo jedan dokaz da nisu uvek motoristi ti koji voze besno i dovode do udesa ,ja sam vozio motorom 30km h a on me je iseko razvslio i mene i motor....jbg zbog takvih klipana ja sa 18 godina ostacu mozda bez dva prsta koji su mi trenutno na kalemljeni....Ali ne odustajem od motora ovo je samo jos jedna stvar koja me je ubedila da ne vozim kola  nikad u zivotu....Lepo sam vozio 30 na sat a on je sa desne trake za prestrojavanje uleteo u moju i ja sam se zakucao direkt u njegov bok ,kaciga mi je spasila zivot....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Bokte......dobro da si zivo stao. Sto kazu, uvek moze gore. Ti od tvog njegovog > izvini < nemas mnogo vajde ( bar je verovatno to rekao, sto je retkost danas ) i priznao da je kriv.

Jbt, mozes li nesto detaljnije ako nije problem ?

 

Za motoriste u saobracaju ( bar one koji se trude postovati propise koliko toliko ) ova zemlja postaje pravi pakao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Takodje vazan je i taj novi Zakon o saobracaju koji ce motoriste makar malo zastititi. Uvesti reda u ovoj suludoj zemlji.

 

Zao mi je, oporavljaj se i ubuduce mnogo vise cuvaj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1680 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Cccc, sad si znaci u delovima ko i magare :o

Srecom kaciga je glavu zastitila pa nisi i dekapitovan, moderna medicina je cudo, prisivaju, heftaju, ma bitno je da su prstice nakalemili, a vreme i malo vezbica, ucinice ih da sljakaju ko i pre ;) Drzi se, odmaraj i cuvaj zamisljenih, odsutnih i ostalih opasnih vozaca ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1222 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

E jbg, brzo se oporavi, nek ti je ovo zadnje čukanje na motoru. A za sav pretrpljeni strah i bol i sl. uzmi dobrog advokata da ti istra ihaj para, meni su za manje povrede u auto-čukanju uterali oko 2000e za bol ,strah i sl. jer od njegovog izvini inače nemaš ništa . Nadam se da će moderna medicina odraditi svoje i da ćeš posle rehabilitacije biti ko pre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

LJudi bio sam na kontrolu i rekli su mi da imam srece sve zarasta kako treba ,sve je ok,znaci prsti mi ostaju gde su ,cak sam i poceo da ih mrdam,Sve je super samo sam ispit iz gitare morao da odlozim za sledeci rok, za jedno mesec dana bi trebalo sve da se regenerise i zaraste tako da sam stvarno imao srece,jedino mi je krivo sto ne mogu da krenem da popravljam motor jer mi je desna ruka pov redjena gledam ga svaki dan u dvoriste kako stoji nepomicno.... :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

LJudi bio sam na kontrolu i rekli su mi da imam srece sve zarasta kako treba ,sve je ok,znaci prsti mi ostaju gde su ,cak sam i poceo da ih mrdam,Sve je super samo sam ispit iz gitare morao da odlozim za sledeci rok, za jedno mesec dana bi trebalo sve da se regenerise i zaraste tako da sam stvarno imao srece,jedino mi je krivo sto ne mogu da krenem da popravljam motor jer mi je desna ruka pov redjena gledam ga svaki dan u dvoriste kako stoji nepomicno.... :'( :'( :'( :'(

 

Dobro je, sad malo iskuliraj sa tom rukom da to sve lepo zaraste ;) A posle gitaru u ruke i rehabilitacija prstiju ;D ;D Bas mi je drago, mnogo sam se smorio kad sam procitao tvoj post o udesu. Drzi se ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Rastko jel ti se nije to desilo u Knjazevackoj kod skole Njegos, tacnije preko puta Dragstora kesten? Prolazio sam tu motorom, imas duzu kosu? To je bila druga saobracajka koju sam video usput motorom. Prva je bila kod skretanja za pantelej, kod jagodin male. oboren neko ko je vozio skuter.

sutradan kod robne kuce sindjelic takodje oboren skuter, taksista ih iseko. kasnije cujem da su dve devojke bile na njemu. Ne znam da li su nosile kacigu ali bila je jedna pored skutera. Svakodnevno se desavaju padovi i to po nekoliko. Uzas. Mora mnogo da se pazi. Tebi zelim sto brzi opopravak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

Da to sam bio ja bas kod skole njegos ,i da nije udario mene pobio bi decu iz skole koja su bila na pesackom prelazu.Da cuo sam za te cure ,znaci u knjazevackoj je pakao ovih dana i sto je zanimljivo ni jedan udes nisu prouzrokovali motori ,znaci strasno,mISLIM DA SAMTE VIDEO KAD SI PROSO PROSO JE TU I NEKI Tip sa bmw r 25 i zastao je ,ma ludnica je u toj knjazevackoj bila od uvek ,ewo ti si imao priliku da vidis polozaj motora cak si imao sansu da vidis  da smo se prevukli na suprotnu traku pa je izgledalo kao da sam ja preticao a on me iseko,ali sva sreca pa sam objasnio pandurima da nije bilo tako vec da me je on kolima prevuko na tu traku a i svedoci su potvrdili....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ma bre Rale, iskuliraj malo. Video sam ti CTX kada sam danas prosao pored tvoje kuce, Nije u tako ocajnom stanju, sredicemo ga samo da dobijem malo vremena.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Al ce sad prsti da bole na promene vremena, a ponekad i bez razloga. Meni su smrskana dva prsta u vojsci pre 14 godina i malo malo pa me podsete na to  ;) Ali zelim ti brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

Mozda i nece jer ja nisam imao nikakve prelome vec duboke posekotine sa svih strana prsta pa nisu znali da li cce meso moci da se hrani preko tog prisivenog zbog toga nisam znao da li ce mi seci ili ostaviti prste ali  sreca pa oce....A sta ga znas mozda i boli ...mada bojle da boli to je znak da su josh tu....xaxaxaxa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Mozda i nece jer ja nisam imao nikakve prelome vec duboke posekotine sa svih strana prsta pa nisu znali da li cce meso moci da se hrani preko tog prisivenog zbog toga nisam znao da li ce mi seci ili ostaviti prste ali  sreca pa oce....A sta ga znas mozda i boli ...mada bojle da boli to je znak da su josh tu....xaxaxaxa

[/quote

Tacno!!! Malo bola na promenu vremena je mnogo bolje od alternative  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja