Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor

Recommended Posts

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Kupovina košta. Odeš 600km vidiš kršinu( u odličnom stanju) i vratiš se kući. Tražiš slike u boljoj rezoluciji na mail. Ako toga nema, ne ideš :oda2:

 

Moj drugar vozi belu Rc36 1989 god, vozio sam je par puta, odličan motor.

Promenio član srbac
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Video. Verujem da je u dobrom stanju ali ko god je radio ovaj paint usro ga je iskreno  Verovatno se zbog toga i zadrzao u oglasima....
Ako je masina dobra kao i ostalo najmanje je bitan paint:)

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
pre 47 minuta, Motorcyclist je napisao:

Video. Verujem da je u dobrom stanju ali ko god je radio ovaj paint usro ga je iskreno :/ Verovatno se zbog toga i zadrzao u oglasima....

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Kolega vozio si jedan bajk godinama. Servisirao pazio mazio navikao na njega. U sred sezone si ga prodao, i to bas na ovu godinu kad su cene otisle u nedogled. 

 

Moj drugarski savet ako raspolazes samo sa 1300e, da sacekas sl. sezonu i probas da ustedis bar jos 500-600. 

 

Iz razloga sto ako sad kupis nesto za 1300, jos mali servis, registracija a sa motorima za taj novac uvek idu i neka dodatna ulaganja, plasim se da ti ne presedne. 

 

Niko ti nece prodati full servisiran, registrovan i ispravan motor od 600+ ccm za 1300, pogotovo ne od ove godine. To je bas retkost. 

 

Ako ima nesto na forumu od clanova pogledaj to, ali ovako sa oglasa, slaba vajda...

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4396 postova
26 minutes ago, Pingvin37 said:

Kolega vozio si jedan bajk godinama. Servisirao pazio mazio navikao na njega. U sred sezone si ga prodao, i to bas na ovu godinu kad su cene otisle u nedogled. 

 

Moj drugarski savet ako raspolazes samo sa 1300e, da sacekas sl. sezonu i probas da ustedis bar jos 500-600. 

 

Iz razloga sto ako sad kupis nesto za 1300, jos mali servis, registracija a sa motorima za taj novac uvek idu i neka dodatna ulaganja, plasim se da ti ne presedne. 

 

Niko ti nece prodati full servisiran, registrovan i ispravan motor od 600+ ccm za 1300, pogotovo ne od ove godine. To je bas retkost. 

 

Ako ima nesto na forumu od clanova pogledaj to, ali ovako sa oglasa, slaba vajda...

 

 

Razumem. Oglas ce da ostane otvoren i to je to. Ja kad budem promenio uslove, kacim ovde ili pazarim na PA i to je to :). Za sada neka stoji ovako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja