Jump to content

Moto Zajednica

Bivši vesparoš

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa PX200

Pozdrav svima, vidim da je red da se predstavim, pa ko veli da to učinim pre nego što krenem više da piskaram po forumu... Ja sam Staša (Stanislav) Tomić, živim u BGdu, na 2 točka sam od kad znam za sebe, prvo biciklima, BMXovima, pa onda motorizovan od svoje 12te godine, znači 30ak i kusur godina, i tu je bilo svega... automatici, APenci, CTXovi, pa onda a uglavnom na Vespi PX koju vozim poslednjih 20 i kusur godina. Predpostavljam da me neki od vas znaju iz Vespa krugova... Imao sam i Hondu CL350 iz '72, ali sam se uvek vraćao Vespi koja nam je praktično u porodici već 3 generacije. Napokon sam rešio da malo proširim vidike, (pod devizom, ako ne mogu ženu da menjam, mogu motor ;) ) i trenuto sam fasciniran "underbone" motorima i celom tom papaki kulturom kod braće Grka. Volim manje kubikaže, i sve što nema brzine praktično ni ne gledam. Pozdrav svim zaljubljenicima u dvotočkaše!

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2397 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
6 hours ago, bivšivesparoš said:

Pozdrav svima, vidim da je red da se predstavim, pa ko veli da to učinim pre nego što krenem više da piskaram po forumu... Ja sam Staša (Stanislav) Tomić, živim u BGdu, na 2 točka sam od kad znam za sebe, prvo biciklima, BMXovima, pa onda motorizovan od svoje 12te godine, znači 30ak i kusur godina, i tu je bilo svega... automatici, APenci, CTXovi, pa onda a uglavnom na Vespi PX koju vozim poslednjih 20 i kusur godina. Predpostavljam da me neki od vas znaju iz Vespa krugova... Imao sam i Hondu CL350 iz '72, ali sam se uvek vraćao Vespi koja nam je praktično u porodici već 3 generacije. Napokon sam rešio da malo proširim vidike, (pod devizom, ako ne mogu ženu da menjam, mogu motor ;) ) i trenuto sam fasciniran "underbone" motorima i celom tom papaki kulturom kod braće Grka. Volim manje kubikaže, i sve što nema brzine praktično ni ne gledam. Pozdrav svim zaljubljenicima u dvotočkaše!

Delim mišljenje da je suština motociklizma u malim motorima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja